Alternatifim Cafe

Ozan Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

...Ozan Eksik Olmasın...

Hayatı

Erzincan' da doğan Ozan, ilköğretim ve üniversite eğitimini Hollanda' da tamamladı. 4 yaşında futbol okuluna gitmeye başlayan Ozan olarak 14 yaşından itibaren profesyonel olarak Hollanda' nın klüplerinden NAC BREDA ve DE GRAAFSCHAP' ta forma giydi. Gösterdiği performansla GENÇLERBİRLİĞİ klübüne transfer olan Ozan, daha sonra tekrar Hollanda' ya döndü.

Geçirdiği trafik kazasından sonra yeşil sahalara veda eden Ozan, müzik dünyasına adım atarak kendine yeni bir yol çizdi. Pop müziğe yeni bir soluk getireceğine inanan Ozan, yeni albümü ile Türkiye' yi de sallayacak.

Kanal D' nin düzenlediği Avrupa Popstar yarışmasında 1. olan Ozan "Şekerim Benim" adlı albümüyle müzik dünyasına ilk adımı attı. Avrupa' nın İlk Türk Popstarı olmanın haklı grurunu yaşayan Ozan ilk albümüyle Avrupa' da büyük ilgi topladı. "Artık şarkılarımı Anavatınım' da söyleyeceğim" diyen Ozan, ilk albümünü Türkiye' den çıkarmaya hazırlanıyor. "ŞEKERİM BENİM" adlı ilk albümü ile müzikseverlerin kalbinde taht kurmaya hazırlanan Ozan' ın ilk Klibini ünlü yönetmen Deniz Akel albümle aynı adı taşıyan şarkısına çekti.

!...Üy£l£r...!

:cicek Rüyam..
#1 - Aralık 21 2008, 16:02:24
« Son Düzenleme: Aralık 22 2008, 17:56:25 Gönderen: 4leYn4 »
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

Hadi ilk üye ben olayim.. :)

Carsamba günü Hannoverde Rafet el Roman & Yusuf Güneyle beraber konseri var..
Gidince fotolarini cekip eklerim..
#2 - Aralık 21 2008, 17:12:20
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

zalimsin şarkısını söyeleyen arkadaş dimi?
#3 - Aralık 21 2008, 17:29:41

Evet o :)
#4 - Aralık 21 2008, 17:30:03
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Anlaştık Rüyam..:D
#5 - Aralık 22 2008, 17:53:12
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Bayılıyorum Bu Adama Yaa...:D
#6 - Aralık 22 2008, 18:03:02
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Şarkı Sözleri

Arkadaş

Dokunmak ellerine
Bu kadar zor değildi
O çok güzel gözler varya
Bir zamanlar o benimdi

Ne yapalım arkadaş
Nasıl içilmesin
Dertlerin varsa
Sende bendensin

Bana bir iyilik yap
Halimi bilmesin
Sakla beni böyle
Üzgün görmesin

La la la lay lay...La la la la lay lay lay...

Konuşmak bir Allah'la
Bir de onla uzun sürerdi
O çok sıcak eller varya
Bir dokunsam içim giderdi

Ne yapalım arkadaş
Nasıl içilmesin
Dertlerin varsa
Sende bendensin..
#7 - Aralık 23 2008, 15:03:10
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 15:04:50 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Bırakma Ellerimi

Kapatmıştım kalbimin kapılarını
Ama sen geldin araladım
Bıkmıştım bu zalim yalan hayattan
Beni sen hayata bağladın

Bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi
Yine öğrettin bana sevmeyi.
Yeniden doğdum senle
Öğrendim yürümeyi
Ne olur bırakma ellerimi

Yalnızlıktı sensizken tek yoldaşım
Gecelerse arkadaşım
Neredeydin bugüne dek beni bulmadın
Oysa ben seni hep aradım

Yine öğrettin bana sevmeyi
Yeniden doğdum senle
Öğrendim yürümeyi
Ne olur bırakma ellerimi

Bugüne dek hep keşke deyip durdum. Her yeni başlangıcın sonunda yine aynı kelime. Keşke... Yalanlar içinde büyüdüm. Yanlış insanlar, yanlış yüzler, yanlış aşklar. Evet kapatmıştım kalbimin kapılarını ama sonra sen çıktın karşıma. Bunu sen kalbime girince anladım. İşte yeni bir başlangıç daha. Ama bu sefer eminim. Bu sefer keşke demeyeceğim. Yıllar sonra senin için söyleyeceğim tek şey iyiki olacak...

