Alternatifim Cafe

"Kontratımda var başka kadınla yatamam"

Discussion started on Magazin

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, Hürriyet gazetesinden Ayşe Arman'a konuştu. İşte o röportajın bir kısmı:

Kim bilir belki de Tanrı Brezilyalıdır

Neden dünyanın en güzel kadınları ve iyi futbolcuları Brezilya'dan çıkar?- Kim bilir belki de Tanrı Brezilyalıdır! En iyi futbolcuların bizden çıktığı doğru ama en güzel kadınların bizden çıktığını görüşüne kesinlikle katılmıyorum. Dünyanın her tarafında olağanüstü güzel kadın var. Bu söylediğin onlara haksızlık!

Konumuzla alakası yok ama gözümü alamıyorum, kulağınızdaki kafam kadar pırlanta küpe gerçek mi?

Gerçek olmasa takmam. Kulağımı da deldirmem, o acıyı da çekmem.

Kulüpler üstü marka olmak nasıl bir şey?

Böyle tanımlanıyor olmamım sebebi, benim hep büyük markalarda top koşturmuş olmam, Real Madrid, Brezilya Milli Takımı, Fenerbahçe... Bunun haliyle size geri dönüşü oluyor. Her gittiğiniz ortamda bir sürü insan sizi tanıyor ve çok ilgi gösteriyor. Siz de o ilgiye layık olmaya çalışıyorsunuz. Yoksa ben şöhretimi abartmıyorum.

18 yaşında İtalya'ya gittiniz...

Evet İnter Milan'a...

Kariyerinizdeki dönüm noktası bu muydu?

Her takımdan bir şey kaptım ben. Her kültürden bir şey öğrendim.

En çok nerede yaşamaktan keyif aldınız?

Madrid. 12 yıl kaldım. Havası çok güzeldi, gece hayatı, yemekleri... Madrid benim için hep özel kalacak. Ama İstanbul da beni büyüleyen şehirlerden biri. Madrid'in önüne geçecek gibi duruyor.

Kompleksim boyum değil burnum

Kısa boylu olduğunuz için hiç komplekse kapıldınız mı?

Hayır çünkü kısa değilim, boyum 1.67.

Herhangi başka bir kompleks...

Burnumla ilgili var biraz. Biraz büyük sanki. Bir de baldırlarıma takıyorlar.

Nasıl yani?

Kalın olduğunu söylüyorlar. Bacaklarım kaslı ben n'apim? Ama ben sorun etmiyorum.

Kadınlar sizin en çok hangi özelliğinizden etkileniyor?

Şu an etkilenemezler, ben de etkilenemem. Çünkü yasaklıyım.

Nasıl yani? Kim koydu bu yasağı? Kulüp mü, sevgiliniz mi?

Kulüp.

Kulüp niye karışıyor ki?

Bilmem valla, kontrata yazdılar.

"Sevgilin dışında kimseyle yatmayacaksın!" gibi şeyler mi?

Evet.

Hadi canım...

Evet bir dahaki buluşmamızda Fener'le olan kontratı gösterebilirim. "Şimdiki sevgilin dışında sevgilin olmayacak!" diye madde var, ben de "Tamam" dedim.

Allah Allah! Kulübe ne bundan?

(Kahkahalarla gülüyor) Dalga geçiyorum, sen de ciddiye aldın!

4 kadından 7 çocuk

4 ayrı kadından 7 çocuk yapmayı nasıl başardınız?

İlk üçü 13 yıl birlikte olduğum eski eşimden oldu. Sonraki üç tanesi, kaza. Bir tane de evlat edindim.
Bir dakika, bir dakika, baştan alalım. Eski eşinizden olan çocukları anladım da, "Sonrakiler kaza" ne demek?

Bir akşam çıkarsın... Olur demek... Kısa süreli ilişkiler yani...

Ne kadar kısa süreli?

3 ay filan.

Bir gece kulübe gittiniz, orada güzel bir kadınla tanıştınız, onunla hoş bir gece geçirdiniz, bir süre sonra o kadın size "Roberto ben hamileyim!" dedi. Böyle mi?

Gibi...

#1 - Ekim 27 2008, 09:24:47
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.