Alternatifim Cafe

NakkaSss

Discussion started on Alternatif Üyeler

Daha önceden tanışıklığım olup dün itibari ile Çamlıca da kendisiyle değil fotograf makinesiyle buluştuğum üye.
aslında daha çok tripod ile ilgili gibi gözüksem de asıl hedefimin makinesi olduğunu anlamadı sanırım. (bkz. ben de o fotograf makinesinden istiyorum )
Esaslı bir arkadaş, espri konusunda ki fikirlerimi de söyledim kendisine zaten bir Tufan bir de Doludizgin Yıllar. (bkz. anladın sen onu)
Ayrıca şu an kullandığı avatarını ve çektiği fotografları hiç kıskanmadığım 'hah bunlar ne ki ben bile daha güzellerini çekerim'dediğim ender kişilik (bkz. Çemkirme)  ,  (bkz. kıskançlık)

Belirtmek isterim ki artizlik konusun da önünde saygı ile eğildiğim biridir. Bana artiz dese de ben üzerime pek alınmıyorum. (bkz. artiz misin sen ?)
#1 - Ekim 06 2008, 10:25:47
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

NakkaSss benim çocukluk arkadaşımdır 6-7 yaşımızdan beri her günümüz beraber geçmiştir neredeyse, ve bu böylede sürer gider eminim. Fotoğraf makinası ve o mükkemmel ikilidir iyi kareler sunarlar bana bende onaylarım :p  Lafın kısası bacanaaamı anlatmaya kelimeler yetmez (6)
#2 - Ekim 06 2008, 10:36:42
He-man in abisi Çetin.

Şizofren Sevdam..

fotoğraflarına, sohbetlerine ve kendisine hayran olduğum kişi
harika derecede sıcak bir sohbeti vardır
uzun uzaya sıkılmadan konuşulacak kişidir. hiç sıkılmadan hemde
heleki fotoğrafları, o hep çeksin bende hep o harikalıkları göreyim istiyorum
onun gözünden heryeri görmekte gayet hoştur hani

uzun lafın kısası, herkes için çok ama çok iyi bir arkadaş, dost olunaacak kişidir
#3 - Ekim 06 2008, 13:04:32

Çektiği fotoğraflara bayıldığım üye  :)
#4 - Ekim 06 2008, 14:22:10

Gelse de çektiği fotoğrafları eklese diye ümit ederekten gözlerimizi yollarda bırakan beyfendi.
Tanışmayız,uzaktan sevilir ve takip edilir.
#5 - Ekim 07 2008, 09:01:50

gırgır,şamata.. ne ararsan mevcut.. (:
benimde çok sevdiğim bir arkadaşımdır... arada bir eğleniyoruz kendisi ve tayfasıyla :D kısa zamanda biraz pekiştirmek lazım (:
resimleri acayip hoş ve kaliteli.. şipşak nakkasss :D
artizin önde gidenidir.. (:
#6 - Ekim 12 2008, 13:45:42
Programmer: CS3-CS4

Mecidiyeköyde gördügüm insan :D
Sesi tahmin ettigim gibi degilmis
cok sempatik bi sesi var (:
Fotografciliktan sonra  Gitara merak sardi
Yavas yavas ögrenicek .. ( daha yeni olmasina ragmen baya iyi caliyor (: )
Iyidir $afuck baba sevilir :haydut
#7 - Ekim 12 2008, 14:28:14
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Dogumdaşım :Ç Hemşeri oldugumuzu söyleyerek beni kandırmıştır bu piss :Ç Çektigi fotograflarının ben de hastasıyım,,aklı başında üyelerden,severim.
#9 - Ekim 13 2008, 00:12:26
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

Fotoğraflarına baktığımda ' tüh be ben hiç byle fotoğraf çekemedim' dediğim üye. Tanışmıyoruz ama fotoğraflarına bayıldım.
#10 - Ekim 13 2008, 01:51:02
Açları Beslediğim Zaman Bize ``Kahraman``  Diyorlar,
Bu İnsanların Neden Aç Olduklarını Sorduğumuz Zaman  ``KOMÜNİST``

Esaslı fotoğraf aşığı.. Türk Telekomu tek başına haşat edebilecek kapasitedeki insan  (6)

Seviyorum Tufan'ı  :D
#11 - Ekim 23 2008, 23:07:34

Şizofren Sevdam..

Bu aralar ve bundan sonra gökkuşağı gibi dolaşan/dolaşacak olan kişidir.

uçoor uçooorr ::)
#12 - Haziran 12 2009, 10:08:20

Yavşak.
#13 - Haziran 26 2009, 16:41:44
He-man in abisi Çetin.

Forumda gerçi dh'de pekişti biraz muhabbetimiz ama görüştüğüm kaynaştığım delikanlı sıfatını yakıştırdığım nadir kardeşlerimden biridir Şafak. Sosyal aktivitelerimiz geçen yıllarda baya iyiydi. Bir de fotoğraf sanatına adamış kendini görüyorum gayet kaliteli şeyler çıkarıyor ortaya helal sana.Hadi çaw anacım.
#14 - Haziran 29 2009, 01:09:52

Şizofren Sevdam..

Sebebi bilinmez bir şekilde tanıştırıldık biz biri tarafından. Öyle ki sebebini hala, o da ben de bilmiyorum. Ama olsun çokta iyi yapmış tanıştıran. Mükemmel biridir kendileri. İş arkadaşıyız biz, öyle tanımlıyorum artık. Bazen aynı şirkette çalıştığımızı falan düşünmüyor değilim yani. Neyse uzun lafın kısası ve tanımsız hali olarak devam eder isek. Mükemmel biridir. Bir de lütfen zavallı gitarın tellerini parçalamadan çal. Ben acıdım gitara, gerçekten acıdım yani. Severim çokça.
Daha çok fotoğraf çek. Tembelleştin iyice.
#15 - Ekim 06 2009, 17:36:19

Çektiği fotoğraflara ölünür..
#16 - Ekim 06 2009, 18:48:26
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.