Alternatifim Cafe

Duman!

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

bence duman piyasadaki diğer gruplardan çok farklı... bi kere kendilerine has bi yorumları,tarzları ve karizmaları var yani sevilmeyecek bi grup değil bence tabi bu tarz müzik dinleyenler için
#76 - Mayıs 07 2006, 18:13:19
Ellerimle yaptığım cam evim kırılacak,
Ölür müydün sanki sevsen beni.
içimden geç içimi sil artık özlemek istemiyorum.
Uzatmaya gerek yok;sen olmayınca yapamıyorum.

>>TIKLA>>
[/quote]
<<TIKLA<<

sonuna_dek_akman

hepinize katılıyorum arkadaşlar..duman gibisi zor bulunur...

ya ben o resımı bı yerden hatırlıyom ama neyse......
#77 - Mayıs 07 2006, 18:17:25

bnce uyuşturucu meselesini karıştırmak çok anlamsız..bnm için önmli olan yaptıkları iş we bnce bir munaralar çok kaliteli ilk başta deşmenin anlamı yok!kullanıolarsa bile buyrun biz kullanıoruz sizde kullanın demiolar herkesin aklı war iyiyi kötüyü ayırsın...böle sağlam gruplar türkiyede pek sık çıkmıo saolsunlar bunlarıda kaybetmeyelim arkadaşlar bnce eleştirileriniz bile yapıcı olsun......_yalnızlık paylaşılmazz_
#78 - Mayıs 07 2006, 18:26:11
hayatıma giren herkese yaşanmış herşeye teşekkürler büyüyorum sizinLee

Naughty Girl

bnce uyuşturucu meselesini karıştırmak çok anlamsız..bnm için önmli olan yaptıkları iş we bnce bir munaralar çok kaliteli ilk başta deşmenin anlamı yok!kullanıolarsa bile buyrun biz kullanıoruz sizde kullanın demiolar herkesin aklı war iyiyi kötüyü ayırsın...böle sağlam gruplar türkiyede pek sık çıkmıo saolsunlar bunlarıda kaybetmeyelim arkadaşlar bnce eleştirileriniz bile yapıcı olsun......_yalnızlık paylaşılmazz_

katılıyorum..allah herkese beyin vermişş..doğruyla yanlışı ayırt etmesi için..onların uyuşturucu kullanmaları hiç bi zmn başarısınn önüne geçmedi..önemli olanda bu kimsenn özel hayatta yaptığı şeyler kimseyi ilgilendirmes....
#79 - Mayıs 07 2006, 18:33:09

son klip aman aman şarkısına gelmiş yine dumana yakışır bi klip...tapıyorum ya size  ::yea ::yea :oley :yah
#80 - Mayıs 07 2006, 20:14:18
''elbette ağlarım benim can kırıklarım var''Şebnem Ferah

sonuna_dek_akman

son klip aman aman şarkısına gelmiş yine dumana yakışır bi klip...tapıyorum ya size  ::yea ::yea :oley :yah

ya tapmak sencede bıraz fazla abartılı olmuyomu.... :alala
rabbım baskalarına taptıgım gunlerı gostermesın..... töbeeeeee
#81 - Mayıs 08 2006, 20:19:47

dini anlamda tapmak değil amaç müzik anlamında çok çok sevdiğim bi tarzları ve şarkıları o anlamda tapıyorum demiştim :hih :hih :nanik
#82 - Mayıs 08 2006, 22:08:46

sonuna_dek_akman

dini anlamda tapmak değil amaç müzik anlamında çok çok sevdiğim bi tarzları ve şarkıları o anlamda tapıyorum demiştim :hih :hih :nanik

ya elbette o anlamda dememıssıdr ama yınede tapmak kelımesını duyunca ınsanoğlu o anlamda anlıyo ıste :öff
neyse yanlıs anlama dedıgımı...ıyımser anlamda soledım yanı  :.dost  :.dost  :))
#83 - Mayıs 12 2006, 12:39:40

ayy sarkilari güselll...
#84 - Mayıs 12 2006, 19:47:41
Ya tutulacak kadar yakn ol,yada unutulacak kadar uzak ol...!

