Alternatifim Cafe

"Babam da hayatın zevklerini tatmış"

Discussion started on Magazin

Teoman ve Pınar Aylin'den Kenan Erçetingöz'e samimi itiraflar...

Kanal 1’de yayınlanan Kenan Erçetingöz’le ‘Yüz Yüze’nin bu haftaki konukları Teoman ve Pınar Aylin’di.

Teoman Kenan Erçetingöz’e hayli ilginç açıklamalarda bulundu.

‘Alkolü bırakmadım, sadece azalttım’

İlk olarak ünlü rokçıya alkolü bırakması hakkında sorular soran Erçetingöz’e Teoman, alkolü bırakmadığını sadece azaltmaya karar verdiğini söyledi. Konukları hakkında her zamanki gibi araştırma yapan Erçetingöz, iki konuğunda çizgi romanları çok sevdiğini söyleyince Aylin ve Teoman, çizgi romanlar hakkında konuşmaya başladı. Teoman, çocukluğunda utangaç olması sebebiyle çizgi romanlardaki kahramanlara özendiğini söyledi. Hatta okuma-yazma bilmezken bile çizgi romanların resimlerine baktığını yazılarını ise annesine okuttuğunu söyledi. 

“Anti-depresan kullanıyorum”

Teoman’ın mastır konusunun bile çizgi romanlarda kadının rolü olduğunu hatırlatan Erçetingöz’e Teoman tezinin beğenilmediğini ama af çıkarsa tekrar master yapabileceğini söyledi. Anti-depresan kullandığını ve 20 yıldır gece hayatında olduğunu söyleyen Teoman, son iki senedir basına yakalandığını, haftada iki gün içtiğini ama içerse de şişenin dibini bulduğunu söyledi. Sosyal ortamlarda iki bira içtiğini ama başlayınca da bırakamadığını söyleyen Teoman, şimdi ise gecede sadece bir bira içtiğini, bunu da doktorunun tavsiye ettiğini söyledi. Alkolik olmadığını ama kendisine alkolik denmesini de sorun etmeyeceğini söyleyen Teoman, alkolikliği bir hastalık olarak gördüğünü dile getirdi. Gece hayatının alkolsüz olmadığını anlatan Teoman, azaltma sebebini böyle giderse sonunun iyi olmayacağını gördüğünü ve alkolü hayat tarzı olarak kabul ederse alkolik olabileceğini anladığını söyleyerek açıkladı.

“New York’ta beş parasız kaldım”

Yapabileceği çok şey olduğuna inandığını söyleyen Teoman, alkolün bunlara engel olmasına izin vermeyeceğini söyledi. Kendisini alkolsüz gören akrabalarının çok sevindiğini anlatan Teoman, alkolü bırakmadığını sadece azaltma kararı aldığını bu kararı da sadece kendisinin aldığını anlattı. Programda Teoman’ın alkollü olarak kameralara yakalandığı görüntülerin yayınlanması üzerine yakışıklı şarkıcı, o gece yanına yanlış evin anahtarını aldığını ve o geceye dair hiçbir şey hatırlamadığını anlattı. Arada sırada hatalar yaptığını ama bunların alkolden değil salaklığından kaynaklandığını anlatan Teoman, hatta bir keresinde Newyork’ta beş parasız kaldığını söyledi.

“Kağıt üzerinde şiddete karşıyım”

Kafası iyiyken röportaj bile yaptığını ama sonrasında bunu hatırlamadığını anlatan Teoman’a Aylin, Teoman’la birbirlerine çok benzediklerini söyledi. Gazeteciye yumruk attığı anı hatırladığını söyleyen Teoman, o gece sakin bir gününde olduğunu normalde bir-iki yumrukla bırakmayacağını o gazetecinin bir-iki kemiğini kırabileceğini dile getirdi. Kavgayı sokaklarda öğrendiğini bu esnada da çok dayak yediğini anlatan Teoman, kağıt üzerinde şiddete karşı olduğunu ama üzerine gelindiğinde fazla dayanamadığını anlattı…

“Milleti dövmemek için korumam var”

Alkolsüzken daha iyi dövüştüğünü anlatan Teoman, yanında bodyguard bulundurmasının sebebini ise kendisi için değil milleti dövmemesi için olduğunu söyleyerek açıkladı. Gazeteciyi dövdüğüne sabah uyanınca üzüldüğünü anlatan Teoman, pişman olmadığını dile getirdi. Konuşma sırası Pınar Aylin’e gelince basında yer alan ‘mağara adamı arıyorum’ sözünü söylemediğini ama gazetelerin bu sözü manşete taşıdıklarını anlattı. ‘İkinci el erkek arıyorum’ lafının ise espriden ibaret olduğunu 30’lu yaşlardaki arkadaşlarıyla sohbet ederken ‘Bize artık 40’lı yaşlarda erkek olur ama onlarda hep evli mecburen 2. el erkekleri beklememiz lazım’ dediğini anlattı. 

