Alternatifim Cafe

Erkekler Terkedilince...

Discussion started on Bay

dark

ERKEKLER TERKEDILINCE...

*."ya zaten anlaşamıyoduk.".."hadi içmeye gidelim abi"

*.-bırak abi ya biraz nefes alıym, yeter lan ne zamandır bi rahat huzur vermiyordu, zaten düşünüyordum ne zamandır ayrılmayı. zaten o terketmedi ben ayrıldım...

*.ayni gun: bak pisman olursun gitme..bu kapidan bi kez cikan geri giremez ona gore.. (cotaa)
ayni gece: aloo cok pismanim geri doooon

*.ay ben solicektim tam sen soyleiverdin lanet olsun aaliim hungurdeyerekten...

*.-abi demek ki istemiyordu zaten, zorlamaya gerek yok... hayır ama direk gelip istemiyorum dese daha iyiydi be
-doğru dedin be hacı, takma kafana

*.'ben ortami hazirladim, soguttum kendimden; o bitirdi'

*.olsun, ayrilmadan bi gece once sitip attim iste veya hem cikarken de boynuzlamistim diye looser tesellisi yapmak

*.cengiz kurtoğlu dinleme...

*.sadece gönül eğlendiriyordum ben onunla, aşk da neymiş allasen

*.pazarlama stratejisi olarak: bayandan az kullanilmi$ erkek

*.gene pazarlama stratejisi olarak: 2002 bekar gorunumlu 2001 dul

*.-anlaşarak ayrıldık.

*.gece yarisi kapiya dayanmak, kovulsa da gitmeyip yuzune kapatilan kapinin kapanmasini engellemek icin araya ayagini koymak, tekrar elde etmek icin gunde 500 kere arayip 300 kere mesaj, 200 kere de e-mail atmak, butun bunar da ise yaramayinca o...pu demek

*.gururum engel oldu gitme kal diyemedim denir pişman olunan durumlarda.eğer kızgınlık varsa zaten bir mikime benzemiyordu ***tir et denir durum değerlendirilirken kankalardan oluşan konseyde.kendi kaybetti ileride ayaklarıma kapanacak görüceksiniz de denir.arkadaşlarınız size karşı samimi davranmamalıdır bu durumlarda.

*.sen beni haketmiyosun zaten...
diye mesaj cekip cevap alamayınca bir daha bir daha aynı mesajı atmak en sonunda dayanamayıp aramak mesaj attım almadın galiba sen beni haketmiyosun demek kız tarafı evet haklısın haketmiyorum diyince ama ben yinede seninle olmak istiyorumlara baslamak. dengesiz bir varlık olarak erkek kayıtlara gecsin lutfen..
#1 - Nisan 27 2006, 17:53:43

he he çok salak beh bu erkekler hep bi *** yaptklarnı sanıolar ama yaptklrı tek şeyy tawuklr gibi eşelenmek :kop muhaha
#2 - Mayıs 15 2006, 17:03:12

he he çok salak beh bu erkekler hep bi b*k yaptklarnı sanıolar ama yaptklrı tek şeyy tawuklr gibi eşelenmek :kop muhaha

Genelleme yapma sözlerine dikkat et tepki alma.
#3 - Mayıs 15 2006, 17:08:36

önce ayrılıyolarr sonraaaa eşekler gibi yalvarıyolar ben yaşadım 2 yıl geçti aradan ama tekrar arıyo du ama ben bitirdim dönüşü olmaz aslaaa... :vur :hii?
#4 - Mayıs 24 2006, 10:47:38

haha cok super yaa tskk :)) :))
#5 - Mayıs 24 2006, 11:00:30
d0n bebegím yAralí g0nLume,,d0n ne oLur sení seVen kaLbíme,,c0k muTsuzum güveNím y0k kímseye,, sen 1 öLdün bÉn bín kez öLdüm sÉninLe,,!!

sen beni haketmiyosun zaten...
diye mesaj cekip cevap alamayınca bir daha bir daha aynı mesajı atmak en sonunda dayanamayıp aramak mesaj attım almadın galiba sen beni haketmiyosun demek kız tarafı evet haklısın haketmiyorum diyince ama ben yinede seninle olmak istiyorumlara baslamak. dengesiz bir varlık olarak erkek kayıtlara gecsin lutfen..

