Alternatifim Cafe

Dünyanın En Zeki Çocuğu

Discussion started on Garip Olaylar

8 yaşında ama üniversitede okuyor .

8 yaşındaki Singapur kökenli İngiliz vatandaşı Ainan Cawley, dünyanın en zeki çocuğu olarak gösteriliyor. Cawley, yaşıtları ilkokula giderken lisede öğrenim görüyor. Geçen yıl İngiltere'de üniversite eğitimi için gerekli tüm sınavları geçen küçük dahi, ailesiyle birlikte Tayvan'da yaşıyor ve üniversitede kimya eğitimi alıyor.

Cawley, sonsuz kabul edilen Pi sayısının ilk 518 hanesini sayabiliyor ve periyodik cetvelin tamamını ezbere biliyor.

#1 - Şubat 21 2009, 16:34:20
Yeah, we're fucked!

Bende kime benziyo diyorum harbi ona benziyo ya xD

Maşallah diyelim ne dicez başka !
#2 - Mart 01 2009, 09:52:20
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

HeLaL oLsun  (6)

Ben Lisedeyim çocuk üniverste okuyo :Ç Harbi maşaLLah (6)

AkıL yaşta değiL baştadır'in örnekLerinden oLsa gerek (6)
#3 - Mart 03 2009, 21:14:01
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Way ße .. :S
#4 - Haziran 27 2009, 19:30:41
« Son Düzenleme: Haziran 27 2009, 19:30:47 Gönderen: 4leYn4 »
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

daha adam gibi yazı yazamıo :D + verilen örnekler hep ezber. herkes ezberliyebilir onları :D vakit alır ama ezberlenir..
#5 - Ağustos 10 2009, 00:10:53
i go to grave before be a b.tch nigga. Lykomedo's Awesome Blog ve lazım olursa diye about me

Zekası umrumda değil, yüzü çok tatlı :Ç
#6 - Şubat 18 2012, 14:56:11
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.