“Babam da hayatın zevklerini tatmayı bilmiş”

Annesinin oğlunu ekranlarda sarhoş görmesine üzüldüğünü anlatan Teoman, yanlış eve girmeye çalıştığı gece yapılan habere ise annesinin çok güldüğünü söyledi. Şu an 76 yaşında olan annesinin 70 yaşında iken ikinci bir evlilik yaptığını söyleyen Teoman, o yaşlarda yapılan evliliklerin sebebini anlayabildiğini ve annesinin evliliğine karşı çıkmadığını dile getirdi. Babasını 2 yaşındayken kaybettiğini söyleyen Teoman babası hakkında şunları söyledi: ‘Babam 12 yaşında sigaraya başlamış. Hayatı boyunca kendine fazla bakmamış ama hayatın zevklerini tatmayı bilmiş. Bu yönüyle hep kendimi babama benzetirim. Ben sigaraya 35 yaşında başladım ama yakında bırakacağım.’

“Şöhretim beni değiştirmedi”

Çocukken şarkı söylerken insanların kendisini seyretmesini hayal ettiğini anlatan Teoman, magazinin basında gerektiğinden fazla yer aldığını, ve basında bu kadar fazla yer alması gereken bir insan olmadığına inandığını anlattı. Liseyi bitirdikten sonra çalışmaya başladığını, bulunduğu yere tırnaklarıyla kazı*** geldiğini anlatan Teoman, küçük bir barda şarkı söyleyerek hayatını kazanacağına inandığı yıllarda aniden şöhret olduğunu ve şöhretin kendisini değiştirmediğini dile getirdi.

“Partiyi kapatmanın Türkiye’ye bir faydası olmaz”

Akrabalarının çeşitli siyasi görüşleri olduğunu, ailesinin CHP ekolünden gelmesine rağmen amcasının kızının türban taktığını anlatan Teoman, siyasete uzak durduğunu, siyaset yerine akrabalarını tercih ettiğini dile getirdi. AKP’ye açılan kapatma davası içinse Teoman, ‘Herhangi bir partiyi kapatmanın Türkiye’ye bir faydası olacağını düşünmüyorum’ dedi.

“Bağlanmaktan ve sorumluluk almaktan korkuyorum”

Şıpsevdi biri olmadığını hayatına giren ve aşık olduğu kadın sayısının 4’ü geçmeyeceğini dile getiren Teoman, ilişkilerinin uzun sürdüğünü hatta birisinin 7 sene sürdüğünü ama bitmesinin sebebinin alkol olmadığını, sadece iyi bir sevgili olmayı beceremediğini söyledi.
Amerika’da gizlice evlenmediğini anlatan Teoman, hayatında bir kere evlenmeyi düşündüğü bir ilişkisi olduğunu dile getirdi. Çocukları çok sevdiğini ama çocuğunun çok üzerine düşmekten korktuğunu anlatan Teoman, menajerinin taşıyıcı anne ile çocuk sahibi ol teklifine ilk başlarda sıcak baktığını ama çocuğun gerçekten aşık olunan kişiden yapılması gerektiğine inandığı için bu olaydan vazgeçtiğini anlattı.. Bağlanmaktan ve sorumluluk almaktan korktuğunu dile getiren ünlü rockçı, en sevdiği şeyin sorumsuzluk olduğunu söyledi…

“Zamparalık yapmayan erkek yoktur”

Annesinin kendisini evlendirmeyi aklına koyduğunu ve günde en az 5 kişinin evlenip evlenmeyeceğini sorduğunu anlatan ünlü rockçı, şu anda sevgilisinin olmadığını ilişkisinin yeni bittiğini söyledi. Bir ilişkiye başlarken uzun soluklu olmasına inanması gerektiğini dile getiren Teoman, güvensizlik sorunu olduğunu sevgililerini hep test ettiğini ve yıllar geçse de sevgililerine güvenemediğini anlattı. Tanıdığı her erkek gibi kendisinin de zampara olduğunu söyleyen Teoman, ‘zamparalık yapmayan erkek yoktur, sadece gizli yapıyordur’ dedi.  Evliliğin Büyük bir sorumluluk olduğunu ve kadınlardan korktuğunu anlatan Teoman, kadınları çok tehlikeli bulduğunu söyledi.

“Benimle dalga geçen arkadaşlarım oluyor”

Gece hayatının alkolü, alkolün da zamparalığı getirdiğini anlatan Teoman, ilk başlarda alkol alma sebebinin zamparalık olduğunu, şimdi ise cesaretinin geldiğini artık kızlarla daha rahat konuşabildiğini anlattı. Arkadaşlarının uzun yıllardır aynı olduğunu anlatan Teoman, kendisine ünlü olarak yaklaşmadıklarını hatta dalga geçebildiklerini söyledi. Sosyal bir insan olmadığını, insanlarla kolay iletişim kuramadığını anlatan Teoman, kendisine hayranlık duyanlarla arkadaş olamayacağını söyledi.

