Alternatifim Cafe

Tarihi Gerçek

Discussion started on Fenerbahçe

#1 - Mart 10 2006, 12:23:01
Bir kentin içinde görünmez adam kırılmış kalbiyle durmadan anlattı kendini nefes almadan dur durak tanımaz ahh bu adam...
www.myspace.com/emre_

ya iki dakka saçmalama istersen..
fazla abartılı olmamışmı..vatanı cimbom satar filan..her şeyin bi dozajı olmalı yani..lütfen.. :ban
#2 - Mart 10 2006, 23:36:41
ѕuѕмαк wєяiLмєsi єη güç cєwαρтıя.
çoк кoηu$αη кoLαy oLαηdıя.
susтuм вєη, iѕтєyєη кoηu$ѕuη. . .

bn nedense her yerde hem feneri hemde fenerbahçenin taraftarlarını aşağılayan yazılar görüyom ama kimse görmüyo heralde sadece bu göze batıyor o zmn?
#3 - Mart 12 2006, 14:07:42

Yok onlar böle bişi yapmış olsalar bizden büyük tepkiler gelmio. Ama biz yapınca ucu dokunuyo millete. :4
#4 - Mart 12 2006, 14:14:35
Bir kentin içinde görünmez adam kırılmış kalbiyle durmadan anlattı kendini nefes almadan dur durak tanımaz ahh bu adam...
www.myspace.com/emre_

empati denen şey olsa keşke herkeste
#5 - Mart 12 2006, 17:07:10

cimbomlular aldırmayın bile !!! Fenerliler bizim gibi Avrupayı fethedemiyolar tam tersine Türkiyeyi batırıyorlar ya bunlarda acısını bu şekilde çıkarıyolar..

ayrıyetten Atatürk ' ü öldürmek isteyen bir başkanımız olmadı bizim f5 gibi!!!Ya buna ne dersiniz...
#6 - Nisan 04 2006, 01:06:05
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

*Çilekeş Fan Club*     *CeZa-fAn*

bu yazının resmi kaynağı nedir?
#7 - Nisan 15 2006, 15:46:09

takım tutabilirsiniz,hadi fanatik de olabilrsiniz,ama kimseye vatanı satma ithamıyla yargılayamazsınız..ne kadar saçma...
#8 - Nisan 15 2006, 15:57:55
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

kaynak mı ne gerek var ki baksana fenerbahçeLi yoLLAMış kaynak istemeye ne gerek var (!) nasıLsa asıLsız  :muhah
---------------------------------------------------------------------------------
madem böLe bi yazı gösteriyosun ozaman şunu da oku :

fenerbahçenin müzesinde işgAL kuvvetLeriyLe yapıLan bi müsabakadan sonra aLınan bi kupa varmış.. (cümLenin sahibi fenerbahçe yöneticisi M.ÖZaydınLı)ve müzenin en güseL yerinde duruyormuş... bunu duyduğunuzda sakın göğsünüz kabarmasın çünkü.. kievde bir stadın önünde 11 tane futboLcu heykeLi var . Ukraynada işgaL kuvvetLeri iLe maç yapmadıkLarı için kurşuna dizilen sporcuLarın HEYKEL Leri o heykeLLer .. şimdi soruyorum işgaL zamanında herkes savaştayken fenerbahçeLiLErin ne işi varmış stad ta ???? he bide sonra utanmadan  ATATÜRK fenerbahçeLi diosunuz (!)  :ban

he bide şu yazının aLtında yazan yazıyı şimdi bi daha gözden geçir istersen !? hani vatan satar yaazıo ya ......  :icon :icon

~~~~~~4ever beşiktAŞK~~~~~~
#9 - Nisan 16 2006, 00:23:41
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

takım tutabilirsiniz,hadi fanatik de olabilrsiniz,ama kimseye vatanı satma ithamıyla yargılayamazsınız..ne kadar saçma...

tebrik ediyorum seni çok güzel çok doğru bi yorum yapmışsın... :cicek   :))
#10 - Nisan 16 2006, 01:17:50
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

*Çilekeş Fan Club*     *CeZa-fAn*

kaynak mı ne gerek var ki baksana fenerbahçeLi yoLLAMış kaynak istemeye ne gerek var (!) nasıLsa asıLsız  :muhah
---------------------------------------------------------------------------------
madem böLe bi yazı gösteriyosun ozaman şunu da oku :

fenerbahçenin müzesinde işgAL kuvvetLeriyLe yapıLan bi müsabakadan sonra aLınan bi kupa varmış.. (cümLenin sahibi fenerbahçe yöneticisi M.ÖZaydınLı)ve müzenin en güseL yerinde duruyormuş... bunu duyduğunuzda sakın göğsünüz kabarmasın çünkü.. kievde bir stadın önünde 11 tane futboLcu heykeLi var . Ukraynada işgaL kuvvetLeri iLe maç yapmadıkLarı için kurşuna dizilen sporcuLarın HEYKEL Leri o heykeLLer .. şimdi soruyorum işgaL zamanında herkes savaştayken fenerbahçeLiLErin ne işi varmış stad ta ???? he bide sonra utanmadan  ATATÜRK fenerbahçeLi diosunuz (!)  :ban

he bide şu yazının aLtında yazan yazıyı şimdi bi daha gözden geçir istersen !? hani vatan satar yaazıo ya ......  :icon :icon

