Alternatifim Cafe

“Kötü günler geride kaldı”

Discussion started on Fenerbahçe

Fenerbahçemizin uzun zamandır sakat olduğu için forma giyemeyen oyuncusu Deivid de Souza, Bursaspor maçıyla birlikte, bu sezon ilk kez forma giydi. Takımımızın 5. golünü de atan Deivid, yaşadığı zor dönemleri ve geri dönüşünü şöyle anlattı: "Şu anda duygularım biraz karışık. Ama mutluyum diyebilirim. Benim için çok zor geçen bir 3 ay oldu. Ayağımın kırılmasının ardından annemi kaybettim. Biri iş, biri de özel hayatımda olmak üzere çok kötü günlerdi. Golü attıktan sonra annemi yanımda hissettim. Sahaya girerken onun beni izleyeceğini, onun bana ışık vereceğini düşünüyordum. Kazandığım için çok sevindim ama gol attığım için de çok mutluyum. Ama anneme telefon açıp gol attığım haberini veremeyeceğim için buruk bir mutluluk yaşıyorum."

Deivid taraftarımızın kendisine verdiği destek ile ilgili olarak ise "Sadece oyuna girerken değil, hocamız Aragones beni ısınmaya yolladığı anda taraftarlarımızın ayağa kalkıp beni alkışlaması beni çok mutlu etti. Onların bu davranışı "Biz senin acılarını gördük, senin acılarını paylaşıyoruz." mesajıydı ve ben de bu mesajı aldım. Sahaya girdikten sonra da onlar için elimden geldiğince mücadele ettim. Gol de atabildiğim için ayrıca mutluyum. Umarım bundan sonra daha iyi sonuçlar elde edip geçen seneki başarılı günlere döneceğiz.

Şu anda şansımın yanında olduğunu söyleyebilirim. Ama şansın çalışanın yanında olduğunu söylemeliyiz. Çalışmaya devam edeceğim. Bir şekilde şeytanın bacağını kırdık diye düşünüyorum" diye konuştu.
#1 - Ekim 26 2008, 20:14:52
''Cehennem, başkalarıdır. ''

hadi inş gs derbisinde anlaşılıcak iyi mi kötü mü!?
#2 - Ekim 27 2008, 01:38:17

rihanna_m

Önümüzde derbi var. Eğer onu da alırsak, gerçekten de kötü günlerin geri kaldığını söyleyebilirim.
#3 - Ekim 27 2008, 17:19:23

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.