Alternatifim Cafe

Rockçı babaların seksi kızları.

Discussion started on Magazin

Babaları dünyayı salladı onlar erkekleri sallıyorlar. Genetik olarak babalarından müzik yeteneği aldılar mı bilemiyoruz ancak güzelliklerini diyecek yok.

İşin tuhaf yanı biz onları çok sevsek de hiçbiri çok yakışıklı sayılamaz, kızlar gen olarak herhalde annelerine çekmiş. Ee, rock yıldızlarının çevresinde dolanan onca güzel kızı düşündüğümüzde, bu ünlü adamların kazara bile olsa çirkin kızlarının olma ihtimali yok.

İşte rock'çı babalar ve muhteşem kızları...

1- ROLLING STONE, KEITH RICHARD: THEODARA VE ALEXANDRA RICHARDS

Rollin Stones'un efsanevi solisti Keith Richard'ı en son 'Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu'nda' aktör olarak izledik. Keith rock'ın çirkin krallarından ama kızları Theodora ve Aleksandra prenses gibi.

2- PINK FLOYD, ROGER WATERS: INDIA WATERS

Roger Waters'un muhteşem kızı India'ya ne demeli?

3- ROLLING STONE, MIKE JAGGER: ELIZABETH JAGGER

Mike jagger'ın kızı Elizabeth annesi model Jerry Hall kadar güzel. Belki diğer tüm rock'çıların kızları annelerinin güzeliğinden genetiğinden yaralandılar ama doğa en güzel işini Elizabeth'de çıkartmış.

4- DURAN DURAN, SIMON LE BON: AMBER LE BON

Bir model annenin başarısı daha, 80'li yıllarda büyüyenler rahatlıkla hatırlayacaklar Simon Le Bon'da fena değildir ama Amber'in annesi Yasmin tek kelimeyle muhteşemdir. Amber'de dibine düşmüş.

5- GENESIS, PHIL COLLINS: LILY COLLINS

O muhteşem ve benzersiz sesin sahibi Phil Collins'in kızı Lily'de benzersiz gerçekten. Üniversite öğrencisi olan Lily, dijital video yayıncılığı alanında çalışmak istiyor.

6- LENNY KRAVITZ, ZOE KRAVITZ

İşte genelde rockçılar karizmatik ama çirkin olur kuralını bozan bir adam; Lenny Kravitz. Anne Lisa Bonet'ye  (hatırlama kabiliyeti az olanlara hemen şiddetle hatırlatalım, Cosby Ailesi'nin büyük ablası muhteşem Denise Huxtable Kendall) ne demeli. Bu kadar genç ve beğenilen çiftlerden birinin kızı çirkin olsaydı herhalde bunalıma girerdi. Allahtan Zoe çirkin kelimesinin yakınından bile geçmiyor) Bu aralar oyunculuğa sardıran Zoe'nin magazincilerle arası dertte.

7- BOB GELDOF, PEACHES GELDOF

Müzik tarihinin en karizmatik en hümanist adamlarından birinin kızı olmak hoş olsa gerek, anlamı şeftali olan isminin dışında Peaches da herşey mükemmel.

8- ALICE COOPER, CALICO COOPER

Biraz satanisti çağrıştırmkla beraber rock'ın önemli babalarından biri olan Alice Cooper'ın dünya üzerindeki fanı epey fazladır. Calico'da kalpli gözlükleriyle babası kadar uçuk olacağının işaretlerini veriyor sanki.

9- ROD STEWART, KIMBERLY STEWART

Ünlü şarkıcı Rod Stewart'ın 'erkek yiyen' lakaplı kızı Kimberly en az babası kadar çapkın. Geçenlerde İngiliz aktör Jude Law'la köhne bir barda yakalanan Kimberly, İngiliz basının en çok ilgilendiği konulardan biri.

10- AEROSMITH, STEVEN TYLOR: LIV TYLOR

Aerosmith grubunun solisti Steven Tyler ve manken Bebe Buell ın kızı Liv Tyler artık diğer kızlar kadar gfenç olmasa da güzelliğiyle burada bulunmayı hakediyor. Ünlü bir aktris olan Liv artık babası kadar ünlü. Henüz çok yeni anne olan Tylor, yakın zamanda eşinden boşandı.