Yine öğrettin bana sevmeyi
Yeniden doğdum senle
Öğrendim yürümeyi
Ne olur bırakma ellerimi...
#8 - Aralık 23 2008, 15:05:23
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 15:06:38 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Bi Gecelik

Aşık olmayalı uzun zaman oldu,
Elele tutuşmadan sevişmeyi unuttuk sandım,
İstedim ama bulamadım bitürlü,
Doğru anı bekliyorum uzun zamandır,

Güç olsun geç olmasın dedim,
Geç olsun güç olmasın istedim..

Sahketar olanı başkasıyla kalanı bir gecelik olanı istemem ben
Alemi göreni geceleri bileni çok parayı seveni adam edemem
Ay yayy yayyy yeee ayyy ayyy istemem ben
Ayy yayy yayy yeee ay aayy adam edemem

Kapıdan çıkar çıkmaz görüyorum onları hepsi ortam alem peşinde hepsinin bi derdi var ama bahane değil Benim gözümde kadınımı arıyorum uzun zamandır ait olacak en masum olcak !

Aşık olmayalı uzun zaman oldu,
Elele tutuşmadan sevişmeyi unuttuk sandım,
İstedim ama bulamadım bitürlü,
Doğru anı bekliyorum uzun zamandır,

Güç olsun geç olmasın dedim,
Geç olsun güç olmasın istedim..

Sahketar olanı başkasıyla kalanı bir gecelik olanı istemem ben
Alemi göreni geceleri bileni çok parayı seveni adam edemem
Ay yayy yayyy yeee ayyy ayyy istemem ben
Ayy yayy yayy yeee ay aayy adam edemem
#9 - Aralık 23 2008, 15:08:51
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 15:09:22 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Boşu Boşuna

Geçtim ben o yolları geçtim
Yazdığım kitabı okuma bana
Öyle çağırmakla aşk sana gelmez
O sadece uğrar kalbi olana

Parayla pulla hiç işi olmaz
Dünyada tekdir bir eşi olmaz
Sen aşk için uygun değilsin yavrum
Uğraşma senden hiçbişey olmaz

Boşuna boşuna oynama boşuna
Kim inanır senin olmayan aşkına
Sana inansam kahrolur insan
Senin gibi zalim düşmanımın başına..
#10 - Aralık 23 2008, 15:11:26
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 15:15:22 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Dünyam Kurtulsun

Aşk yürekli ve uzunsa
Geri kaldın arkamda
Sana gülmek yakışırdı
Bana ölmek bu yolda

Bu bir suçsa mahkum benim
Al tutukla işte ellerim
Bak geçerli hala son yeminim
Kimse yok senden başka

Bir garip farkın vardı
Yarısı sende kaldı
Hani zor durumda sözün vardı
Gel dünyam kurtulsun..
#11 - Aralık 23 2008, 15:18:35
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

İhanet

Benden bu kadar kolay vazgeçebileceğini
Düşünemezdim düşünemezdin
Hani senin tek gerçeğin herşeyinim diyen
Sen değil miydin sen değil miydin

Dilinde başka bir sen
Gözlerinde başka bir ben
Bedenimde başka bir ten
Orda kal dönme neredeysen

İnsanlar yalnız doğar yalnız ölür
Sen olmasanda Ne fark eder
Herşey birgün unutulur ama
İhaneti tarih yazar..
#12 - Aralık 23 2008, 15:22:37
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 15:25:02 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Kaçamıyorum

Kaçmak istiyorum buralardan
Kaybolmak ortalıklardan.
Varlığımda değerimi anlamayanlardan
Kurtulmak kopmak istiyorum.

Kaçamıyorum kaçamıyorum
Kapılar kilitli açamıyorum.
İçiyorum ama ne oldu bana
Kafam iyi ama uçamıyorum

Kaçamıyorum of kaçamıyorum kapılar
Kilitli açamıyorum
İçiyorum ama ne oldu bana
Kafam iyi ama uçamıyorum....

#13 - Aralık 23 2008, 15:26:01
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

O Olmuyorsa

Elimde yok ki bir makas askı keseyim
Tanıdık her gün hep aynı dertler
Ne gurur ne güç kalmadı bende
Böyle bilin
Zoruma geldi söylemek ama maalesef...

Sevemem o olmuyorsa
Gülemem o olmuyorsa
Bilemem o olmuyorsa
Hayat nedir...

oh ohhhhhhhh....