~~~~~~4ever beşiktAŞK~~~~~~

güzel katılıyorum
#11 - Nisan 16 2006, 10:59:03

canozgur_91

kendi cumhuriyetini kurmaya çalışan insanlara ben Türk demem....
#12 - Nisan 16 2006, 14:22:12

fb-seni seven anıtkabirde yatıyo
bjk- seni seven yurt disina kacıyo
gs-seniseven imralıda yatıyoo
#13 - Nisan 16 2006, 17:28:17
Gencfblilerrrrrrrrr

fb-seni seven anıtkabirde yatıyo
bjk- seni seven yurt disina kacıyo
gs-seniseven imralıda yatıyoo

yaa lütfen böle seler yapmayalm vatanı milleti hiç bi şeye alet etmeyelim onların istedikleri bu zaten hi bir sekilde burada bölücü insanların adının ima edilmesini bile hoş karsılamıyorm..
#14 - Nisan 16 2006, 17:37:06
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

onlar baslatıyo arkadasımmm
#15 - Nisan 16 2006, 17:59:51
Gencfblilerrrrrrrrr

arkadaşım oLay senin başlatman sonucu gelişti bende gerçek bi oLayLa karşıLık verdim ... ki herkes savaşırken top oynamak ne demek bide yine mesaj atmışsın
fb-- seni seven anıtkabirde yatıo demişsin (!?) böle bi takımı kim sevebiLirki ayrıca ATATÜRk ün vaLidesi Zübeyde Hanım da yaşamını akaretLerdeki dairesinde sürdürmüştür. hatta ATATÜRK annesini ziyarete geLdiğinde beşiktaşlı sporcuLarın idmanLarınıda izLermiş... he bu arada sen dereağzının ATATÜRK taraFından Fenere veriLdiğini biliyomusun ? nedenide orasının mazisidir.. İstanbuLun bütün pisliği oraya gidiyordu adıda mokLudere idi... hani bi espiri varya (nereye gidiyoruz mokLu dereye ) işte orası dereağzı yaaaa .... :muhah :muhah
#16 - Nisan 16 2006, 18:29:38
DÜNYAYI YENENLERİN YENİLDİĞİ YER
ÇANAKKALE

canozgur_91

f5 i seven Anıtkabir'de fln yatmıyo Atatürk Beşiktaşlıydı bunu da kafanıza sokun...
#17 - Nisan 16 2006, 23:39:33

arkadaşım oLay senin başlatman sonucu gelişti bende gerçek bi oLayLa karşıLık verdim ... ki herkes savaşırken top oynamak ne demek bide yine mesaj atmışsın
fb-- seni seven anıtkabirde yatıo demişsin (!?) böle bi takımı kim sevebiLirki ayrıca ATATÜRk ün vaLidesi Zübeyde Hanım da yaşamını akaretLerdeki dairesinde sürdürmü??tür. hatta ATATÜRK annesini ziyarete geLdiğinde beşiktaşlı sporcuLarın idmanLarınıda izLermiş... he bu arada sen dereağzının ATATÜRK taraFından Fenere veriLdiğini biliyomusun ? nedenide orasının mazisidir.. İstanbuLun bütün pisliği oraya gidiyordu adıda mokLudere idi... hani bi espiri varya (nereye gidiyoruz mokLu dereye ) işte orası dereağzı yaaaa .... :muhah :muhah

:muhah :muhah :muhah :muhah

vay be cevaba bak helal olsun
#18 - Nisan 18 2006, 11:57:32

canozgur iste senin tarihin bu kadar zayıfff bjk taslıydı madem ataturk niye fenerbahcenin baskanlarından dı
#19 - Nisan 18 2006, 12:55:12
Gencfblilerrrrrrrrr

canozgur_91

:muhah Atatürk f5 e başkanlık mı yapmış hadi yaptı diyelim başkan olmak için illa onu takımı tutmak da gerekmez ki bak Şükrü Saraçoğlu da Galatasaraylıymış ama f5 e başkanlık yapmış...
#20 - Nisan 18 2006, 16:05:25

ahh can ahhh iste kafan bu akdar basıyoo atıyorum gs baskanı veya bjk baskası onalrın baskalıgını yapıp neyi niye abska takımı tutsunlar kafanı calsıtır bol keseden atma
#21 - Nisan 18 2006, 16:16:43
Gencfblilerrrrrrrrr

canozgur_91

laf söyleyip durma insan gibi konuş bak ben sana yok kafan basmıyo fln diyo muyum? ceza alıcağını bilmesen küfür de edecen.ama f5 li değil misiniz hepiniz aynısınız işte işinize gelmeyince hemen laf söylersiniz.neyse konuyu dağıtmadan: ne var ben BJK nin başkanlığını yaparım mesela hem bnm söylediğim şey medyanın her yerinde de geçti...
#22 - Nisan 18 2006, 16:31:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.