Alternatifim Cafe

Beyler Evleneceğiniz Kız Nasıl Olmalı?

Discussion started on Bay

dışıda içide güzel olsun
#51 - Haziran 19 2006, 19:00:04
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

Fizik olarak güzel olmalı..
#52 - Haziran 22 2006, 14:04:10
[/center]тяα∂ιтισηαℓ ѕραηιѕн gυιтαя[/center]

bana ayak uydurabilmeli beni anlıcak biraz manyak eglenmegi bilen ve benim tipime uygun birini istiyorum
#53 - Haziran 22 2006, 17:50:59

terbiyeli küfür etmeyen gerçi bu devirde küfür etmeyen kız biraz zor bulunur yaa hadi nyse
Aaaaa çok ayıp  :yanlis valla ben hiç küfür etmem  (a) ve evlenecem kişide küfür etmeyen biri olmalı  :)) yoksa evlenmem  :hih evde kalırım   :muhah   :muhah   :muhah
#54 - Haziran 22 2006, 17:55:58
BÜTÜN BÜYÜK OLAN ŞEYLER ACI ÜZERİNE KURULMUŞTUR
[/shadow

ÇOKKKKKKK.......ZEKİ OLMALI VE HERŞEYDE  HER YERDE BAŞARİLİ OLMALI AMA...........BENDEN DAHA ZEKİİ VE BAŞARİLİDA OLMAMALI.....RAJONA TERSS...BİZE TERS..........
#55 - Haziran 22 2006, 17:58:29
Hayat benim dürüstlüğümü hakedecek ne yaptı ?

bi kadar senin sözünü dinlicek...her zaman sana evet demicek hayır demeyide bilcekk...tartışacaksınızz....bazı karar alırken ortak olarak alcaksınızz...  :muhah   :muhah
galiba çok şey isitoyurm ben...
yooooo onlar bende var :muhah
#56 - Haziran 22 2006, 18:00:01
[/shadow

Gerçi kızlara sormamışsın  ama :hih belki istediğim krıterlere uygun birini bulurum diye yazayım  :muhah
Canımız kadar çok sevmeliyiz  :ask ve sonsuz güven ve saygımız olmalı  (a) hiç bir zaman yalan söylememeli. Birbirimizin fikirlerine saygı duymalıyız yargılamadan önce dinlemeli ve kendimizi birbirimizin yerine koymalıyız hanzo olmamalı gerektiğin de özür dilemesini bilmeli çok kıskanç olmamalı gerektiği yere göre davranmalı. benim gibi deli dolu azcık kaçık olmalı devamı sonra.....  :kisss  :))  :muhah   :muhah
#57 - Haziran 22 2006, 18:20:05
« Son Düzenleme: Haziran 22 2006, 18:21:17 Gönderen: smarts »
[/shadow

siz de çok şey istiyorsunuz....
#58 - Haziran 23 2006, 19:59:07

istanbul gibi olmalı fethi zor fatihi tek........... :muhah

bana noluosa :muhah

aslında bu söz benim de hoşuma gidiyo..yalnız belirtmek isterim ki;evlenmeden önce hersey mübah zihniyetindekilere,kızları sadece günlük eğlenceleri için kollarına takıp aralarında ''abi nasılsa bunla evlenmicem'' diyip kıza kafasına estiği gibi davrananlara yine bu zihniyetin eseri olarak evlenene kadar çıktığı kız sayısını unutanlara............itirazım var..sevgi aşk bu kadar kirlenmemeliydi  burda tek erkeklere söylenmiyorum aslında çünkü kendi değerini düşüren o kadar çok kız var ki...sora da filmlerdeki gibi aşk kalmadı denir tabi...arayın belki bulursunuz...

evet ya katılıyorum özellikle namuslu kız arayıp kendisi her gün farklı bi kızla.. gezenlere (!) benim de itirazım var.......   :ban
#59 - Haziran 23 2006, 21:32:15
hadi beni güldür biraz, daha yolumuz var, daha çocuğuz inan.......

usulca terkettigin o düslerde
ben yalnizdim, caresizdim günlerce..
                 Verince Alır Fazlasını İster,                   SENİNLE UYUR, BAŞKASINI DÜŞLER...

Beyler cok güzel yazmışınızda zeki olsa güzel olmaz güzel olsa zeki olmaz veya birşeyi cok ii yaparken dier bişeyi ii yapamaz.Sonucta insanız dört dörtlük bişe aramak biraz ac gözlülük olmaz m?Bide öle yazmışsınızki sanki sipariş gibi.Lokantaya gidip adama sipariş verirkenki gibi olmuş  ;) bence tek bişe var oda saygı ve güven gerisi aşılır  :okey
#60 - Haziran 24 2006, 16:47:06

evLenmiyeceqim için YORUMSUZumm  :öff
#61 - Haziran 29 2006, 18:33:09
İmzanız kural dışı.