mor ve ötesi=dünya da olan bitene cevap ;) ;)
#85 - Mayıs 19 2006, 17:27:32

ya aman aman şarkısı çook güsell..
#86 - Mayıs 24 2006, 13:15:07
İMZA.

btn şarkıları mnyk ama en çok rüyanda görsen inanmayla en güzel günüm gecemi sewiorum ben  :ask
#87 - Mayıs 24 2006, 23:10:39
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

aman aman
sayın bayan
haberin yok... :okey
#88 - Mayıs 25 2006, 00:40:26

essgi

BÜTN ŞARKILARI SÜPER YAA BN ÜSTÜNE GRUP TANIMIORM. SEVMEYNLERNDE BAHNESİ HEP UYUŞTURUCU KULLNDIKLARI OLUO.. AMAN UYŞTURUCU KULLNSINLR BAANE :sizo ÖNMLİ OLN SÖLEDİKLERİ TARZ VE ŞARKILARI.. VE BUNLRN HEPSİDE BNM SEVMM İÇİN YETERLİ.. SÜPER Bİ GRUP NE DİİM.. :yeah  :okey
#89 - Mayıs 25 2006, 18:46:48

Bunların Değerini Bilmiyorlar Demem Yanlış olur Çünkü Türkiyenin en çok hayran kitlesi bunların we bu grup Türkiyenin en zengin grubu....  :yeah 
#90 - Haziran 19 2006, 16:37:51

'''®ø©к'''

enn sevdiğim grupp bayılıorum onlaraa....
#91 - Temmuz 03 2006, 21:06:55

tatlicadi

kaan ın sesi süper ya söyleyiş tarzııı
çok hoşuma gidiyo
#92 - Temmuz 03 2006, 21:52:11

NovemberRain

18 Haziran'da sırf Şebnem Ferah var diye Tuborg'un düzenlediği konsere gittim Duman da vardı ben arkadaşıma Duman'da otururum dedim Duman'da kendimi kaybettim Şebo'ya enerjim kalmadı zaten Şebo'da beklediğim sahne performansını gösteremedi ya da ben o yorgunlukla göremedim  (6) ama Duman sahnede dinleyicilerini coşturmasını biliyo.  ::yea
#93 - Temmuz 27 2006, 14:41:12

..
#94 - Temmuz 27 2006, 14:53:34
« Son Düzenleme: Temmuz 08 2009, 15:45:34 Gönderen: _tHe AnSwEr_ »

ewrem

anka da gelmştii ama ne güsel kendi sölemesine gerek kalmıo yatıo gibii...
ama hakaten süper coşturuoo :yeah :yeah :yeah :yah
#95 - Temmuz 27 2006, 15:10:22

dUmAn ve ÇiLeKeŞ dinlemek AYRICALIKTIR!!!!!!!
#96 - Temmuz 28 2006, 14:04:18
Denizleri seviyorsan , dalgalari da seveceksin ,

Sevilmek istiyorsan , once sevmeyi bileceksin ,

Ucmayi seviyorsan , dusmeyi de bileceksin.  Korkarak yasiyorsan , yalnizca hayati seyredersin.

tarzları manyakk(Y)
#97 - Temmuz 28 2006, 23:17:29
JuSt Me!

ya dumana bayılıyuorum çok güzel bi grupp o dinlerken keyif alıyorum manyak güzel söylüyolar vala seni kendime sakladım falan mütişşşşşşşş :) :) ::yea ::yea ::yea
#98 - Temmuz 29 2006, 15:54:28
Senmi Kandırdın Beni Yoksa Benmi Kandırdım şu Kalbimi...Bilmiyorum...Tek Bildigim Seni çok Sevdigim

duman bi tane yaa türkiyede sayılı war böle grup konserleri flm müthişş!!kışın bile acayip terletiolar insanı ztn kaanın ses manyk ama batuda çoooookkk tatlıııııı :ask  :ask  :cicek  :cicek  (a)
#99 - Temmuz 30 2006, 21:00:16
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

essgi

off bugün yine mitiştiler rock'n coke da her zmnki gibi... ::yea ::yea :oley

ama çok kısa sürdü.. bi saat bile durmadılar... :alala
#100 - Eylül 03 2006, 19:53:44

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.