Alternatifim Cafe

"İstanbul'da Kendimi Şımartcağım"

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Natassia 'Scarlet' Malthe, dizisinin dünya prömiyeri için İstanbul'a geldi.

Hollywood'da "Robbie Williams'ı terk eden kız" olarak lanse edilen Natassia 'Scarlet' Malthe, Emmy Ödüllü yönetmen David Nutter'ın "Scarlet" adlı dizisinin bu akşam Suada'da yapılacak dünya prömiyeri için İstanbul'a geldi. Malthe, "Son 3 aydır formumu korumak için kamptayım ama İstanbul’da kendimi şımartarak baklava ve lokum yiyeceğim" dedi.

Her oyuncunun hayatında bir dönüm noktası vardır. Adınızı taşıyan yeni dizi "Scarlet" sizin için dönüm noktası diyebilir miyiz?

- Kesinlikle "Scarlet" projesi benim kariyerimin tam anlamıyla dönüm noktası oldu. Bu seri için her şeyimden vazgeçebilirim. Bu yüzden bu projenin içinde yer alan her ayrıntıya çok özen gösteriyorum. Ayrıca David Nutter gibi bir isimle çalışmak da muhteşem.

Peki, bize biraz dizideki karakterinizden bahseder misiniz?

- Karakteriyle ilgili sadece şunu söyleyebilirim: O çok akıllı, yetenekli ve sofistike bir kadın.

İstanbul’da düzenlenecek gece için Tom Ford, Naomi Campbell, Trudie Styler ve Sting’in özel antrenörü Joe Staples tarafından eğitim kampına alındığınız yazıldı. Nasıl geçti bu süreç, neler yaptınız?

- Joe (Staples) ile gerçekten yoğun bir program içinde hazırlandık. İstanbul’daki gece için de üç haftadır, haftanın beş günü çalışıyoruz. İstanbul’daki tüm konuklar için göz alıcı ve şaşırtıcı bir gece hazırlandı.

Bir de o özel gecede bizlere bir sürprizinizin olduğunu duyduk. Nasıl bir gösteri olacak?

- Tüm sırların ortaya çıkacağı gece için şimdiden fazla bir şey söylemek istemiyorum ama "Scarlet"in içinde yer alan aksiyon, sıra dışılık, romantizm, hepsi bir arada ortaya çıkacak. Konuklar gözlerini bizden alamayacak. İddia ediyoruz ki televizyon dünyasını değiştireceğiz.

Türkiye son yıllarda birçok önemli ismi ağırladı. Sizin Türkiye’yle ilgili düşünceleriniz nelerdir? Bir araştırma yaptınız mı? İstanbul’a geldiğiniz zaman özellikle görmek istediğiniz bir yer var mı?

- Öncelikle İstanbul için çok heyecanlandığımı ve benim için çok önemli olduğunu belirtmem lazım. Benim en çok merak ettiğim daha önce Los Angeles’ta bir partide içtiğim Türk kahvesi. Tadı gerçekten çok güzeldi. Bunun dışında arkadaşlarım baklava, lokum gibi tatlılar da önerdi. Son üç aydır formumu korumak için kamptayım ama İstanbul’da kendimi şımartacağım. Hepsinden öte İstanbul’un tarihi yapısı, birçok medeniyeti buluşturması beni çok etkiliyor. Bunun için normal programımı erkene çekerek İstanbul’da dört gün kalmak istedim. Özel bir rehber eşliğinde bütün sokakları gezmek istiyorum. Hem buradaki arkadaşlarımın yönlendirmesiyle hem de internetteki araştırmalarım, Kapalıçarşı’yı gösteriyor. Sanırım en çok Kapalıçarşı’da vakit geçireceğim.

Dizinin dünya prömiyerinde giyeceğiniz kıyafeti tasarlaması için Türkiye’den önemli modacıların tasarımlarının fotoğrafları gönderildiğinde sizin tercihiniz Eda Taşpınar’dan yana olmuş. Neydi Taşpınar’ın tasarımlarında sizi çeken şey?

- Akşam için giyeceğim kıyafeti düşünürken yine Scarlet gibi düşündüm. Beni, iyi yansıtacak, Scarlet gibi gösterecek heyecan verici, göz alıcı ve sofistike bir tasarıma ihtiyacım vardı. Eda (Taşpınar) bütün bunları oluşturabilecek bir isim. İlk önce kesinlikle ’stylish’ tasarımları var, yaratıcı ve akıllı bir tasarımcı. Gece için giyeceğim kıyafet için sadece aklımdaki birkaç isteği paylaştım, gerisi ona kalmış. Sadece kırmızı rengin ağırlıkta olduğu bir tasarım istiyorum. Scarlet, ateşli rengiyle ancak yansıtılabilir. Ama o gece, Eda’nın hepimizi şaşırtacağından eminim.

İstanbul’a gelen bir çok önemli isimin önceden istek listesi gelir. Sizin de bu organizasyon kapsamında istediğiniz şeyler var mı?

- Benim için en önemlisi İstanbul’u yakından tanımak, bir turist gibi değil şehri gerçekten yaşamak istiyorum.

Bu arada "Beyaz Show"a konuk olacağınızı duydum, doğru mu?

- Programın içeriği ve Beyazıt Öztürk beni çok etkiledi. Scarlet’in sırrı ortaya çıkana kadar televizyonlarda çok görünmek istemiyorum ama internette yaptığım araştırmada Josh Holloway ile olan programı gördüğümde bu eğlenceyi kaçırmak istemedim. Beyaz tam hayalimdeki eğlenceli ve karizmatik Türk erkeği... Gözlerine de hayran kaldım, programda neler olacak ben de merak içindeyim.[/b][/font]

#1 - Mayıs 02 2008, 18:01:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.