Alternatifim Cafe

Erkekler artık bana eskisi gibi bakmasın

Discussion started on Magazin

Sevda Demirel, evlendikten sonra hayatında radikal bir değişim yaşadığını söyledi.

"Uyanma Vakti" adlı yeni albümünü çıkaran Sevda Demirel, Olivyum Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle bir araya geldi. Evlendikten sonra hayatında radikal bir değişim yaşadığını belirten Demirel, "Dış görünüşümü değiştirmeye karar verdim. Usturuplu giyinmek gibi... Şimdi artık beni ailelerin ve kadınların beni beğenmesini istiyorum" dedi.
Artık sadece şarkılarıyla anılmak istediğini belirten Demirel, "Dört senedir yoktum. Bu dört sene içerisinde bir evlilik yaptım, yuva kurdum. Sakin bir hayat yaşıyorum çok şükür. Artık eskisi gibi fotoğraflar vermeyeceğim. Bol bol şarkı 
söylemek istiyorum" dedi. Evlendikten sonra hayatının değiştiğini belirten ünlü şarkıcı, kendisini ibadete adadığını açıkladı: "Allah kabul ederse ibadet etmeye başladım. En büyük aşkın Allah Aşkı olduğunu anladım. Bu değişim Mahsun Kırmızıgül'ün "Beyaz Melek" filmini izledikten sonra başladı. O filmdeki ben ya da ailemden biri olabilirdi. O tip insanlara yardım etmeye başladım. Sekiz ay gönüllü hemşirelik yaptım. Dışarıdan farklı görünüyorum ama içim çok farklı. Onlarla beraber yaşadım. Tavla oynadım, çiçekler aldım, sohbet ettim. Ondan sonra yavaş yavaş içimde bir şeyler değişmeye başladı. Dış görünüşümü değiştirmeye karar verdim. Usturuplu giyinmek gibi... Öbür türlü sadece erkeklerin beğendiği bir kadın oluyordum şimdi artık ailelerin, kadınların beni beğenmesini istiyorum. Erkeklerin artık bana eskisi gibi bakmasını istemiyorum."
Aşk anlayışının da değiştiğini belirten Demirel son olarak şu yorumu yaptı: "Aşk denildiği zaman Allah akla gelmeli. Yaratılışımız, karnımızın doyması, nefes almamız, huzurumuz, yani her şey için şükretmek gerekir. Şu an ki sevgimi gecikmiş olarak görüyorum."
#1 - Nisan 18 2008, 16:44:47
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.