Alternatifim Cafe

Haluk Levent itiraf etti

Discussion started on Magazin

Haluk Levent, bu borcun kendisini kumar ve alkol batağına da sürüklediğini itiraf etti.

Tefeci ve alacaklılara yüzbinlerce YTL'lik borcu yüzünden zor günler geçiren Haluk Levent, bu borcun kendisini kumar ve alkol batağına da sürüklediğini itiraf etti. Kelebek'in haberine göre,  Ünlü şarkıcı, hatasını sonradan fark ettiğini, kendine çeki düzen verdiğini anlattı.

İşadamıyken battım ben
Ben borç batağına şarkıcı olmadan önce batmıştım. İşadamı Haluk Levent olarak batık durumdayken müzik
çalışmalarına başladım ve insanların bu ayrımı yapmalarını istiyorum. Şarkıcı ve sanatçı olarak batmadımı, kazanacağım paralarla borçlarımı ödeyerek göstereceğim. Zaten borcumun çoğunu faiz adı altında ödedim. Bir an önce gerçek borç tutarımın ortaya çıkarılması gerek.

Kumar batağına da düştüm
Bir dönem, borcumu kumar oynayarak kapatma cehaletine düştüm. Kıbrıs'ta, orada burada kumar oynadım. Bu benim gibi aklı başında birinin düşmemesi gereken bir durumdu. Çok cahilce bir şeydi... Nitekim işe yaramadı ve sonra da alkol bağımlılığı başladı. Ama şunu belirteyim; hiçbir zaman uyuşturucunun esiri olmadım. Zaten hatalarımdan da ders aldım ve kendimi topladım.

H2
#1 - Mayıs 11 2008, 16:48:15
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.