Alternatifim Cafe

Sony'nin Yeni Walkman'i

Discussion started on Sony Ericsson

Sony'nin Remi kod adlı yeni telefonu, Walkman serisini andırıyor ancak T'lerle de kategorize edilebilir. tarafına mı çekmiş, W tarafına mı? | Sony'nin Walkman serisinden Remi kod adlı yeni telefon, Walkman serisini andırıyor ancak T'lerle de kategorize edilebilir.

Gün geçmiyor ki üreticiler ürünlerini gizli tutmakta başarısız olmasın. Neyse canım, yine de sağolsunlar, böylece tüketici önceden bilgilenip hesabını kitabını yapabiliyor.Bu sefer sızan arkadaş, Sony Ericsson'un Walkman telefonlar serisine yeni bir ek olacak gibi görünen Remi kod adlı model. Ancak yeni model içerik olarak Walkman olsa da, T serisine ekleneceği söyleniyor. Hatta bazı teknoloji blogları, Remi'nin "yeni T610" olacağını iddia ediyor.

Bununla beraber Remi, ailenin daha çok Walkman tarafına çekmiş. W890'a kasa, incelik, tuş takımı ve kontol tuşlarının konumları açısından bir hayli benziyor. Diğer görsel detaylar da, iki telefonu birbirine yaklaştırıyor.

HSDPA ve 3.2 megapiksellik sabit odaklı kameraya sahip olacağı konuşulan Remi'nin resmi adı ve açıklanma tarihi henüz belli değil.
#1 - Temmuz 03 2008, 16:14:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.