Alternatifim Cafe

En talihsiz oyuncu

Discussion started on Magazin

Sette başına gelmeyen kalmadı. Önce at ısırdı, sonra araba çarptı

Genç oyuncu Hatice Şendil'e çekimlerde gerçekten araba çarptı ve kıskanç rol arkadaşı atı tarafından da ısırıldı.

Yaban Gülü dizisinde Laçin karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanan Hatice Şendil, çekim sırasında yaşadığı talihsizlikleri anlattı.

Bugün'ün haberine göre, daha önce 'İki Yabancı', 'Maçolar', 'Fesüphanallah' dizilerinde rol alan Şendil setlerde şansız olduğunu da söyledi. Şendil şöyle konuştu; “Tesadüf bu üç dizide de atlı sahnelerim vardı. Bir keresinde at beni ısırdı. Atlar çok kıskanç hayvanlarmış, ben kendisiyle ilgilenmediğim için şımarıklık yaptığını söylediler.

Ama ben o ata binmeye devam ettim. Bir keresinde de rol arkadaşımın trafik kazasında senaryo gereği bana arabasıyla çarpması gerekiyordu. Ama duramadı ve gerçekten geldi bana çarptı. Neyse ki hiçbir şey olmadı." 24 yaşındaki Şendil şöyle devam etti: Çok güçlü bir insanım. Hayata karşı hep dik dururum ama bir o kadar da naifimdir. Örneğin beni kan tutar. Dizide kendimi bıçaklamam gereken bir sahne vardı, bir türlü oynayamadım."

#1 - Mayıs 07 2008, 11:05:57
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.