Alternatifim Cafe

Öğretmenlerinizin sınıfı yaran sözleri...

Discussion started on Komik Yazılar

müdür açılış konuşması yaparken :

''aranızda bazı kendini bilmezler var.. onlar kendilerini çok iyi biliyorlar''

bide bunu öyle bi ciddiyetle söylemiştiki herkes yerdeydii

:muhah  :muhah
#26 - Ekim 11 2008, 22:02:00
bir süredir yoktum... GERİ DÖNDÜMMMMM :)

sadece hiç bir iş yapamayan insanlar hata işlemez ;)

müdürümüz milli güvenlik dersine giriyodu..ama şivesi çok bozuk....berna diye bi öğrencisi vardı onu anltıyodu bize:

"bi berna vardı sorunlu pi oğrencimiz,annesi dediki bunu döğğ dedı bende la etma eylama dedım.sonra annesi dediki çok teğıştı berna dedı..bende la neresi değiştı okulu kattı birbine dedım."biz tabi müdürn şivesine koptuk orda

bide adam olamayan makamları anlatıyodu dediki:
"vali olmuştur,okula gelır,elı cebınde,ağzında sıkara,la habumu vali vay anasini (6)

pkk içinde:
"körüyorsunuz işte pkk da kayrimeşru ilişkiler karinin kıçinda toni yok kelen keçen şeyabay.."" :D

bide:
"pide fon müziği koycaz ki püüüvvv anasini avradini""" :D

bu kadar..şimdi anlatınca pek komik olmuyo ama o zaman güldüğümüzü görmesin diye saklamaktan kaburga kemiklerimiz çatlıycaktı...

yuh ya yarıldım.
bence gayette komik. :muhah :muhah

aynen yarıldım müthişti  :muhah

bide adamı görseniz :D
harbiden de manyak bir sey mıs gulmekten garnım agridi:p
#27 - Ekim 12 2008, 03:06:46
CoCocoLaym haYatın tadıyım...
RoCcOyum çhoqq $ekerim...
ALbeniym ßahanem çokk...
ÇikoLataLı gofretim;ßeni sevmeyen var mıı ??

bir zamanlar bi ingilizce öğretmenimiz wardı dersi anlatır bol bolda sohbet ederdi bizde anlamadık dedğimizde bize:
-Daha napıım amuda kalkıp keman mı çalıım
demişti işte ozmn butun sınıf gülmekten yarıldığımızı unutamam heralde (6)
#28 - Ekim 12 2008, 21:06:12
4 gün 4 gece bekledim ben
4 gün çıkmadım hiç evimden
uyur gibi yapınca acım diner mi sence

Kimyacı - Battı fishing yan going .   

Kusabilirsiniz.

Bir de ,

Bi hafta içinde ölüceksin.Ama hangi ?  (6)

#29 - Ekim 13 2008, 19:48:06
Elimi sıkmasın alçaklar, artıklar, kaypaklar
Sözümü bölmesin çakallar, çatlaklar, çiyanlar
Gözünü bağlamış yasaklar, yalanlar, kaçaklar
Kördüğüm olmuş kavşaklar kafalayacaklar
Bizi haydutlar

bi arkadaşımla derste doal olarak konuşuoduk  (6) edebiyat öğretmeni sinsice yaklaşıp dışardaki polisleri göstererek çok konuşmayın sizi polise weririm dedi ciddi ciddi (6) we biz lise 2 öğrencisiyiz (6) bütün sınıf kopmuştu (6) 
#30 - Ekim 14 2008, 01:30:29

Şizofren Sevdam..

lisede edebiyatçıyım diye geçinen dengesizin

"herkeS" yerine "herkeŞ" demesine her ders gülüp, üstüne küfürler yağdırıyordum

hay ben senin dilene
#31 - Ekim 17 2008, 10:05:28
« Son Düzenleme: Ekim 17 2008, 10:06:17 Gönderen: afet-i devran »

delikadir

Lisede bizim de edebiyatçımız vardı -hadi ya sahimi- tabi kelimesini töbi yavrum töbi olarak kullanıyordu töbi biz de gülmekten yarılıyorduk. :Ç
#32 - Ekim 17 2008, 12:13:38

Şizofren Sevdam..

lisedeki müdürümüz
"onun içüüüüünn" derdi her cümlenin sonunda birde kızlara takmış habire
"vücüdünüzüüüünnn görükmemesi için ..." diye salak bir cümleyle başlar konuşmasına susmazdı
sanıyorum ki kendisinde mikrofon hobisi var ayrılamıyor büyük bağ var ve biz koparamıyorduk
inmiyordu kürsüden adam çekip almak farzdı ama yapamadık hiç
#33 - Ekim 17 2008, 12:19:50
« Son Düzenleme: Ekim 17 2008, 12:21:08 Gönderen: afet-i devran »

Any_one

Geçen sene fizik dersinde konuşmalarımız artık hocayı rahatsız etmiş ve şu sözleri ağzından çıkarmayı başartmıştır;

-Bu kadar çok muhabbet ediyorsunuz ama üstteki sınıfa yazık.

