Alternatifim Cafe

Helin'i dövdüm

Discussion started on Magazin

sürmeli çocuk

Hülya Avşar, geçtiğimiz gün kardeşi Helin'i dövdüğünü itiraf etti!

Kardeşi Helin’le tartışmaları zaman zaman basına da yansıyan Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Helin'i dövdüğünü itiraf etti! Ünlü sanatçı, "Helin benden dayak yedi, hâlâ da yiyebilir" dedi.
Biz onu rahat yetiştirdik
Biz Helin'i rahat yetiştirdik. Ama sonradan, rahat yaşamasının beni rahatsız ettiği durumlar oldu. Herkesin hayatı kendisine olsa da bir takım kıstaslar var, Türk toplumuna aykırı gelen durumlar oluyor. Kızını, kardeşini dövmeyen,
dizini dövermiş. Onu Helin'de uyguladım, dövdüm. Hâlâ benden dayak yiyebilir.
Ailem için hayatımı veririm
İnsan gençken yapar bazı şeyler, tamam... Ama bizim asıl iş sorumluluğu açısından sıkıntılarımız vardı. Artık onları hallettiğimizi düşünüyorum, kendisi de durumun farkına vardı. Helin'i dövdüm ama "Hayatını kim için verirsin?" deseler kızım, kardeşlerim, ailem için hiç gözümü kırpmadan hayatımı feda edebilirim.
Ayırttığı tabloyu bir yıldır almadı
Hülya Avşar, 28 Nisan 2007'de EKAV Sanat Merkezi'ndeki Muzaffer Akyol sergisinde görüp beğendiği, fiyatını sormadan ayırttığı 8 bin YTL'lik "Anaya Saygı" tablosunu bir yıldır almıyor. Akyol, birkaç kez Hülya Avşar'a ulaşmaya çalıştığını, bir keresinde yardımcısıyla konuştuğunu, yardımcının "Taksit yapmaz mısınız" dediğini söyledi.
#1 - Mart 22 2008, 10:22:27

İyi *** yedin.
#2 - Mart 22 2012, 21:24:38
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.