Alternatifim Cafe

Seni lezbiyen o..pu halinle...

Discussion started on Magazin

sürmeli çocuk

Lale Mansur, canlı yayında ağzından öyle bir kelime kaçırdı ki ne yapacağını şaşırdı. Ekrandaki o şok anı!
Balçiçek Pamir’in Söz Sende programına konuk olan oyuncu Lale Mansur, yıllar önce aldığı bir reklam filminde neden oynamadığını anlatıyordu. Bir anda ağzından öyle şey kaçırdı ki, Pamir'de ne yapacağını şaşırdı.

O dönem bir çok banka ile ilgili olaylar yaşandığına dikkat çeken Mansur, "Ben her bankaya girdiğimde çok kötü aldatılıyorum hissini yaşarım. Batar, çıkar falan bir şey olur. Ben bulaşmayayım, yapmayayım dedim" diyerek düşündüklerini aktardı. Konuşmanın yapıldığı gün arkadaşlarıyla yemek masasında olduklarını ve yazar Murathan Mungan’ın ’Peki ne yapacaksın?’ sözleri üzerine makarna reklamında oynamayı tercih edeceğini söylediğini anlatan Mansur, canlı yayında olduğunu unutmuş olacak ki olayı anlatırken ağzından çıkan kelimelere müdahale edemedi:

"Böyle sofra, makarna, yemek falan deyince Murathan, ’Bu senin lezbiyen, or..pu. halinle seni aile sofrasına alacaklarını mı zannediyorsun’ dedi"

Mansur’un bu sözlerinden sonra Balçiçek Pamir, durumu bozuntuya vermeyerek espriye gülmeyi tercih etti. Pamir, Mansur’un, Meral Oğuz ile oynadığı ’Düş Gezginleri’ filminde bir lezbiyeni canlandırdığına atıf yaparak durumu açıklamaya çalıştı ve daha sonra konuyu değiştirdi.
#1 - Temmuz 09 2008, 10:41:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.