Biz önce ne dediğini anlamaya çalıştık, yan sınıf rahatsız olmaz mı gürültümüzden dedik... bir süre sonra bütün hislerimizle 'Ay atayım kendimi ben, tutmayın.!' lafını hissettik.
Anlatmak istediği bizim geyik muhabbeti yaptığımız ve boynuzlarımızın yukarıdaki sınıfı delip etkileyebileceğimiş.
Komik mi? Hayır, fakat sizinde bizim hissettiğimiz duyguları yaşamanızı istedim.
#34 - Ekim 17 2008, 12:46:33

Tarihçimizde bize azgın kızlar derdi :Ç
"Azgınlıgınız birgün başınıza bela acıcak kızlar" derdi :Ç
Bir tarihçimiz daha vardı onada ders anlatırken yüzüne bakamazdık,tükürük yagmuruna tutardı hepimizi.
Birde alnında karekök işareti olurdu sinirlenince :Ç
#35 - Ekim 17 2008, 13:12:22
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

4ever.haiko

hoca sınıfa girer,sınıftan biri hocam ceketinizde leke var der hoca:
kuş mu s*çtı ne?
diye cevap verir...

ingilizce hocamızz. :D
#36 - Ekim 18 2008, 11:47:34

Fransızca hocamız Türkçe'deki Fransızca kelimeleri anlatıyordu. Sıra "fermuar" a geldi. Hoca:
-Fransızca'da "kapatmak" anlamına gelir.
Bir arkadaş:
-nasıl yani, kapatmakla ne alaka?
-kapatan kapatıyo işte kızım
#37 - Kasım 02 2008, 22:00:42
Beatles'te Beş Minare

Dionysus.

40 yaşına geldiği halde Türkçe'yi yeni sökmüşçesine konuşmaya çalışan 'gelişim' öğretmenimizin her kelimesi bizi komaya sokmaya yetiyor.
Asla müzik diyebildiğini duyan olmadı, her zaman müzüktür o.Kalkın bir önlüklerinizi göriyim de diyemez. 'galkında önlüklerinizi görüm' der o.
Tanrı böyle  öğretmenlerden korusun.
#38 - Kasım 02 2008, 22:10:53

Bizim bir fenci vardı okullar kapanınca gitti..

1 nisan günüydü. sınıfta abuk sabuk şakalar yapıyorduk. öğretmen kızdı ama çok ciddi bir şekilde aynen bunu söyledi:

Oğlum,kızım!Mantıklı şakalar yapın.Mesela arkadaşınıza kalemi verin,hemen geri elinden alın, "1 nisaaaan" deyin. dedi... Bütün yıl bu konuşuldu.. Tabi bütün sınıf kopmuştuk.. :Ç

evet.. biz bu arkadaşla aynı sınıftayız (maalesef) :Ç  bu fencinin her hareketi saçmaydı zaten (6) en başta bu.. (6)
#39 - Kasım 04 2008, 19:22:07
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

geçen sene dersanemdeki her zamanki gibi çok güzel geçen fen derslerinden birindeydik.. arka sıralarda oturan bi erkek test çözerken yerinde duramıyodu.. sallanıp duruyodu (:Ç) sonra hoca en sonunda sinirlenip - niye sallanıyosun olum allttan bi şey mi rahatsız ediyo dedi.. :Ç o günü hiç unutamam.. hoca da dahil herkes kopmuştu (6) (6)
#40 - Kasım 04 2008, 19:31:37
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

4ever.haiko

yani orda süreyi belli ediyo..yani sürayı(dili sürçtüğü için süre yerine süra diyo)..evet sürayıya portakal suyu koyarsak nar suyu içemeyiz ve portakal suyu vücuda çok yararlıdır.c vitamini vardır :D :D ingilizce hocamız.. :D
#41 - Kasım 15 2008, 19:38:15

Any_one

Ders Almanca.
-Hocam bi tekrar yapabilir misiniz?
-Hayır çocuklar sizin sınıf diğerlerine göre zaten geri.
-Hayır hocam biz öteki sınıflardan çok ilerideyiz.
-Hayır oğlum zeka olarak gerisiniz.
-...

O zaman neye uğradığımızı şaşırsak da şimdi aklımıza getirip gülüyoruz.
#42 - Kasım 15 2008, 21:51:47