“Menajerim bana her gün harçlık veriyor”

Sahnede sarhoş olup bir şarkıyı 4 defa okuduğunu anlatan Teoman, paradan anlamadığını ve menajerinin kendisine her gün harçlık verdiğini söyledi. Bu olay hakkında bir anısını da şöyle anlattı: ‘Bir keresinde çorbacıda çorba içerken yanımda para olmadığını fark ettim ve çorbacı beni tanıdığı için ondan eve dönüş için taksi parası aldım ve menajerim öbür gün gidip borcumu kapadı’

“Sarhoşken komik duruma düşüyorum”

Erçetingöz, Teoman’a övgü içeren maillerden sonra bir de ünlü rockçı’nın gençleri alkole özendirdiğini düşünen bir izleyicinin mailini okudu. Bunun üzerine Teoman, örnek alınacak biri olmadığını gençlerin eğer içiyorlarsa adam gibi içmeleri gerektiğini ve kendisinin sarhoşken düştüğü komik durumları görmelerini istedi.

Pınar Aylin’de Kenan Erçetingöz’e hayli samimi itiraflarda bulundu

“Boşanma davası ile gündeme gelmek istemiyorum”

1.5 senedir süren boşanma davası ile gündeme gelmekten sıkıldığını dile getiren Aylin, davanın uzun sürmesinin dışında dava esnasında karşı taraftan gelen taleplerinde basının ilgisini çektiğini, bu konu hakkında konuşmaya devam ederse konunun hiçbir zaman kapanmayacağını ve artık biten bir dava ile gündeme gelmek istemediğini söyledi.
Kendisinin hep sustuğunu ama basının bir şeyleri ortaya çıkardığını anlatan güzel şarkıcı, adliye muhabirlerinin dava dilekçelerine ulaştığını ve eski eşinin taleplerini gündeme getirdiğini ama artık bu konuda konuşmayacağını bu haberlerin kızına zarar vermesine izin vermeyeceğini söyledi.

Boşandığı gün parti yapmadığını sadece o gece gittiği mekanda zaten düzenlenen partiye arkadaşlarıyla katıldığını dile getiren Aylin, basın çıkışta ‘Kutlama mı?’ sorusuna ‘siz öyle diyorsanız öyle olsun’ dediğini 1,5 yıl süren zorlu davanın bitmesini kutlamak istediğini söyledi.

“Şuan hayatım da hiç kimse yok”

Kızı için 4 sene müziğe ara verdiğini anlatan Aylin, kızının hiçbir anını kaçırmak istemediğini hafta içi her gece kızıyla birlikte uyuduklarını ve hayatını kızına göre şekillendirdiğini anlattı. Kızının kendisi için en büyük beslenme kaynağı olduğunu anlatan Aylin, ilerde çok büyük bir aşk yaşayarak mutlu olacağına inandığını ama şu an hayatında kimse olmadığını söyledi.

“Protesto teklifi haber ajansından geldi”

Türkiye’de vahşice öldürülen İtalyan sanatçı için yaptığı protestonun bir haber ajansının isteği olduğunu, haber ajansına yurtdışından Türkiye’de isim yapmış bir sanatçının böyle bir protestoda bulunmasının iyi olacağı bilgisinin geldiğini ve ajansın kendisine yaptığı teklifi kabul ettiğini anlatan Aylin, bu protestonun bazı gazetelerde ‘Pınar Aylin reklam yapıyor’ diye yazılmasına çok üzüldüğünü ve dava açmayı düşündüğünü söyledi.

“Yaşadıklarımdan utanç duyuyorum”

Eski eşine çok yalvardığını ama davayı açmasına engel olamadığını anlatan Aylin, bu dava hakkında konuşmaktan ve bunları yaşamaktan utanç duyduğunu dile getirdi. Katıldığı programlarda eski eşini savunmak durumunda kaldığını ve hep iyi niyetli davrandığını anlatan Aylin, hayatına giren herhangi biri için bir daha kötü konuşmayacağını söyledi. Eski eşinin kızını hafta sonlarında gördüğünü anlatan güzel şarkıcı, yaşadıkları kötü anları hiçbir şekilde kızına aksettirmemeye çalıştıklarını, kızının önümüzdeki yıl ilkokula başlayacak olması sebebiyle sürmekte olan tazminat davasının bir an önce sonlanmasını istediğini ve kızının bunlardan haberinin olmamasını istediğini anlattı.

#1 - Nisan 22 2008, 16:38:30
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.