Alternatifim Cafe

Netoçka Nezvanova

Discussion started on Alternatif Üyeler

İlke'yi tanıyanlar bilirler ki; varlığı huzurdur.
#76 - Aralık 19 2009, 16:48:50

Dionysus.

Özlemekte ne kelâmdır ki ondaniçin? esemesleride yokmuş zaarın, yavru ceylanın, ama olacakmış yarın bir gün, atacakmış yine en içlisinden mesajlarını.Pek bir mutlu oldum sabahın bir vakti görünce.
Gel yarim, gelde dinsin hasretim.Kara sevdalım.Memleket kokulum. ahaham.
#77 - Aralık 20 2009, 11:59:58

Özlerim, aklıma yemek gelir. Sms bitince kötü oluyor insan, isyan edesi geliyor, aytekleşiyor. Az kaldı bebeğim, yamacındayım akşama, inşallah.
#78 - Ocak 05 2010, 12:11:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Dionysus.

ahlaksız bi' iş ortaklığına doğru sürüklemektedir beni, hayırlar ola.
#79 - Ocak 08 2010, 18:15:38

Dionysus.

ısırasım gelir bazı bazı.
#80 - Ocak 14 2010, 17:31:08

Anti-tiKKy

İlke, evet mavi avatarı bu sitenin. neytiri benim ama, orda anlaşalım. en son bana mavili fotografını gösterdikten sonra konuşmak nasip olmadı diyecektim de oldu simdi hatırladım, sitede konusmustuk. pandoraya gitmeyi teklif ediyorum size mavi hanım. hatta bunun için site oyunlarına üstteki üyeyle pandorada napardın gibi bir konu açıp sadece onun altına yazıp, çekip gideceğim. olur mu?
#81 - Ocak 17 2010, 19:39:34
« Son Düzenleme: Ocak 17 2010, 19:40:00 Gönderen: Bedelia Jobidon »

Tam uzunca yazarken mesajı, kapanır böyle işte. Şarzda abide olur. Kaderime küserim ben.
#82 - Ocak 17 2010, 22:59:15
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Konuşmuyoruz uzun zamandır çünkü msne girdiğin yok. -.-
Hoş ben de girmiyorum ama.  (6)

''Turkcell hatlar sererim yollarına,camına taş atar kaçarım sonra.''   slngsht
#83 - Ocak 21 2010, 15:33:24

Any_one

garip biridir kendisi; kendi hakkında anlattıklarıyla olsun, öğrendiklerinizle olsun çoğu bilgiyle minik şoklara uğratabilir sizleri. daha çok tanımak istiyorsanız bu uyarıyı dikkate almalısınız. tanımıyorsanız da hakkında fazla yorum yapmamalısınız, kafanızı bir şey karıştırdıysa ilk; ona sormalısınız. öpücüklerimle.

turkcelllileri de bağrına basacağı vakit yakındır.
#84 - Ocak 21 2010, 17:29:12

Dionysus.

fakirlikten ötürü tek ulaşabilme imkanımın özel mesaj olduğunu acı acı söylediğim, fakat iki mesaj sonrasında gitmek zorunda kalmış, sevdalım, yandığım, bittiğimdir.
#85 - Ocak 26 2010, 19:26:36

Gecelerimin kadını oldu tez zamanda. Üzüntüsü üzüntüm, sevinci sevincim. İleriye dönük planlarımızda buluşacağız inşallah. Yanına gidebilmek mühim olan şu an.
#86 - Ocak 30 2010, 19:25:16
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Dionysus.

Taa manisalardan ev telefonuyla, türkselimi aradığı yetmiyomuş gibi, faturanın her bir dakika katlandığını umursamadan (izin versem) saatlerce konuşabilitesi olan; cesur kadınım. -__-

seside pek güzeldir hem.
#87 - Şubat 20 2010, 13:17:35

Bugün arıycaktı, yarın buluşucaktık.. Unuttu mu ki beni?
#88 - Şubat 27 2010, 18:59:20
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Dionysus.

türkselli ol yeğeeen.  :haydut
#89 - Şubat 27 2010, 23:08:53

İlkö seni parçalayabilirimmmm böööö
Sus kızım anlatma duygunun konusunu işgal etme
Zaten duyguM -hayatımınanlamı- ilköyle buluştuk diyince kahroluyorum manisaya ışınlanasım geliyoo bi de nispet yaparmış gibi yıkamış, yağlamış. -_________-

--------------------------------

Bu arada seni de severim yerin ayrıdır ama onun bambaşka.
#90 - Mart 05 2010, 20:03:37

Köpek ürür,
Kervan yürür.