Fransızca sınavı. Hoca kağıtları dağıtıyor, fakat haksızlık olmasın diye herkesin aynı anda sınava başlamasını istiyor. ilk dağıttığı öğrenciler kağıdı açmaya yelteniyor ve hoca sesinin yettiğince "AÇMA! AÇMA! AÇMA!" diye bağırıyor. hemen ardından "POĞÇA! POĞÇA! POĞÇA!" diye bağırıyor. kısa bir sessizlik ve sınıf iptal..
#43 - Kasım 22 2008, 22:42:38
Beatles'te Beş Minare

okulun münazara yarısmaları vardı bizim sınıf  az olduğu için hep bizim sınıfı götürüolardı.serviste giderken edebiyat hocamızda önümüzde oturuodu onla muhabbet edioduk.hoca bizm arkadasa sacları fln yapmışın kısları tavlıcan heralde dedi bizim arkadasta oo hocam gecen sefer arkamısa oturdu kıslar beni görünce dedi.hocada "önemli olan arkanısa deil önünüze oturtmanıs" dedi  :Ç (6)
#44 - Kasım 23 2008, 18:41:41
« Son Düzenleme: Kasım 30 2008, 00:04:19 Gönderen: illegal34 »
Umut umut bugün yanımda yok
      Neden hayat ağır bu denli çok
      İnan kader elimde bir fener
      Önemi yokk yanımda olmasın ne fark eder

Din hocamızın dersin bitmesine 5 dakika kala erkekler kalsın kızlar çıksın , toplantı yapıcaz erkeklerle demesi .Bizim olayı çakmamız ayı gibi hocanın masasını sarmamız . Daha sonra hocanın baraj kurun kimse görmesin demesi. Neyse bizim baraj kurmamız ve akabinde hocanın konuya başlaması .Hocanın şöyle bi başlıkla konuya başlaması  " Konumuz 30+1" ( evet 30 + 1 dedi ) . Neyse , bu konuyu bizle konuşması gayet normalde hocanın bi lafı varki hala şoktayım . Aynen şöyle dedi ;

" Sizin işiniz çok zor çocuklar . Görüyorum ben kızlar açık seçik dolaşıyor . Öyle bi durumdaki şu an okullar , şu ortamda ben bile 3-5 kişiye pas atsam oltaya geelcekler var " . Ohaness . Meğersem hoca okuldaki görüntüleri beyine download edip evde solo takılıyomuş . Bide Din öğretmeni . Piii sapık .
#45 - Kasım 23 2008, 18:53:27

Any_one

:Ç :Ç
Bizim de bir hoca var sınıftaki kızların çekiciliğine göre azıyor. Akabinde bazı yerlerini onun sırasına sürtme durumunda kalıyor.
Hatta sıraya tebeşir sürülüp dersine girilmiştir birgün çıktığında bazı yerlerinin tebeşir tozu olduğu görülmüştür.
Ben onun dersinde de her derste de arkada oturmaya özen gösteririm. Onun dersinde yanınız da önünüz de dolu olmalı.
Aksi taktirde sıranızdan sarsıntı eksik olmaz. Ben yaşamadım, yaşayanlar anlatıyor.
Ne hocalara kaldık yea.
#46 - Kasım 23 2008, 21:20:41

Zeitgeist

Bizim de coğrafyacı abazanın teki. Bu aralar ben ve Gizem'e takmış durumda. Hayır lan, eteğim dizim üstünde bile değil. Sahi, biz de etek bile yok, jile var diyipte iyice e.zikleştirmek istiyorum durumumu.

Adam 53 yaşında, daha emekli olmamış ve de hiç ders anlatmaz. Geçer kızların yanına oturur ve dedikodu yapar. Yanıma oturdu, " saçların ne güzeeeel, emo musun?" dedi ve akabinde kafayı koyup uyudu. Leş gibi sigara koktuğundan bahsetmek istemiyorum bile. Adamın kravatı göbeğinin üstünde, öyle bağlıyor gerizekalı. :D

Ahanda böyle kravatı.

(6)

Adama "Ado" diyorum hiçbir şey demiyor. :Ç - adnan adı- (6)
#47 - Kasım 23 2008, 21:27:09

Zeitgeist

johnsoo ben de yaşamıştım o tür olaylar. Artık yaşamıyorum fekat, saçlarım uzadı çünkü. (6)
#48 - Kasım 23 2008, 21:34:13

Bir arkadaşımız vardı. Mustafa :Ç Saçları kıvırcık kabarık bazılarının deyişmiyle bonus.
Sınıfta en önde otururdu,arkadan biri bögürüyor
-Musty la oglum kestir şu saçlarını senin yüzünden tahtayı göremiyoruz
Başka bir arkadaşta:
-A'aa öyle demeyin arkadaşlar o saclarında canlı barındırıyor,lütfen
İstatistik hocamz Esin hanım:
-Yazık öyle demeyin arkadaşınıza (gayet ciddi bir tavırla),sen bakma oglum güzel saçların :Ç
- :hönk
Ardından gürültülü gülme krizleri.
Hocamızın evide dersaneye çok yakındı ama hep otobüsle gelirdi,çok uyuşuk oldugu için de kocası boşamış (6)
Uyuşuklugunu ders anlatışından biliriz :D

#49 - Kasım 24 2008, 13:25:34
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

Any_one

Sözü değil hareketi yardı bizim sınıfı.
Bir kızcağızın bacaklarından ayıramadı gözlerini bugün. Neden bugün bilmiyoruz.
Yine aynı sapuk hocamız. Her bakışında güldük, öldük.
#50 - Kasım 24 2008, 20:19:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.