Alternatifim Cafe

"Kadın olsaydım hayat kadını olurdum"

Discussion started on Magazin

Cem Davran, katıldığı programda kendisiyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı.'Kadın olsaydım hayat kadını olurdum' diyen Davran, çapkın olduğunu da itiraf etmekten çekinmedi.

Çiğdem Anad, Müjde Ar, Aysun Kayacı ve Pınar Kür'ün programına konuk olan Cem Davran, ekran başındakileri hem güldürdü hem de şaşırttı.

Armağan Çağlayan'ın etek giymesine 'Hiç yakışmamış' yorumunu yapan Cem Davran, daha önce Murat Boz'un da bir klibinde etek giydiğine dikkat çekerek, "Ben mesela her şeyi yaparım, soyun de soyunayım ama o eteği giymem" diye konuştu.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, araya giren Müjde Ar, Davran'ın daha önceki bir röportajındaki açıklamasını hatırlattı ve sonrasında şu ilginç konuşmalar yaşandı...

Müjde Ar: Onu giymezsin ama kadın olsaydım fahişe olurdum demişsin.

Cem Davran: Hayat kadını olurdum kesin.

Müjde Ar: Ciddi ciddi gider çalışırdım diyorsun şeyde..

Cem Davran: Gider değil. Ben serbest çalışırdım, normal serbest. Kadrolu olmazdım. Çünkü ben kadrolu olmayı sevmiyorum. Ama serbest olarak...

Müjde Ar: Telekız olurdun...

Cem Davran: Tele olur ya da şimdi internet var.

Çiğdem Anad: Neden? Ruh durumu mu?

Cem Davran: Öyle hissediyorum. Kadın olsaydım tabii sözkonusu. Ben kendimi kadın olarak düşününce erkeklere saldırasım geliyor. Ne bileyim öyle bir şey. Yani kadın olsaydım ben, benim sayım, sıkalam çok olurdu diye düşünüyorum.

Çiğdem Anad: Ama şimdi erkeklere saldırasınız gelmiyor herhalde.

Cem Davran: Halihazırda yok sayın Çiğdem Anad öyle birşey.

Çiğdem Anad: Peki erkek olarak çok çapkın mısınız da kadın olarak böyle çok partnerim olsun diyorsunuz.

Cem Davran: Çapkınımdır evet.

Çiğdem Anad: Yani kadınlara saldırasınız mı geliyor?

Cem Davran: Yani o kadar bir azman durumum yok, ama ben kadın severim. Güzel kadın çok severim.

Müjde Ar: Çapkınlık başka bir de çapkınlığı yapmak var.

Cem Davran: İnsan perhizde olabilir ama yemek listesine bakabilir.

Çiğdem Anad: Siz ama uzun süredir perhizdesiniz galiba.

Pınar Kür: Evlendim diye çapkınlıktan vazgeçmem diyorsun yani?

Cem Davran: Çapkınlık başka bir şey. Şimdi onun edebiyatına girmeyelim

Müjde Ar: Tabii fazla kurcalamayalım.

H2
#1 - Kasım 03 2008, 18:50:28
''Cehennem, başkalarıdır. ''

müjde ar'ın sorulara bak ya :D
#2 - Kasım 03 2008, 18:52:18
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.