=D Annemle ve pembe pijamasıyla tanışmış insan. Kitap okumayı sever. Bu hafta görüşemeyebiliriz İlkö haberin ola.
#91 - Mart 05 2010, 21:30:58
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Sohbetimizi derin mevzulardan saatlerce konuşabilmeyi özledim bu kızla. En en kısa zamanda konuşabilmek dileğiyle.
#92 - Mart 05 2010, 23:23:14
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Neşoşttttmusun nesın:

yorumlarken kendimizi anlatacağımıza hakkındaki fikirlerimizi sunmamız daha uygun olan korkudur.

not: sözlükte başka bir üyenin yorumuna cevap vermek de yasaktır, bazı kurallar vardır bağzıı.

bak buna kural dıyorlar sanada bu kuralın bulundugu bölümü teslım edıyorlar  aşagıdakı kural senın bahsettıgın kural ıse hemen onun altındakı kendı konunda yazdıgın şey nedır?  bana bak adın nedır bılmıyorum ama bana ayar verıcek son kışı sensın ne aklın ne yaşın benımle uğraşıcak kadar kafii gelebılır  daha moderatörü oldugun bölümün kuralları uygulamaları nedır bılmıyorsun kalkmış ayar vermeye çalışıyorsun ayar vermek gıbı bır artıstık daha yapma sana öyle bır ayar verırımkı ne dikiş tutar ne başka bırşey ayarını bozarım karaköylü olursun bılmem ızah edebılıyormuyum ergento? ben senın yaşına ergento demıyorum beyın yaşına dıyorum bunuda ıyı algıla senın gıbı gereksız ınsalar yuzunden foruma dahi gıresım gelmıyor mıde bulundırıcı bır tipsın? ve ayrıca çok bılen kendıne çok güvenendır şu fotoğrafını bi koyda foruma ınsanlar görsün nasıl bırısın tipinden anlasınlar ayar verme yetenegını,ya altını kapat ya üstünü aç hayatı ıkılemde yaşam.

4. Şahsınıza açılan konuda bir üyeye cevap niteliğinde mesaj yazamazsınız.

Anti-tiKKy
Ziyaretçi
  Ynt: Netoçka Nezvanova
« Yanıtla #66 : Ekim 04 2009, 15:06:06 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Fenerbahçe maçına tek gidilebilecek kişi. (Gs'lı olsam da) Kendisini anadan doğma maviye boyayıp beni de sarıya, öyle tribünlere atalım bizi. Hoş olur, fenerbahçe amigoları da sevinir.

Netoçka Nezvanova
Şarkı Sözleri
Yard. Moderatör

Chihiro.

Ynt: Netoçka Nezvanova
« Yanıtla #67 : Ekim 04 2009, 22:23:13 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Björk şarkılarından güç alarak yaşayabilen varlık. Türünün tek örneği.
Mavi yaratık. Sarılarla buluşup fenerbahçe maçlarına (gsli olsa da) gidebilmesi olasıdır. 

Kurallara sadık ol netoşst
#93 - Nisan 02 2010, 23:00:29
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Any_one

Gülyabaniyim ben, çok yabaniyim ben.
Girerim rüyanıza, hepinizi yerim ben!

#94 - Nisan 10 2010, 17:03:21

tamam ilke, vallahi sıkıldım muhabbetlerden.
iyi ol hadi. kusura bakma olan bitenden cidden sıkıldım.
sen sağ ben selamet o halde, allah'a emanet.
#95 - Nisan 10 2010, 17:53:41

aradaki husumet çözülmüştür.
 Türk ceza kanununun 245. maddesine göre, artık arada bir problem olmayacaktır.
olursa sorunu ilk çıkaran insan kendi kafasına sıkacaktır. yoksa forum hapishanesine hapsedilecektir.

ne bileyim kurtlar vadisi izliyordum, mahkeme sahnesi vardı. çok etkilendim. özün özü bu hanımla arada sorun kalmamıştır.
ama tek bir şey söyleyebilir miyim? ünlem işaretini çok kullanma. hele ki her cümlenin sonunda. ağır bir izlenim sağlıyor. insanın dürtülerini harekete geçiriyor.
yes bayan. sıfıra indirgedik, ordan başlayalım. hadi bismillah.
#96 - Nisan 15 2010, 23:52:34

Annesiyle de tanıştım tam oldu. =D İzmir'de birlikte vakit geçirdik, aldık imzaları da. Akşam atarım fotoğrafları. İçinde kalmasın =P
#97 - Nisan 24 2010, 18:11:46
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Bitti smsi. Büyük bir yıkımdır bu bana! Özlemim ikiye katlanacak!
#98 - Nisan 26 2010, 16:14:04
Mercey.

Beraber ağladık beraber güldük desem çok mu klişe olur?
#99 - Nisan 30 2010, 18:21:12
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

Dionysus.

sesini duymak öyle güzeldi ki.
#100 - Mayıs 01 2010, 16:21:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.