Alternatifim Cafe

Tecavüz etti sonra besmele çekip elini öptü

Discussion started on Haberler

Bursa'nın Kestel ilçesinde cinsel ilişki için gittiği evdeki odaları karıştırınca genç kadın yerine 76 yaşında konuşamayan yatalak annesinin ırzına geçtiği iddia edilen 52 yaşındaki sanık, "Oda karanlıktı, yüzünü okşarken parmağımı ısırınca çakmağımı yaktım, bir de baktım ki yaşlı bir nine, hemen besmele çekip elini öptüm" diyerek kendini savundu. Suça iştirak etmekle suçlanan yaşlı kadının kızı ise hakkındaki iddiaları yalanladı.

1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, "mağdurun beden ve ruh sağlığını bozacak şekilde nitelikli cinsel saldırı" suçundan 18 yıla kadar hapsi talep edilen tutuklu sanık A.Y. (52) ve "cinsel saldırı suçuna iştirak" suçundan tutuksuz yargılanan sanıklar mağdurenin kızı G.Ç. (29) ile komşusu M.T.'nin (35) yargılanmasına başlandı. Yatalak ve konuşamayan 76 yaşındaki A.Ç.'nin zorla ırzına geçmekle suçlanan sanık A.Y., ilginç savunmasıyla herkesi şoke etti.

Olay günü arkadaşı olan sanıklardan M.T. ile birlikte fuhuş için G.Ç.'nin evine içki ve yiyecek alarak gittiklerini ifade eden A.Y., "İlişkiye gireceğim G.Ç.'ye 30 YTL, küçük kızına 5 YTL, sigara alacağını söyleyen M.T.'ye de 5 YTL verdim. Ben içerken, M.T. ve G.Ç. sürekli kaş göz işareti yapıyordu. Bu sırada M.T. bana, 'G.Ç. odaya geçecek sen de git' diyerek bir oda gösterdi. Aldığım alkolün etkisiyle oturduğum yerde sızmışım. Uyandıktan sonra etrafta kimse yoktu. Hemen M.T.'nin bana gösterdiği odaya girdim. Oda karanlıktı, yerde serili bir yatak vardı. Üzerimi çıkarmadan yatağa girdim. Elimle yataktakinin yüzünü okşarken, parmağımı ısırdı. Göğsüme vurup 'hıh hıh' diye sesler çıkardı. Ben de 'Ne oluyor G.Ç?' dediğimde, bu hareketlerine devam etti. Merak edip çakmağımı çıkartıp, yaktım. Bir de baktım ki, yaşlı bir nine. Hemen besmele çekip elini öptüm. İddia edildiği gibi yaşlı kadına cinsel saldırıda bulunmadım. Daha doğrusu elbiselerimi çıkartmamıştım, o sırada neler yaptığımı hatırlamıyorum" dedi.

YAŞLI KADININ KIZI VAHŞETE İŞTİRAKTEN YARGILANIYOR
Yatalak annesine tecavüz edilmesi suçuna iştirak etmekle suçlanan kızı G.Ç. ise, "Komşusu olan tutuksuz sanık M.T.'nin yatalak kardeşi var. Ben her gün onun altını bağlıyorum. Babası da bana 10 YTL veriyor. Ben de bu parayla yatalak anneme bez alıyorum. Hiçbir durumumuz yok. Tutuksuz sanık M.T., tutuklu sanık A.Y. ile görüşmüş, bana onun iyi biri olduğunu ve bana yardımcı olacağını söyledi. Birlikte evime şarap ve yiyecek alıp geldiler. İçki içerlerken saat geç olunca A.Y.'ye gitmesini söyledim. Ne dediysem dinletemedim. Bu sırada M.T. bahçeye çıkmıştı. Çağırıp, A.Y.'yi dışarı çıkarmasını istedim. Fakat o gelmedi. Ben de durumu M.T.'nin babasına haber vermek için evden ayrıldım. Ben evden çıkınca M.T., içeri girip A.T.'ye annemin odasını göstermiş. Benim için 'G.Ç. gelecek. Sen orada bekle' demiş. Sonra bana gelip, evden ayrılmayan A.Y.'yi odaya kapattığını söyledi. Meğer M.T. ilişki için A.Y.'den para almış. Benim evimde para alışverişi olmadı. Ben kimse ile para karşılığı ilişkiye girmedim. İddialar asılsızdır. Suçlamaları kabul etmiyorum. A.Y.'yi bana yardımcı olacağı için eve aldım. Benimle ilişkiye girmek için eve geldiğini sonradan öğrendim. Annemi o gün bezlemiştim. Ancak külot giydirmemiştim. Eve geldiğimde annemi ağlar halde buldum. Yüzü kanlı, elleri mosmordu. Annemin işaretlerinden A.Y.'nin anneme tecavüz edip tekmelediğini anladım" diye konuştu.

Duruşmada şahit olarak ifadesi alınan tutuksuz sanık M.T.'nin babası M.T. de, oğlunun kişilik bozukluğu olduğuna dair hastane raporlarını mahkeme heyetine ibraz ederken, oğlu ile arkadaş olan G.Ç.'nin fuhuş yaptığına dair hiçbir şey görüp duymadığını belirtti.

Mahkeme, çağrılmasına rağmen gelmeyen tutuksuz sanık M.T.'nin duruşmaya zorla getirilmesine karar verdi. Dava eksikliklerin tamamlanması için ertelendi.

18 Ağustos'ta meydana gelen tecavüz skandalı, G.Ç.'nin polisi arayarak 'Anneme tecavüz ettiler' ihbarı üzerine ortaya çıkmıştı. Eşinden ayrıldıktan sonra annesinin evine taşınarak, yatalak hasta annesine bakmaya başlayan G.Ç.'nin maddi imkansızlıklar sebebiyle zor günler geçirdiği, yan odada dehşet gecesinin seslerine şahit olan 12 yaşındaki kızın ise yaşadığı travmadan sonra psikolojisi bozulduğu için okulu bıraktığı belirtildi.
#1 - Ekim 26 2008, 14:15:44
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Haberi okurken şaşkın ifadeli smileylerden farkım yoktu.
Allah akıl sağlımızı eksik etmesin. -.-
#2 - Ekim 26 2008, 14:30:33
''Cehennem, başkalarıdır. ''

artık haberlerden ve insanlardan irenmeye başladım.. sırf bu yüzden televizyondaki haberleri izlemiyorum :S
#3 - Ekim 26 2008, 14:36:05
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

Any_one

yan odada dehşet gecesinin seslerine şahit olan 12 yaşındaki kızın ise yaşadığı travmadan sonra psikolojisi bozulduğu için okulu bıraktığı belirtildi.
Okulu bırakmak mı?
#4 - Ekim 26 2008, 14:46:43
« Son Düzenleme: Ekim 26 2008, 14:48:15 Gönderen: Darque Ash »

Bu nasıl haber lan?
Herşey korkunç, kendimi 'Requiem For a Dream' izliyormuş gibi hissettim.
#5 - Mart 21 2012, 22:20:53
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava u??runa gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.