H2/ dış haberler
#1 - Haziran 27 2008, 18:01:15
''Cehennem, başkalarıdır. ''

demekki eşleri güzel :Ç
#2 - Haziran 27 2008, 20:36:12

sondaki kız süper :urfa
#3 - Haziran 27 2008, 23:30:20
"Kim o?" deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen..

Hepsi çirkin bunlarda güzelse kız görmemişsiniz hepsi boya.
#4 - Haziran 27 2008, 23:34:09
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Bi babalarına bakın bi de kendilerine.. Benzemiyorlar bile (6)
#5 - Haziran 27 2008, 23:44:13
İmzanız kural dışı.

rockların eşleri güzel ki o yüzden kızlarıda güzel :D
#6 - Haziran 28 2008, 12:38:00
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

valla sade içlerinden iki tanesi güzel diğerlerini al at bir kenara...
#7 - Haziran 28 2008, 18:03:46
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

parası olan herkes güzel artık.. (6)

(ben hala iç güzelliğe inanmaktayım o ayrı mesele..)
#8 - Haziran 28 2008, 18:07:08
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Ulan benm babam böyle rockçı olucak, bide bu kadar dünyaca ünlü olucak ve ben tikky olucam (6)
Hiç biri on para etmez.
Babalarını tercih ederim. Her ne kadar çirkin olsalar da tarzları yeter :4
#9 - Haziran 28 2008, 18:12:07
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Alıntı
İşte genelde rockçılar karizmatik ama çirkin olur kuralını bozan bir adam; Lenny Kravitz. Anne Lisa Bonet'ye  (hatırlama kabiliyeti az olanlara hemen şiddetle hatırlatalım, Cosby Ailesi'nin büyük ablası muhteşem Denise Huxtable Kendall) ne demeli. Bu kadar genç ve beğenilen çiftlerden birinin kızı çirkin olsaydı herhalde bunalıma girerdi. Allahtan Zoe çirkin kelimesinin yakınından bile geçmiyor) Bu aralar oyunculuğa sardıran Zoe'nin magazincilerle arası dertte.

bu kız qüzel mi şimdi   :haydut
#10 - Haziran 28 2008, 19:27:52
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

Anti-tiKKy

Bu bir tesadüf olamaz. :Ç
#11 - Haziran 28 2008, 19:29:53

Liv Tyler'ın Aerosmith'in solistinin kızı olduğunu bilmiyordum.Fakat bence en gençleri olmasa da en güzelleri liv.
#12 - Haziran 28 2008, 19:33:48
Enjoy the silence.

ensondaki dehşetmiş hııa:d
#13 - Haziran 28 2008, 19:40:14
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

Punk- O -Rama

Liv Tyler olmasa yuh diyecektim.Gözlerim onu aradı evvela.En sona koymuşlar,yuh.
#14 - Haziran 28 2008, 19:49:59

Liv Tyler olmasa yuh diyecektim.Gözlerim onu aradı evvela.En sona koymuşlar,yuh.
Bence bukadar çirkinin arasında barı son fotoğrafta göz-gönül açılsın diye düşünmüş olabilirler. :b
#15 - Haziran 28 2008, 19:51:42
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Ben de rockçı torunuyum :Ç Ehua
Güzel olan bi tek Liv ve üstündeki uzun bacaklı bayan :Ç
#16 - Haziran 28 2008, 19:52:45
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

Bu kızlar analarina cekmiş olsa gerek :Ç
#17 - Haziran 29 2008, 00:49:12
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Lİv ve eLizabeth dışın da hiçbirisin de qüzellik qöremiyorum.
Ama tabi para olunca insan zorla da olsa bi qıdım qüzel qörünebilio.
Böylece maqazin haberlerin de ünlü rockçıların qüzel kızları başlı altın da
haber olabiliolar...
#18 - Haziran 29 2008, 20:23:14

sürmeli çocuk

LENNY KRAVITZ, ZOE KRAVITZ baba kız gibi durmuyolar,adam çok genç duruyor,yakışıklıda  =)

10.resim deki kız çok güzel :ehem yüzüklerin efendisi nde oynayan değil mi o (6)
#19 - Temmuz 03 2008, 16:00:13
« Son Düzenleme: Temmuz 03 2008, 16:11:11 Gönderen: Kukla Romanı »

bence fazla güzel değiller
#20 - Temmuz 03 2008, 18:00:09
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.