Alternatifim Cafe

Barış Manço'nun oğulları taksici oldu

Discussion started on Magazin

Şaka değil gerçek, Barış manço'nun ailesi zor durumda. Ünlü sanatçının oğulları borçlarını ödeyebilmek için, 'taksicilik' yapıyor.

Uçankuş'un haberine göre, Barış Manço'nun ailesi bitmek bilmeyen borçlar yüzünden zor günler yaşıyor.

Manço'nun eşi Lale Manço geçen hafta Objektif'e konuk olmuştu. Lale Manço, Barış Manço'nun kefil olduğu 800 bin dolarlık borca karşılık 6.5 milyon YTL ödemelerine rağmen hâlâ kendilerinden 1.5 milyon YTL temerrüt faizi istendiğini söyledi.

Yayına telefonla katılan Doğukan Manço ise bir mektup yazarak Başbakan Erdoğan'dan yardım istediğini belirtti. 'Sayın Başbakanım' diye başlayan mektupta Doğukan Manço, 10 milyon dolarlık servetlerine el konulmasına rağmen halen kendilerinden 1.5 milyon YTL istendiğini ve bu konuda kendilerine yardım etmelerini istediğini kaleme aldı.

Manço ailesi dün de Star TV'de Uğur Dündar'ın konuğu oldu. Lale Manço "Barış'ın ölümüyle birlikte kabus gibi günler başladı. Her şeyimizi verdik ama yine de bitmiyor. Ödeyecek gücümüz yok" dedi.

Barış Manço'nun üvey babası Müvittin Kocataş gözyaşları içinde yaşadıkları dramı şöyle anlattı: Barış Manço'nun kefil olduğu 800 bin dolarlık borcun faiziyle birlikte ödenmesini ortağından isteyeceklerine ailesinden talep ettiler. Hacizler gelmeye başladı. Donumuza varıncaya kadar aldılar. Barış'ın Amerika'da okuyan oğulları Doğukan ve Batukan da çok zor günler geçiriyor. Borcu ödemek için taksi şoförlüğü, otoparklarda bekçilik yapıyorlar. Ama oradan alacakları parayla bu borç nasıl ödenir ki!

H2

#1 - Haziran 10 2008, 14:22:40
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.