Alternatifim Cafe

Osman Yağmurdereli'yi Kaybettik

Discussion started on Magazin

Bir süredir tedavi gören Osman Yağmurdereli'nin sağlık durumu giderek ağırlaşıyor. Yağmurdereli yoğun bakımda!

AK Parti Milletvekili Osman Yağmurdereli, tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi'nde enfeksiyonda ilerleme olması ve solunum sıkıntısı yaşaması üzerine yoğun bakım ünitesine alındı. Durumu ciddileşen Yağmurdereli'nin uyutulduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde safra kanallarındaki enfeksiyon nedeniyle tedavi altına alınan Osman Yağmurdereli'nin dün sabah solunum yollarında sıkıntı oluştuğu ve yoğun bakım ünitesine alındığı belirtildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Osman Yağmurdereli'nin doktoru İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Keramettin Şar, "Bildiğiniz gibi bir önceki basın açıklamasında enfeksiyon nedeniyle tedavi olduğunu söylemiştik. Basın açıklaması yaptığımız gün aramızda olacaktı ancak ateşi çıktığı için katılamadı. Fakat bu sabah solunum sıkıntısı olduğu için yoğun bakım ünitesine almak zorunda kaldık. Şu anda tedavisi yoğun bakımda devam ediyor" dedi. Enfeksiyonda ilerleme olduğu için yoğun bakıma aldıklarını yineleyen İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Keramettin Şar, "Kendisini dinlendiriyoruz. En ufak bir gelişme olduğu zaman sizi bilgilendireceğiz" diye konuştu.

Taltıses ve Gülben Ergen ziyaret etti!
AK Parti Milletvekili Osman Yağmurdereli'nin sağlık durumuyla ilgili olarak enfeksiyonu vücudunun tolere edemediği ve bu yüzden karaciğer ve böbreklerde sıkıntı oluştuğu ve sabaha karşıda solunum sıkıntısı başgösterdiği için yoğun bakım ünitesine alındığı bildirildi. Öte yandan Yağmurdereli'yi hastanede sanatçı dostları İbrahim Tatlıses ve Gülben Ergen'in de ziyaret ettiği öğrenildi
#1 - Ağustos 01 2008, 17:56:15
« Son Düzenleme: Ağustos 01 2008, 18:03:29 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

delikadir

Günben Ergen

Bu da kim? (6)

Allah yardımcısı olsun ne diyelim.
#2 - Ağustos 01 2008, 18:01:41

poison_black!!

İkinci kez mi oluyor bu?
Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
#3 - Ağustos 01 2008, 18:02:18

Allah yardımcısı olsun :(
#4 - Ağustos 01 2008, 18:05:47
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Allah acil şifa versin.
#5 - Ağustos 02 2008, 01:06:05
İmzanız kural dışı.

ALLAH Rahmet EYlesn..
#6 - Ağustos 02 2008, 09:19:55
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

ALLAH Rahmet EYlesn..
öldümü ki ? :S
#7 - Ağustos 02 2008, 09:34:27
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Osman Yağmurdereli'yi kaybettik   .Rabbim  Mekaninı Cennet Eylesin.
#8 - Ağustos 02 2008, 09:43:56
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

#9 - Ağustos 02 2008, 10:00:13
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan AKP İstanbul Milletvekili ve yapımcı Osman Yağmurdereli, hayatını kaybetti. Sanatçı dostları Yağmurdereli ailesini bir an olsun yalnız bırakmadı.
 AKP İstanbul Milletvekili ve yapımcı Osman Yağmurdereli, Cuma günü saat 17.00 sıralarında, enfeksiyonda ilerleme olması ve solunum sıkıntısı yaşaması üzerine tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Durumu ciddileşen Yağmurdereli uyutulurken  eşi Esin Hanım bir dakika bile yanından ayrılmadı.
 Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde hastane yönetimi Yağmurderelinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Yoğun bakıma girdiği andan itibaren Yağmurdereli'nin sanatçı dostları da Yağmurdereli ailesini yalnız bırakmadı.
 Gecenin ilerleyen saatlerinde Osman Yağmurdereli'yi ziyarete gelen sanatçılar, acı haberin duyulmasının ardından gözyaşlarını tutamadı.

Yağmurdereli'nin cenazesi yarın toprağa verilecek 

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden yapımcı, sanatçı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli'nin cenazesi yarın toprağa verilecek.

Yağmurdereli için ilk tören, yarın saat 14.30'da Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. Yağmurdereli'nin cenazesi, Fatih Camisi'nde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Aşiyan Mezarlığı'na defnedilecek.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sanatçının vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Gül'ün mesajı şöyle:

''Değerli sanatçı ve milletvekili Osman Yağmurdereli'nin vefatından derin bir üzüntü duydum. Çalışmaları ile milletimizin büyük beğenisini kazanan ve sanat dünyamızda saygın bir yer edinen Osman Yağmurdereli her zaman takdirle hatırlanacaktır. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, milletimize, sevenlerine, sanat ve
siyaset dünyamıza başsağlığı diliyorum.''
#10 - Ağustos 02 2008, 13:06:44
Montla Sıç!

Allah rahmet eylesin.
Az önce gördüm haberlerde , üzüldüm ..
#11 - Ağustos 02 2008, 13:08:45

Mekanı cennet olsun..
#12 - Ağustos 02 2008, 13:13:05
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Allah rahmet eylesin ne diyelim  :hımm
#13 - Ağustos 02 2008, 13:16:08

Yok öyle bi Dünya.!  

poison_black!!

Rüyamda gördüm gece,
Sanki komadan kurtulmuş gibi odasında yatıyordu.Basın oradaydı.
Yanımda olan herkese teşekkür ediyorum diyordu.
Kalktım ve öğrendim ki, ölmüş.
Allah rahmet eylesin.
#14 - Ağustos 02 2008, 13:16:44

barbie9138

Allah rahmet eylesin.
Daha gençmiş rahmetli.
#16 - Ağustos 02 2008, 13:27:34

delikadir

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah..
#17 - Ağustos 02 2008, 13:30:27

Allah rahmet eylesin
#19 - Ağustos 02 2008, 14:03:14

Mekanı cennet olsun..
+
Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin.
#20 - Ağustos 02 2008, 14:10:55
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Allah rahmet eylesin
#21 - Ağustos 02 2008, 16:53:20
İmzanız kural dışı.

cezaebru

Allah rahmet eylesin.. :öff
#22 - Ağustos 02 2008, 17:02:31

gözümden yaş akmadı desem yalan olur <:. diyeceksin ki elin adamı için neden? ölüncee mi değerli oldu? hayır benim hiç bir zaman ağzımdan düşmeyen biriydi. garipsedim biraz vefat ettiğini duyunca ve cocukluğumuzda soylediği şarkı aklıma geldi tekerleme gibi. ve onun adına beselediğim abuk sabuk türküler, şarkılar

http://www.privatesozluk.com/show.asp?m=%40+431237

hehe güle güle demekten başka birşey gelmiyor elden. mekanın cennet olsun.
#23 - Ağustos 02 2008, 17:09:07

Çok üzücü bi durum.Bütün sevenlerine baş sağlığı dilioruz.
#24 - Ağustos 02 2008, 17:09:45
İmzanız kural dışı.

Allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun.
 :öff
#25 - Ağustos 02 2008, 18:35:56
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.