#14 - Aralık 23 2008, 15:31:31
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Sensiz Olmuyor

Yinede aklımdasın
Sadece uzaktasın
Ama olmuyor senisz olmuyor
Gülmüyor gözlerim gülmüyor

Aşk başıma vurdu
Müptelanım kaçma benden
Sen kanıma girdin
Yinede haylazım ben

Aşk başıma vurdu
Baş belanım zordayım ben
Sen canımı yaktın
Yinede severim ben

#15 - Aralık 23 2008, 15:34:26
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Şekerim Benim

Ne sağın ne solun belli
Bitiriyorsun sen beni
Çok cicili bicili birşeysin
Vallah ham yaparım seni

Gel etme eyleme güzel
Ver kararını artık ver
Nedir seni düşündüren
Yaktın beni beni içten

Mmmmmm Şekerim benim
Of of o nazını yerim
Hadi hadi gel gel bişeyler içelim
Kendimizden geçelim..

Artık yeter sabrım taştı
Bak sonunda keçilerim kaçtı
Bıçak sonunda kemiğe dayandı
Yaptıkların çizmeyi aştı..
#16 - Aralık 23 2008, 15:38:30
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Very Good

Neyi takıyorsun kafanı boşalt yavrum
Niye boş bakıyorsun kendini yaşat yavrum
Çalsın cümbüş kemane
Her şey tamam daha ne
Çalsın cümbüş kemane
Her şey tamam daha ne

Senin söylediklerin bahane bahane
Senin derdin kederin bahane bahane

Good good very good
Kötü günleri unut
Senin ilacın benim
Al beni al hemen yut
#17 - Aralık 23 2008, 15:40:41
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Şizofren Sevdam..

Very Good
Good good very good
Kötü günleri unut
Senin ilacın benim
Al beni al hemen yut

şu nakaratı bir yerde duymuştum ben
hangi sanatkârımız söylüyor acep bu şarkıyı diye merak etmiştim
Yaşasın buldum, kimin söylediğini
#18 - Aralık 23 2008, 15:42:23

Vur Hançeri

Ateşli Bakışarla
Bana Bakıyorsun Ve
Ben Gözüm Yaşlı Seyrediyorum
Senin Benim Hayatımı Nasıl Yıktığını

Ateşli Bakışlarla
Bana Bakıyorsun Ve
Ben Her Gece Yağmuru Seyrediyorum
Sen Yalnız Benimsin Bunu Unutma

Vur Hançeri Kalbime
Kalbim Kana Bulansın
Fazla Derine Gitme
Çünkü Orda Sen Varsın

Kaç Saat, Gün, Sene
Seni Beklemem Lazım
Sen Benden Daha İyidin
Çünkü Ben Sana Hep Yenik Düştüm

Kaç Saat, Gün, Sene
Seni Beklemem Lazım
Hasretin Beni Bitiriyor
Ben Deha Gencim Ama Yaşlı Gözüküyorum

Vur Hançeri Kalbime
Kalbim Kana Bulansin
Fazla Derine Gitme
Çünkü Orda Sen Varsın
#19 - Aralık 23 2008, 15:45:19
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 15:47:59 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Zalimsin

Yollara bağladım gidişini
Dillere bağladım o gidişini
Yastığa sakladım sevişini
Nasıl unuturum ah o gülüşünü

Kararmış gönlüm
Bilmiyorum mutlu musun
Soluyor çiçek eriyor yüreğim
Yetmedi mi yalanların..

Zalimsin anladım
Bende kalmadın
Şimdi kim zavallı
Kim kazandı anla bakalım
#20 - Aralık 23 2008, 15:53:03
« Son Düzenleme: Aralık 23 2008, 16:00:12 Gönderen: 4leYn4 »
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Yalan

Öyle sevdim ki seni
Bir an aklımdan çıkmadın
Sana öylesine taptım ki
Sensiz bir dakika
Duramadım......

Hadi hadi yalan de sevgilim
Sana inanmıyorum
Onca senemi mahvedip gittin
Artık sevmiyorum...

#21 - Aralık 23 2008, 16:00:34
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

kardeş... az önce beni ozan aradı :öff bıraksın peşimi diyor  :öff benim başka mutlu bir ilişkim var diyor. yanlış anlama elçiye zeval olmaz.  :öff
#22 - Aralık 23 2008, 16:04:51

Alla Alla..:D
#23 - Aralık 23 2008, 16:45:23
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Şizofren Sevdam..

Cidden ya biraz Ozan için ara versen, bi düşsen yakasından lütfen
#24 - Aralık 23 2008, 16:46:27

Aaa Benimki Platoniq Aşk ..:)
#25 - Aralık 23 2008, 16:47:50
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.