Alternatifim Cafe

Kingston'dan yarı iletken sürücü

Discussion started on Donanım

Kingston, yarı iletken sürücü serisindeki ilk iki ürünü piyasaya sunduğunu duyurdu

Kingston'dan yapılan açıklamada, Kingston'un SSD'leriyle Fortune 1000 firmalarını ve seçkin dikey pazarları hedef aldığı belirtildi.

Açıklamada, SSDNow E Serisinin, işletme sunucusu ortamı için özel olarak tasarlandığı, SSDNow M Serisinin ise bir notebook PC'den en yüksek performansı talep edenler için üretildiği, Kingston SSDNow E ve M Serisinin, piyasadaki en iyi performansa sahip Intel yarı iletken sürücülerini kullandığı kaydedildi.

Konuya ilişkin değerlendirme yapan Kingston Digital Flash Bellek İş Geliştirme Müdürü Mark Leathem, SSDNow E ve M Serisi SSD'lerle yarı iletken sürücü pazarına girmekten ötürü büyük heyecan duyduklarını ifada ederek, şunları kaydetti:

''Kingston'un üstün dağıtım kabiliyetleri ve efsanevi müşteri hizmetlerinin dünyanın en hızlı SSD'leri ile kombinasyonu, bizi bu alanda başarıya ulaştıracaktır. Bu ilk iki ürünün performans kabiliyetleri beklenin üstünde. Müşterilerimiz, bu ürünleri sunucularda ve kurumsal laptop bilgisayarda kullanmaktan ötürü memnuniyet duyacaklar.''
#1 - Şubat 03 2009, 20:14:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.