Alternatifim Cafe

Müjde manyağından nasıl kurtuldu?

Discussion started on MagazinMÜJDE, MANYAĞINDAN NASIL KURTULDU?
Sinema sanatçısı Müjde Ar, NTV’deki canlı yayında 6 yıl boyunca peşini bırakmayan, ismini vermediği bir akıl hastasıyla yaşadığı maceralı anları anlattı.

Müjde Ar, NTV’de yayınlanan ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programında 6 yıl boyunca akıl hastası bir hayranının peşini bırakmadığını ve ondan kurtulmak için akla karayı seçtiğini söyledi.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre Ar, yıllarca peşinde dolaşan kişinin bir paşanın kızına aşık olmasıyla kurtulduğunu belirterek, olayı şöyle anlattı:

"Benim bir manyağım vardı, şizofrenmiş sonradan öğrendik. Bir gün kapı çaldı, karşımda bir adam. Bir şeyler yapıyor, önce anlayamadım. Hüngür hüngür ağlamaya başladı. ’Canım karıcığım gel dedin geldim, 2000 yıllık kocan karşında’ dedi. Ben bununla 6 yıl uğraştım. ’Cezai ehliyeti yoktur’ diye elinde bir rapor var. Arabayla gidiyorum kaportaya atlıyor, kendini yere atıyor. Hadi bir de bunu tedavi ettiriyorum. Sahneye çıkıyorum, sahnede beni alkışlayanlara karate hareketler çekiyor. İnanılmaz bir şey, akla karayı seçtim. Artık deliriyorum, yalvarıyorum; ’Alın bunu tımarhaneye koyun’... O zaten askerlik falan da yapmamış, cezai ehliyeti yok, onu da biliyor. ’Kapı gibi raporum var Müjde geleceksin benimle köye’ diyor. Çıldırıyorum, çıldırıyorum. Ondan sonra seneler geçti, birden bire toz oldu. Bir kaç sene sonra baktım, bir yerde karşılaştım. Tekrar o kabus canlandı, her halde bu iyileşti, kafasına birşey düştü dedim. İsmini söylemiyorum, ’Ne oldu’ dedim. Sıkı yönetim paşasının kızına aşık olmuş. Paşalardan birinin yani, o darbeyi yapanlardan değil. ’Şimdi onun peşinde dolaşıyorum. Seni bıraktım Attilla’ya, Allah mesut etsin’ dedi."

H2

#1 - Mayıs 09 2008, 16:21:40
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.