geçer yav geçer kayıtlara  :nohashas çok güzelmiş bu madde vallaha doğru  :4
#6 - Mayıs 24 2006, 11:28:50
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

önce ayrılıyolarr sonraaaa eşekler gibi yalvarıyolar ben yaşadım 2 yıl geçti aradan ama tekrar arıyo du ama ben bitirdim dönüşü olmaz aslaaa... :vur :hii?
bende yaşadım aynı şeyi beni hala arayıp duruyo e bide aynı okulda olup sınıflar karşılıklı olunca her tenefüs yanıma gelio falan  ama bidaha hayatta başlamam........
#7 - Mayıs 25 2006, 10:11:51
İmza kural dışı.

Erkekler terkedilince hemen tmm demesede tmm sen bilirsin der. sonra aradan 1 hafta geçer aramalar başlar bir şans daha flnlar başlar.Sonra bu aramalar periyodik olarak ayda 1 halinde devam eder.Baktıki gerçekten bitmiş (tabi bunu aylar sonra anlar  (6) )
Herşey gönlünce olsun der geçer ve bunun adı "anlaşarak ayrıldık" olur.  :öff
(Bu arada genelleme yapmıyim herkes böyle değildir)
#8 - Mayıs 25 2006, 10:56:14

sinerji

bende terk edildiğmde arkadaşlara böle dediydim nan biara böle olduna ben bile inanacaktım....
*.-bırak abi ya biraz nefes alıym, yeter lan ne zamandır bi rahat huzur vermiyordu, zaten düşünüyordum ne zamandır ayrılmayı. zaten o terketmedi ben ayrıldım... X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(
#9 - Mayıs 25 2006, 19:45:37

*.cengiz kurtoğlu dinleme...

:sizo  :sizo mannak yaa  :muhah
#10 - Mayıs 27 2006, 22:57:53
İmza kural dışı.

he he çok salak beh bu erkekler hep bi b*k yaptklarnı sanıolar ama yaptklrı tek şeyy tawuklr gibi eşelenmek :kop muhaha

AYNEN KATILIYORUM BENCE BİRAZ EDEPLİ KONUŞ
#11 - Haziran 12 2006, 12:43:49

ben de bi bayanım ama verdiğin cevapla haklıyken haksız durumuna düşebilirsin....bu yazıda yazanların hepsi doğru çok güldüm valla :okey.......aslında düşününce erkeklerin neden böle olduğunu bilinçaltlarındaki işte ben erkeğim erkekler güçlüdür erkekler ağlamaz erkekler gururludur düşünceleri ve toplum içinde de onlara yakıştırılan bu olduğu için sevdiği için ağlamak ya da terkedilen taraf olmak onlar için zayıflık olarak görülüyo ve duygularını bastırmak zorunda kalıyolar..halbuki erkeklerde duygusal olabilir ki öleler de zaten kimse onların duygudan yoksun olduğunu iddia etmiyo edemez de zaten...sadece insan içinde onlara yapıştırılan sıfatlar nedeniyle çoğu zaman gerçek duygularını bastırmak zorunda kalabiliyolar..bunlar benim görüşüm tabiki yanlışım varsa bilhassa beylerden özür dilerim...
#12 - Haziran 12 2006, 17:03:25
SENDEN GAYRI GÖZÜM YAŞIN KİMSELER SİLMEZ ALLAH'IM....

bunların hepsini yapıolar da... akıllarına adam gbi delikanlılık yapmak gelmio... saLaklar ....
#13 - Haziran 12 2006, 17:07:07
beLki GerÇeKTeN biR keDiYiM! aMA bu KeSiNLiKLe SoN CaNıM deiL!

bn terkedilmedim
#14 - Haziran 14 2006, 11:19:23
oyun  bitince şah da, piyon da aynı  kutuya  konur...

