Alternatifim Cafe

Özgü Namal ortalığı birbirine kattı

Discussion started on Magazin

Özgü Namal reklam çekimleri sırasında ortalığı birbirine kattı...

Kelebek'in haberine göre; Özgü Namal reklam çekimleri sırasında dinlenmesi için hazırlanan minibüste play station olmayınca ortalığı birbirine kattı...
Oyuncu Özgü Namal bir süredir ekranlarda yayınlanan reklam filmlerinin son versiyonu için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Ancak sette yaşanan bir olay Namal'ın sinirlerini bozarken, set çalışanlarının da çekimi keyifsiz tamamlamasına neden oldu.
Özgü Namal için her reklam çekiminde olduğu gibi bu sefer de sette dinlenmesi için özel bir minibüs hazır bulunduruldu. Setin hazırlanmasını beklerken Namal'ın zaman geçirdiği ve dinlendiği bu minibüsün en önemli özelliği ise DVD ve müzik setinin yanı sıra, playstation'a da sahip olması...

Namal'ın isteğiyle daha önceki çekimlerde minibüse yerleştirilen playstation, son çekimde büyük bir krize neden oldu. Çekimlere ara verildiği an minibüse dinlenmeye çekilen Namal, minibüste playstation olmadığını görünce küplere bindi. Minibüsten fırladığı gibi set asistanlarını ve çekim ekibini azarlayan Özgü Namal, "Neden burada playstation yok, kim götürdü bu arabadan playstation'ı" diyerek bağırdı. Evinde de saatlerce oyun oynayan ve playstation tutkusuyla bilinen Namal, hemen bir oyun konsolü bulunmasını istedi. Çekimlere ara veren oyuncu, playstation getirilmesiyle reklam çekimlerine devam etti. Sete ikinci kez ara verildiğinde ise hemen minibüse girip çekimlere kadar oyun oynadı.

#1 - Ekim 24 2008, 18:13:02
''Cehennem, başkalarıdır. ''

bence bu haberde abartı war özgünün öle kaprisleri yok çekemeyenler öle dio
#2 - Ekim 26 2008, 01:25:52

Hmm Özgü demeler . Özgü yapmaz böyle şeyler yeaa tarzında konuşmalar .
Sanırım özgü namal sitemizde -.- Bu haberleri yalanlayıp üyeleiğini sildircek . Tabi çok forum var daha üye olunup , konu yalanlancak -.- . - çok konuştum sanırsam  -
#3 - Ekim 26 2008, 03:04:18

bu kadını hiç sevmiyorum zaten. kendiğni liseli gızmı saniyi bu ya
#4 - Aralık 05 2008, 13:54:41

Play Station mu oynuyo bu yaşında... zuhaha muhaha Eğer bu yaşında Play Station oynuyosa ben daha çağa ayak uyduramamışım :))
#5 - Aralık 05 2008, 16:41:05

salak :D
#6 - Aralık 10 2008, 00:03:09
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

bence öyle bağrışma falan olmamıştır normal biçimde söylemiştir canım :D  playstation illa çocuklar mı oynuyo hem
#7 - Aralık 10 2008, 00:07:30

Matrax'ta dinledim dün gece cok sasırmıstım,Zeki abartıyo sanmıstım.Meğer doğruymus,beklemezdim bu kadından.
#8 - Aralık 11 2008, 01:31:10
Bir bardak su içsem...
Geçer mi hiç'kırığım ?

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.