Alternatifim Cafe

kader sayınız

Discussion started on Astroloji

benim uğurlu sayım 8miş :D
Uğur sayısı 8 olanlar hareketli, dışa dönük tavırlarıyla dikkat çekerler. Maceracı bir ruha sahiptirler. Cazibeli ve çekicidirler. Girdikleri ortamda hemen dikkatleri üzerlerine çekerler. Kendilerine özgü bir davranış şekilleri vardır. Haksızlığa uğradıkları taktirde katı bir tutum içine girerler.
Anlama ve akılda tutma kabiliyetleri oldukça fazladır. Gördükleri bir şeyi kolay kolay unutmazlar. Kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmazlar. Kendi bildiklerini okurlar ve onları yönlendirmek zordur. Keskin bir zekaları vardır. Öyle sabırlıdırlar ki bir işin sonucunu alana kadar beklerler :D :4 :D
http://fal.mynet.com/content/numeroloji.aspx?content=content
#1 - Temmuz 29 2008, 10:27:30
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2008, 10:30:06 Gönderen: +90 »
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Hmm 5'miş..  :)
Uğur sayısı 5 olanlar bilgiye çok önem verir ve birçok konuda bilgilidirler. Çevrelerindeki insanları kolaylıkla etkileyebilirler. Akıcı konuşurlar ve yabancı dillere karşı kabiliyetleri vardır. İnsanlar onlardan kolaylıkla etkilenirler. Liderlik vasıfları oldukça fazladır. İlgiden çok hoşlandıkları için dikkat çekmeye bayılırlar.

Espri anlayışları oldukça gelişmiştir. Sempatik ve samimi tavırlarıyla dikkati çekerler. Çevrelerindeki insanlar onların içtenliğinden fazlasıyla etkilenir. Tüm bu kişilik özellikleri onlara farklı bir cazibe katar.

Gelenek ve göreneklerine bağlıdırlar. Güçlü duyguları vardır fakat bunları göstermek işlerine gelmez. Duyguları onlar için çok önemlidir ve kimseyle paylaşmak istemezler. Zaman zaman olaylar karşısında olumsuz duygulara kapılır ve karamsarlaşırlar. Böyle zamanlarda içine kapanık bir tutum içinde olurlar. Çevrelerindeki insanları kolayca kırabilirler. Kararsız oldukları da olur. Çaba sarf ettikleri her işi başarıyla sonuçlandırırlar. İdealleri onlar için çok önemlidir ve amaçları uğruna çok çalışırlar. Başarı konusunda tatminsizdirler. Hep daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ederler.

Çıkarları onlar için ön plandadır. Mantıklı ve pratik yaklaşımları vardır. Dürüst olduklarının herkes tarafından bilinmesini ve takdir edilmesini isterler. Tasarlama yetenekleri fazlasıyla gelişmiştir. Her şeyi planlı ve programlı bir biçimde yapmaktan hoşlanırlar. Sorunlar karşısında pratik çözümler üretebilirler. Zaman zaman bazı detayları gözden kaçırdıkları için hata yapma olasılıkları vardır. Hiçbir işi yarıda bırakmazlar. Sonuca ulaşmak konusunda yeteneklidirler.

Güven onlar için çok önemlidir ve içten pazarlıklı insanlardan kesinlikle hoşlanmazlar. İnsanların gerçek niyetlerini kolaylıkla algılayabilirler. Samimi yaklaşımları toplum içinde aranan bir dost olmalarını sağlar.
#2 - Temmuz 29 2008, 16:37:29

UĞUR SAYISI 3 OLANLAR

Uğur sayısı 3 olanlar keskin bir zekaya sahiptirler. Bulundukları ortamda hemen fark edilirler. Çok iyi gözlemcidirler ve çevreleriyle ilgili her şeyi tüm detaylarıyla takip ederler. Yaratıcıdırlar ve pratik çözümler üretmek konusunda çok başarılıdırlar. Fazlasıyla sabırsızdırlar ve başarıya çok önem verirler. Hareketli bir yapıları vardır.

İnatçıdırlar ve kafalarına koydukları bir işi gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaparlar ve canla başla çalışırlar.Oldukça kuvvetli bir iradeleri vardır.Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar ve özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Kimseye borçlu kalmak istemediklerinden, başkalarından kolay kolay yardım almazlar. Hayatları düzenlidir. Disiplinden hoşlanırlar. Emir almaktan hoşlanmazlar ve katı bir diktatör gibi davranabilirler. Duygusal bir yapıları olduğu halde bunu gizlemekten hoşlanırlar. Zayıf olarak nitelendirilmekten korkarlar.

Prensipleri doğrultusunda yaşarlar ve kesinlikle taviz vermeye yanaşmazlar. Çevreleri tarafından kıskanılır ve engellenmeye çalışılırlar. Gururludurlar. Gururlarını inciten birine karşı tavır alır ve ilişkilerini keserler. Tedirgin ve karamsar bir yapıları vardır. Başarısızlıklarını da başarıları kadar sahiplenirler. Sorunlar onların gözünü asla korkutmaz. Gururlarının okşanmasından fazlasıyla keyif alır.

Çevrelerindeki her şeyi çok iyi incelerler ve her şeyden bir sonuç çıkarmaya çalışırlar. Araştırmacı bir yapıları vardır. Bir konuya konsantre olduklarında tüm enerjilerini bu konuya yönlendirir ve olumlu sonuçlar elde ederler. Hayata bakış açıları oldukça içten ve rasyoneldir.


:D doğru biraz
#3 - Temmuz 29 2008, 20:00:12
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.