Alternatifim Cafe

Sony Ericsson W890i Walkman

Discussion started on Sony Ericsson

Sony Ericsson, W890i ile müzikle yaşamaktan keyif alanları yepyeni bir deneyimle tanıştırıyor.Sony Ericsson, Walkman® telefon serisine eklediği son ürünü W890i ile müzikle yaşamaktan keyif alanları yepyeni bir deneyimle tanıştırıyor. Çok ince ve şık bir tasarıma, 2 GB’lık büyük bir depolama kapasitesine ve 3.2 megapiksellik bir kameraya sahip olan W890i Walkman® telefon, müzik, fotoğraf ve tasarımı hayatının parçası haline getirenlere dört dörtlük bir hizmet sunuyor. Model, SensMe™ özelliği sayesinde o an hangi ruh halindeyse iseniz, modunuza uygun müzik parçalarını çalabiliyor.İlk anda ancak bir CD kutusu kalınlığındaki inceliği, şık ve her fonksiyona rahatça ulaşım sağlayan tasarımı, heyecan uyandıran ambalajıyla dikkat çeken W890i, hafıza gücü, saklama ve hız kalitesiyle de telefonun ötesine geçen bir teknolojiye sahip.

Sony Ericsson Müzik Kategorisi Pazarlama Müdürü Meltem Cebeci, model hakkında görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Bu telefon, Walkman® özelliklerini ve hızlı parça indirme özelliğini arayan müzik uzmanlarının yanı sıra, genç ve modayı takip eden müzikseverlerin ihtiyaçlarını karşılayacak. W890i Walkman®, mükemmel bir etki yaratmak için, Sony Ericsson’un mobil iletişimdeki uzmanlığı ile mobil müziği birleştiriyor.”

Sony Ericsson W890i Walkman® telefon

• SensMe™ ile havanıza en uygun müziği seçin
• 2 GB’lık depolama kapasitesi ile 1800 kadar parçayı* saklayın
• 3.2 megapiksellik kamera ile özel anları daha net yakalayın
• Tüm bu özellikleri, bir CD kutusu inceliğindeki telefonda taşıyın

İçinizdeki DJ’e olanak tanıyın

İster kendi başınıza olun ister arkadaşlarınızla, W890i’nin renkli stereo kulaklığı ve üzerindeki stereo hoparlörler, yüksek kalitede bir müzik dinleme deneyimini siz nereye giderseniz oraya taşıyor. Model, tek tıklama ile müzik çalara erişme ve müzik parçaları arasında basit ve pratik bir şekilde dolaşma olanağı sağlayan son Walkman® teknolojisi Walkman® Player 3.0’ı içeriyor.

W890i ile sadece müzik parçalarınızı sanatçıya, albüme veya albümün ön kapağındaki görsel çalışmaya göre organize edebildiğiniz gibi o anki havanıza göre müzik de seçebiliyorsunuz. SensMe™ müzik deneyimi, o anki duygularınıza uygun bir çalma listesi oluşturmanıza izin vererek tempoya ve ritme göre müziği otomatik olarak seçiyor.

W890i Walkman® telefon aynı zamanda, müzik parçası koleksiyonunuzun büyümesiyle birlikte artırılabilen geniş bir belleğin kazançlarını da sağlıyor. 1800 kadar parçayı* saklayabilen 2GB Memory Stick Micro™ (M2™) ürün kutusunda kullanıcılara hediye ediliyor. Müzik arşivinden sıkılınan anlarda ise, W890i’nin FM Radyo’sunu kullanarak sevilen radyo istasyonlarına kulak vermek de mümkün.

Müzik ve web sayfalarında daha hızlı işlem!
W890i’nin HSDPA özellikleri, müzik parçalarını normal bir 3G cihazdan dört kat daha hızlı indirmenize izin veriyor. Ayrıca, internetteki sayfaların daha hızlı ve daha kolay görünmesini sağlıyor.

Kablosuz müzik
W890i, kendi dahili hoparlörünün yanı sıra Sony Ericsson’un son müzik aksesuarları yelpazesi ile de tam uyumlu olma özelliği taşıyor. Bunların arasında isteğe bağlı alınabilen Taşınabilir Bluetooth™ Hoparlörü MBS-100 ve Stereo Bluetooth™ Kulaklık HBH-DS220 de bulunuyor.

Kişisel yaşam tarzına uyumlu
Etkileyici şıklığı, düzgün yuvarlak hatları ve üç şık renk seçeneği (Espresso Siyahı, Çikolata Kahverengisi ve Parlak Gümüş) ile W890i Walkman® telefonu, kullanıcısının yaşam tarzıyla tamamen bütünleşebiliyor.

W890i’nin 3.2 megapiksellik kamerası, istenilen her anı sonraki kuşaklara aktarabilmek için kaydetme imkanı sunuyor. Tek tuşla kameraya erişim, asla bir çekimi kaçırmayacağınız anlamına geliyor. Ayrıca, fotoğraflarınızı başkalarıyla paylaşabilmek için fazla beklemeden kişisel online galerinize veya blog sitenize hızla yükleyebilme imkanı sağlıyor.

Sony Ericsson W890i Walkman®, 895 YTL. olarak tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor.
#1 - Haziran 10 2008, 11:46:57

Görünüş dışında güzel :dondurma
#2 - Temmuz 07 2008, 04:33:36

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.