BENCE....BURDA....BİR YANLIŞLIK VAR....BAŞLIK............ :muhah :muhah ERKEKLER NEDEN KIZLARI TERK EDER ...? :muhah :muhah ÇENELERİNDEN DOLAYIMI  ACABA_?...OLMALIYDI....... :muhah

ERKEK TERK EDİLEMEZ....ERKEK NE ZMAN İSTERSE O ZMAN KENDİSİ TERKKKKKKK EDER.............THE END.....
#15 - Haziran 14 2006, 11:22:52
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

BENCE....BURDA....BİR YANLIŞLIK VAR....BAŞLIK............ :muhah :muhah ERKEKLER NEDEN KIZLARI TERK EDER ...? :muhah :muhah ÇENELERİNDEN DOLAYIMI  ACABA_?...OLMALIYDI....... :muhah

ERKEK TERK EDİLEMEZ....ERKEK NE ZMAN İSTERSE O ZMAN KENDİSİ TERKKKKKKK EDER.............THE END.....
   ala ala sen öle zannet grafik oluştursak terk edilmiş erkeklerden dünyanın en büyük  ülkesi oluşturulurdu zuha ha haaaaaaa :kop muhaha

BELLİ BELLİİ GÖRMÜYONMU.......DÜNYADA  1 ERKEGE..... :muhah :muhah  12 KIZ DÜŞÜYO..............
#16 - Haziran 14 2006, 16:28:36

erkek terkedilince bu bahaneleri uydurur evet ama erkekler bayanlardan daha duygusaldır bence çünkü ayrılma olayı olduktan 1 hafta sonra kız başka bi erkekle çıkabiliyor ama erkek bunu kendine yediremiyor bilmem anlatabildim mi  :muhah
#17 - Haziran 14 2006, 16:34:13
« Son Düzenleme: Haziran 14 2006, 16:34:51 Gönderen: frozen »
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

ala ala sen öle zannet grafik oluştursak terk edilmiş erkeklerden dünyanın en büyük  ülkesi oluşturulurdu zuha ha haaaaaaa :kop muhaha

BELLİ BELLİİ GÖRMÜYONMU.......DÜNYADA  1 ERKEGE..... :muhah :muhah  12 KIZ DÜŞÜYO..............
erkek terkedilince bu bahaneleri uydurur evet ama erkekler bayanlardan daha duygusaldır bence çünkü ayrılma olayı olduktan 1 hafta sonra kız başka bi erkekle çıkabiliyor ama erkek bunu kendine yediremiyor bilmem anlatabildim mi  :muhah

süper...................işte....................buu...
#18 - Haziran 14 2006, 16:37:40

arkadaşlar genelleme yapacak olursak doğru olmaz bazı erkekler bu şekilde koşuyr kızların peşinden....

her erkek aynı değildir...
#19 - Haziran 23 2006, 20:23:49

Kızlar size bu topicte birsuru uyarı yapılmıs genelleme yapmayın die. Bilmem derdimizi anlatabiliyormuyuz. Eger aynı şeyi yapmaya devam ederseniz bence daha cok tepki alırsınız. Heberiniz olsun.
#20 - Haziran 23 2006, 20:28:13
jetzt weiß ich, wie es ist, sterbend zu leben. Ich sehe meinem eigenen Tod zu. Ich danke dir.

esra357

bencee dee güzel olmuşş yaww :))
#21 - Haziran 28 2006, 10:30:30

delikadir

ona göre haaaaa :ban

[:D]
#22 - Temmuz 09 2006, 10:40:56

VALLA BEN.......İÇİMDEN GELEN HERŞEYİ Bİ KAGİDA YAZIP .............POSTAYA VERİRİM KİME GİTSE GİTSİN..BAŞKADA VAR AMA O OLMAZ....SÖLEYEMEM. :muhah :muhah.....
#23 - Temmuz 09 2006, 10:42:52

schumi_81

haketmişim demekki ayrıldı dedim.

s s s de dedim tabiiii :muhah

ama cengiz olayı makara olmus :D :muhah
#24 - Temmuz 09 2006, 17:36:51

manyak yaaa...walaa öle arkdsm.. :Ç
#25 - Temmuz 28 2006, 20:19:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.