Alternatifim Cafe

Avşar'ın sevmediği aktör!

Discussion started on Magazin

..Sergüzeşt..

Hülya Avşar birlikte oynadığ bir aktör için yekten "sevmem" dedi. Güzel yıldızın sevmediği o aktör bakın kim?
İNTERNETHABER
Nur Akman

Hülya Avşar yeni bir polemiğin fişeğini ateşledi. Cem Özer'i sevmediğini söyledi.

Türk Max'ta Mustafa Altıoklar'ın sunduğu "Sinemacı" programının konuğu Hülya Avşar'dı. Avşar kızının bugüne kadar oynadığı filmler eşliğinde Türk sinemasının durumu konuşuluyordu.

CEM ÖZER'İ SEVMEM! SEVMEM!

Konu "Berlin in Berlin" filmine gelmişti. Filmde birlikte oynadığı Cem Özer'in sahneleri ekrana yansımıştı. Hülya Avşar yekten "Gerçi Cem'i sevmem ama buradaki oyunculuğu çok iyi" dedi. Altıoklar'ın açıklama bekleyen sessizliği karşısındaysa sadece "Sevmem!" demeyi tercih etti...

O SAHNE NASIL ÇEKİLDİ?

Ardından Avşar "Berlin in Berlin" filmindeki mastürbasyon sahnesine açıklık getirdi. Aslında filmin yönetmeni Sinan Çetin'in bir sevişme sahnesi çekmeyi planladığını söyleyen Avşar şöyle devam etti:

"Ben sevişme sahnesinde oynamamak için kıvranıyorum. Sonra düşündüm, gencecik kadın. Dul kalmış. "Mastürbasyon yapsın" dedim. Sinan hemen atladı. Ama ondan sonra da günlerce "nasıl çekilecek?" diye strese girdim. Ama en kolay çekilen sahne olduğunu söylesem inanır mısın?"

#1 - Ekim 23 2008, 15:00:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.