Alternatifim Cafe

Tylers

Discussion started on Alternatif Üyeler

İncide kim olduğunu bulucam kng asfgdsgds
#176 - Temmuz 08 2010, 11:57:37
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

forumun problem çocuğu :Ç
#177 - Temmuz 10 2010, 02:44:41

Her ne kadar, zengin dese de kendine, tam aksine çok şey görmüş, belki de kenar mahalle çocuğudur. zengin değildir, karı-kızla da yatıp kalktığı pek yoktur. Allah'ı vardır onun.
Tanımam etmem, sadece bende böyle bir izlenim bıraktı.
Ayrıca tebrik ediyorum,yaşadığın onca şeye rağmen herşeyle dalga geçebiliyorsun. Örnek alınması gereken bir insansın. Ama örnek almasınlar, senden bir tane daha gerek yok.
Yorumlarını takip etmemin tek nedeni: Atıp tutmuyor, yaşamış hacı bişeyler. Yaşamış işte görmüş geçirmiş, tokadını yemiş hayatın, ve yorumlarında da o hayatla dalga geçiyor, ve çokta güzel başarıyor bunu. :)
#178 - Temmuz 18 2010, 20:37:42

son zamanlarda yıllar önce girdiği mesajlar afişe edilerek rezil edildiği sanılan sex machine. evet o tam bi sex machine :)

bildiğiniz üzre alter'den yaklaşık 2-2.5 sene önce uzaklaştırıldım tamamen. daha sonra ''ben hakimim masum bey'' nickiyle geri döndüm ve kaldığım yerden devam ettim. nickimi tekrardan Tylers olarak değiştirterek Site Sahibi'ne dedimki, bu yeni hesabımla eski hesabımı birleştirin, neymişim, ne yazmışıym rahatlıkla ulaşabileyim. ben gidip böyle bi' ricada bulunmasaydım hiçbir yönetici çıkıp da ''hadi senin mesajlarını geri yükleyelim'' demezdi. yani şunu demeye getiriyorum, o mesajları benim profilime gelip görebiliyorsanız eğer bu benim çabam sayesinde oldu, ben istedim. eski mesajlarım sitede dolanıyor diye rezil olduğumu düşünen gerzekler, o mesajları zaten sizin görmeniz için orda tuttuğumu bilmediği için kendince eğleniyor olabilir. benim aklım yok di mi ***? mesajlarımı editlemeyi ya da tanıdığım yöneticilere gidip mesajlarımı sildirtmeyi düşünemiyorum di mi? yani bir angut düşünün ki, bunları idrak edemeden, neyin nasıl olduğunu bilmeden eğleniyor olsun kendince. siz hakkaten akıllanmıycaksınız ya. elimde malzeme yokken gelip malzeme veriyosunuz, çok da güzel oluyor, eğleniyorum açıkçası. beni zerre tanımadığı halde gelip burda beni tanıyanlara rezil edeceğini düşünmek artık nasıl bir acizlik örneği idrak etmek cidden zor. ne düşünüyosunuz merak ediyorum gerçekten. ''ahhh rezil etti beni. tümmm emeğim bir anda yokoldu maffoldum bennn :((('' falan diyeceğimi mi? ahah.. iyiymiş bak bu.

bu demek oluyorki halen birilerinin götüne bir şeyler sokmaya devam ediyorum. onlar da acısını ancak bu şekilde çıkarabiliyorlar. bunu bilmek çok güzel şey, en az seks yapmak kadar :) yirim. keşke sizler gibi basit şeylerle uğraşacak kadar basit bi' kafa yapısına sahip olsam. o zaman hayat daha güzel olurdu. küçük şeylerle mutlu olabilirdim. (oha laf arasında kendimi övdüm :o)
#179 - Ağustos 01 2010, 20:47:02
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

sex machine can ve müridleri :Ç
#180 - Ağustos 01 2010, 22:22:19
ben ne dersem o !!!

