Alternatifim Cafe

'Var Mısın Yok Musun?'da hüzün

Discussion started on Magazin

..Sergüzeşt..

Bu sefer Mevlüt koltuğa oturdu. Mevlüt, sonunda amacına ulaştı, ancak ödül konusunda büyük hayal kırıklığı yaşadı.
'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasında 9 aydır yarışmacı olmayı bekleyen Mevlüt, sonunda amacına ulaştı, ancak ödül konusunda büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Show TV'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var Mısın Yok Musun'da yaklaşık 9 aydır yer alan Mevlüt, dün akşam yarışmacı koltuğuna oturdu.

9 ay boyunca yarışmada yer almasının kendisine büyük faydaları dokunduğunu anlatan Mevlüt, "Bu 9 ay bana çok şey kattı, çok farklı şeyler yaşadım. Hayat tecrübesi olarak çok şey kattı" şeklinde konuştu.

Yarışmaya iyi bir başlangıç yapan Mevlüt, ilk tur sonunda Hamdi Bey'den 14 bin YTL'lik teklif aldı. Sonraki turlarda dengeli bir yarışma sürdüren Mevlüt,
36 bin, 32 bin, 44 bin ve 22 bin YTL'lik tekliflerde bulundu. Bu teklifleri kabul etmeyerek şansını deneyen Mevlüt, son dörde 2, 10, 30 bin ve 50 bin YTL'lik kutularla girdi. Hamdi Bey bu tablo karşısında 9 bin YTL'lik teklifte bulundu.

Teklifi kabul etmeyerek 2 kutu daha seçen Mevlüt, ilk hakkında 2 YTl, ikinci seçiminde ise 50 bin YTL'lik kutuları açtırdı. Son ikiye 10 YTL ve 30 bin YTL ile giren Mevlüt, Hamdi Bey'den 10 bin YTL'lik teklif aldı.

Teklifi kabul etmeyerek kutusuna gitmeyi tercih eden Mevlüt, önünde duran 10 numaralı kutuyu açtırdı. Mevlüt, kutudan 10 YTL çıkınca büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Televizyon Gazetesi / Engin Medya
#1 - Ekim 26 2008, 20:14:42

Pek üzüldüm.
#2 - Ekim 26 2008, 20:16:34
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Oha lan.Çok yazık olmuş.Herif orda aylarca durdu , aldığı paraya bak (6)
#3 - Ekim 26 2008, 21:05:53

yuh harbiden kötü olmuş :D
#4 - Ekim 26 2008, 21:13:33
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

Siz üzülmeyin o götüreceğini 9 ayda götürdü zaten  (6)
#5 - Ekim 26 2008, 21:14:48
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

Yzık ya.. 1 yil kal ...
#6 - Ekim 26 2008, 23:06:24
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

mevlüdün hisleride yalan çıktı desenize...ne hissediyosun?nasıl bir saçmalıktır adam doğru hissediyodu güya ne oldu?
#7 - Ekim 26 2008, 23:23:40

kendisinde küçük olduğunu hissedemedi ama:D
#8 - Ekim 27 2008, 09:38:38
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Siz üzülmeyin o götüreceğini 9 ayda götürdü zaten  (6)
Bencede (6)
#9 - Ekim 27 2008, 09:41:25

Ben Acun'un yerinde olsam Mevlüt'e bir kıyak yapardım.
Bankaya gidene kadar çıkarıp kendi cebimden verirdim,zaten azıcık birşey kazanmış yavrucak.
Onuda yol parasına vermesin. (6)
#10 - Ekim 27 2008, 09:48:10
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.