Alternatifim Cafe

Kim kadın pazarlıyor açıklayacağım

Discussion started on Magazin

Deniz Akkaya ve işadamı Mübariz Mansimov’u tehdit ettiği iddia edilen Veysel Kadayıfçıoğlu konuştu.

Manken Deniz Akkaya ve Azeri işadamı Mübariz Mansimov’u tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınıp tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan işadamı Veysel Kadayıfçıoğlu Vatan'a konuştu.

Bir yanda Akmerkez’deki Home Store’nun sahibi işadamı Veysel Kadayıfçıoğlu, bir yanda Azeri işadamı Mübariz Mansimov ve bir yanda da ünlü manken Deniz Akkaya.. Bir kaç aydan beri sık sık bu üçlü ile ilgili çıkan haberler sonunda mahkemeye taşındı. Olayın kilit noktasında gösterilen Kadayıfçıoğlu gözaltına alınıp serbest bırakıldı. Kadayıfçıoğlu’na hakkındaki iddiaları sorduk:

Azeri işadamı Mansimov’u ve Akkaya’yı tehdit ettiniz mi?

Bu olaylar şöyle başladı. Mübariz, Deniz Akkaya ile birlikte olduğu haberlerini basında görünce benim yaptırdığımı düşünmüş. Aziz Yıldırım da bizi biraraya getirdi. Mübariz bana sordu, ’sen mi yaptırdın’ diye. Ben de öyle bir şey olmadığını söyledim. Deniz’le benim de haberim çıktı... Ama daha sonra bu görüşmeyi sağda solda anlattı. Yalan yanlış şeyler söyledi, haberleri benim yaptırdığımı söyledi. Ben de çok sinirlendim ve kendisine telefonda ileri geri konuştum. Ağzımdan çıkanı bilmiyorum bile. Bunu tehdit sayarak dava açtı.

Fuhuş iddiaları ortaya atıldı..

İki gündür çıkan fuhuş haberleriyle ben ve ailem çok yıprandık. Çok yakında basın açıklaması yapıp asıl fuhuşla kimin uğraştığını ve özel uçağıyla yurtdışından İstanbul’a kimin kadın getirdiğini anlatacağım... Bir çok kişi suçsuz yere şubeye alındı. Fuhuşla ilgili yakıştırmalar yapıldı. Bunların tek sorumlusu Mübariz’dir. 20 gün önce kurdela kesip, kız meslek lisesi yaptırdım. 15 gün sonra adım fuhuş olayına karışıyor. Atılan çamuru nasıl temizleyeceğim. Çocuklarım var benim. Akmerkez’de telefoncudan Iphone aldım, afyon almışsın diyorlar.

Selin Boronkay ve birçok isimle ilgili de iddialar var...

Selin Boronkay mağazamın PR’ını yapıyor. Bizim Türkçemiz lastik gibidir nereye çeksen oraya gider. Konuşmalarımızı yanlış anlamış emniyet.

Deniz Akkaya ile ilişki yaşadınız mı?

Akkaya ile çıkan haberler tamamen yalan ve abartmadır... Bizim Home Store çekimleri dışında bir ilişkimiz olmamıştır. Mübariz onu da nasıl kandırdı bilmiyorum. O da gidip aleyhimde ifade vemiş. Benim adımı kullanarak playboy olmaya çalışıyor.

Deniz Akkaya’nın kulislerde sizinle birlikte olduğu, ona tek taş hediye ettiğiniz ve bir mayo firmasının çekimlerine izin vermediğiniz konuşuldu.

Çevreden yayılan dedikodu bunlar. Hiç ilişkim olmadı Deniz’le arkadaşlıktan öte... Ne oldu da bu adam bunu kandırdı. Nasıl böyle bir şey yaptı bilmiyorum...

CD ile Deniz Akkaya’ya şantaj yaptığınız iddiaları var...

Böyle bir şey yok. Bu CD emniyetten öğrendiğim kadarıyla, bir gazeteci ile onun birlikte olduğu mankene aitmiş. Onların samimi görüntüleri varmış. Ne benimle, ne Mübariz’le alakası yok.

Neden geç teslim olduğunu açıkladı

“Diyarbakırdaydım, cenazem vardı. İki gün gelmemiş oldum. Kaçak olduğumu gazeteden öğrendim. Kimin kimi tehdit ettiği benim açacağım davayla ortaya çıkacak. Mübariz’e dava açacağım. Şubeye alınan bayalar da dava açacaklar. Hazırlık yapmaya başladılar. Mübariz’le telefonda yaşadığımız hakaret dolu konuşmadan dolayı vicdanen rahatsızdım. Ama bu 3 gündür yaşadıklarımdan sonra ona açtıracağım maddi manevi tehdit davalarıyla onun gerçek yüzünü ortaya çıkacağım.”

Nuhoğlu dostumuz

Siz daha önce Mübariz Mansimov hakkında suç duyurusunda bulunmuştunuz neden geri çektiniz?

Evet, artık adımı kullanarak reklam yapmaması için mübariz aleyhine Üsküdar Başsavcılığı’na şikayette bulundum. Ancak o kıvrak zekasıyla Alp Nuhoğlu’nu dostumuz olduğu için araya koyarak şikayetimi geri aldırdı. Ama o kendine yakışanı yapıp şikayetini geri almadı.

İKİSİ DE ŞİKAYETÇİ

Deniz Akkaya ve Mübariz Mansimov, kendilerini tehdit ettiği gerekçesiyle Kadayıfçıoğlu’ndan şikayetçi olmuştu
#1 - Mayıs 25 2008, 20:21:06
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.