Alternatifim Cafe

Boyner'in rock'çı aşkı

Discussion started on Magazin

Ayşe Boyner ile Teoman arasında aşk yaşadığı iddiaları gerçek oldu.

İki haftadır Cem Boyner'in Bilgün Dereli'yle evliliğinden olan kızı Ayşe Boyner ile Teoman'ın flört ettiği fısıltıları kulağıma çalınıyordu. Emin olmadığım için yazmadım. Ancak önceki gün tüm kuşkularım silindi. İkiliye çarşamba günü 
saat 15.30 civarında Nişantaşı'nda, Chocolate Cafe'den Salomanje'ye doğru yürürken rastladım. Tam Bilgün Dereli'nin BPoint mağazasının bulunduğu binanın önünden geçerken, kapı açıldı ve Teoman ile Ayşe Boyner dışarı çıktı. Hemen önümde yürüyen ikiliyi bir süre takip ettim. Beymen Brasserie'nin önüne geldiklerinde Boyner, Teoman'ın yanından ayrılıp karşı kaldırıma geçti. Teşvikiye Karakolu'nun önüne kadar ayrı kaldırımlarda yürüyen ikili, caddeye çıktıklarında yeniden buluştu ve aynı taksiye binerek oradan uzaklaştı. Ayşe Hanım'ın, annesinin mağazasına giderek onu erkek arkadaşı Teoman'la tanıştırmış olması ihtimali epey yüksek... Öte yandan, ünlü rock'çının geçtiğimiz günlerde yaptığı "Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum" açıklamasını da göz önüne alırsak, bu ilişkinin her an ciddileşebileceğini söylemek mümkün... Bir de küçük hatırlatma yapayım: Ayşe Boyner, Nayla-Taylan Morova çiftinin oğlu Eren ile bir yıl süren ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı.
#1 - Mayıs 02 2008, 15:25:54
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

hayırlı olsun :D
#2 - Mayıs 03 2008, 18:31:43
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.