Önce İnsan olmalı ıkıncısı elı ayagı tutmalı 3 ise Olmadık seylerden sorun cıkarmayan tıp olmalı 4 ise saygılı olmalı ve sevıyelı
#62 - Temmuz 02 2006, 09:19:46
« Sarhoş olmadan çekemem bu fani dünyayı... »

dark

Beyler cok güzel yazmışınızda zeki olsa güzel olmaz güzel olsa zeki olmaz veya birşeyi cok ii yaparken dier bişeyi ii yapamaz.Sonucta insanız dört dörtlük bişe aramak biraz ac gözlülük olmaz m?Bide öle yazmışsınızki sanki sipariş gibi.Lokantaya gidip adama sipariş verirkenki gibi olmuş  ;) bence tek bişe var oda saygı ve güven gerisi aşılır  :okey

işte matıklı bi cevap..tüm okuduklarımın içinde nihayet olması gereken bir  mesaj...tşk ya..  :okey
#63 - Temmuz 03 2006, 01:46:01

Çok güzel olmalı, iyi kalpli, temiz, kötü niyeti ve çıkarı olmayan... saçları açık kumral, hamarat... sempatik...

Yanlış anlamayın ben kızım ama erkek olsam böyle bi kız isterdim  kioptum
#64 - Temmuz 04 2006, 16:17:24

kültürlü ve asil olsun yeter ...
#65 - Temmuz 12 2006, 10:56:32
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

Yanıma yakışmalı.Yeri geldiğinde ağır olmalı yeri geldiğinde benle şımarmalı.

Aşırı kıskanmamalı.Onunla zaman geçirmekten usanmayacağım biri olmalı.

Beni özgür kılmalı.Bana güvenmeli.

Beni delice sevmeli ama cidden sevmeli.

ya acaba bu benmiyim:)[şaka ama şu var ben özgür kızım ya belki özgür kelimesini görünce şeyy ettim]:)
#66 - Temmuz 14 2006, 14:35:52
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

çok güzel bir cevap tuttum seni

bende tutum
#67 - Temmuz 14 2006, 14:37:55

aslında bu söz benim de hoşuma gidiyo..yalnız belirtmek isterim ki;evlenmeden önce hersey mübah zihniyetindekilere,kızları sadece günlük eğlenceleri için kollarına takıp aralarında ''abi nasılsa bunla evlenmicem'' diyip kıza kafasına estiği gibi davrananlara yine bu zihniyetin eseri olarak evlenene kadar çıktığı kız sayısını unutanlara............itirazım var..sevgi aşk bu kadar kirlenmemeliydi  burda tek erkeklere söylenmiyorum aslında çünkü kendi değerini düşüren o kadar çok kız var ki...sora da filmlerdeki gibi aşk kalmadı denir tabi...arayın belki bulursunuz...

evet ya katılıyorum özellikle namuslu kız arayıp kendisi her gün farklı bi kızla.. gezenlere (!) benim de itirazım var.......   :ban

benimde itirazım varda ama laf güzel ama tek olup hep olmalı
#68 - Temmuz 14 2006, 14:41:39

işte matıklı bi cevap..tüm okuduklarımın içinde nihayet olması gereken bir  mesaj...tşk ya..  :okey

ewet bende katılıyorum..çokk güzel bir mesaj bende teşekkür ediyorum
#69 - Temmuz 14 2006, 14:43:40

Insan oLsun !
#70 - Temmuz 16 2006, 16:54:23
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Insan oLsun !
insan olsun ne yaaa töbe töbe  :kop ya baska bise isteen var mı?   (6)
#71 - Temmuz 16 2006, 23:52:49

asil olsun yeter ...
#73 - Temmuz 23 2006, 15:39:42
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

dark

Ben çok yemek seçerim sevdiğim yemekleri yapsın börek yapmasını bilsin bilmiyorsa öğrensin dediğimden çıkmasın bana karşı her durumda uysal diğer herkese duruma göre davransın.Güler yüzlü anaç bilgili zeki akıllı kötü alışkanlıkları yada huyları olmayan.
    Aslında manevi yönü gelişmiş olması hepsine ve fazlasına kafi gelir.Manevi yönü iyi olsun hamarat olsun yeter.

çok şey istiyon sen kalmadı ondan elimizde.. (6)
#74 - Temmuz 23 2006, 15:57:29

dark

haklısın boşver bekarlık sultanlık napcan evlenip kız dırdırı çekilirmi be.. (6)
#75 - Temmuz 23 2006, 16:04:13

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.