Any_one

son zamanlarda üstünden ekmek yemeye çalışanlar var, sayelerinde bayağı bir eğleniyoruz sağ olsunlar. insanın işi gücü olsun, yoksa neyle ilgileneceğini şaşırıyor vallaha. kimse Tylers gibi değil sonuçta değiil.
#181 - Ağustos 02 2010, 00:16:50

Bamboleo

Ayranı yok içmeye, atla gider zıçmaya. :)
#182 - Ağustos 02 2010, 00:58:43

Manisa'ya gelmiyormusun oloom hala ?
#183 - Ağustos 09 2010, 10:43:39

Any_one

Manisa'ya mı? gelmiyoor, gelmeyeceek.
#184 - Ağustos 09 2010, 11:23:40

öncelikle herkese selam :) bu mesajı yazıp yazmama konusunda kararsızım çünkü çok utanıyorum.  :blush neyse battı balık yan gider.
fiyylaş fiyylaş! işte hakkımdaki bilinmeyen gerçekler. az soğğraa!

ben en basit filmlerin konusunu anlamak için bile o filmi en az 18 defa izlemek zorundayım. gerizekalıyım da ben. ayküm en fazla 39'u gösteriyo ölçümlerde. ayakkabı numaramdan bile daha küçük. aslında en başından belliymiş böyle olacağım. 9 yaşına kadar tuvalet yerine koridorlara sıçan bi çocuktum ben. köpeğimiz bile benden 4 sene önce öğrendi gösterilen yere sıçmayı. bense sünnet olduktan sonra anca çözebilmiştim tuvalete kaka yapmayı. belli bi süre de sürekli saksılara işedim. annemin anlattığına göre ortaokula kadar evi b.k götüroyumuş. ahır gibiydi sizin anlıyacağınız evin için. bu durumdan sıkılan ebeveynlerim beni bi dönem köpekle aynı odaya koymuşlardı. daha 2 saat geçmeden köpek kapıyı tırmalamaya başladı çıkmak için. yemek tabağına *** olmama çok kızmış olmalı. tek başıma kaldım odada bi kaç hafta. sonra top oynamaya çıkıyodum mesela arkadaşlarla. herkes takımını kuruyodu, en son ben kalıyodum. eğer etrafta taş falan yoksa kale direği yapıyolardı beni. :) çok mutlu oluyodum işte o zaman. suratıma top gelmesin diye elimle yüzümü korurken herkes bana gülüyodu ama yine de eğleniyodum ben çünkü aralarına almışlardı beni. ehe.

ortaokulda öğretmenimiz herkese suç ve ceza eserini haftaya bitirin gelin derken bana özel olarak fişler hazırlayıp bunları okumamın yeterli olacağını söylerdi. ''ali ata bak, ömer mısır ye, oya topu at'' zor zar bunları yazıp 1 haftada örtmenime teslim ederdim, bi de sevinirdim bunu yaparken. :) o döneme kadar yani ilkokulu bitirmem ebeveynlerimin her sene sonunda müdüre tepsi tepsi baklava götürmesi sayesinde olurdu. eğitim sistemi müthiş gelişmişti o zamanlar.

matematik dersi olurdu, millet obeb okek'i hatmederken ben 4 ile 4'ün toplamını bulup havaya uçardım sevinçten. hoca aferin deyip başımı okşardı, nasıl mutlu olurdum bilseniz. hemen eve, anneme koşup ''anneee 4+4'ün sonucunu bildiiimm.. gocaman adam olcam ben büyüyünce.. asker olcam yaaa'' derdim. afferin oğluşuma deyip başımı okşardı o da. kıyamazdı tabi oğluşuna. neden bilmem ama ingilizce derslerinde hep bahçede top oynamama izin verirdi hocalarım. merak ederdim nedir bu ingilizce? türkçe gibi bi'şey mi diye. halen bu soruya cevap bulabilmiş değilim. ama mutluyum. artık tuvalete sıçabiliyorum hem. taharet musluğunun ne işe yaradığını falan öğrendim. meğersem sadece kova doldurulmuyomuş onunla. valla insan neler neler öğreniyo şu hayatta. çok ilginç ya.

seviyorum herkesi.

not: manisa falan yalan. en azından şu sıralar.
#185 - Ağustos 09 2010, 22:00:14
« Son Düzenleme: Ağustos 09 2010, 22:36:04 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

tylers kıral atar tutar.
evleniyoruz biz. düğünümüze fakirleri almıyormuşuz ama tylersin özel isteği.
bir tek ceres gelicek. en zengin o. ok öptm by.
#186 - Ağustos 09 2010, 23:13:21

Bu günlerde kendisini Photoshop kurslarına atmaktan (Hani kendi açıkladı ya "ben gerizekalıyım" diye. Ondan kurs alıyor) şirazesi kaymış user. Ama çok şey öğrendi şimdiden. En bayık şehri bile Las Vegas'a çevirdi. Şerefsiiiiiiiiiiiz seniii ehaps ehaps ehaps

PiEs: Bende geliyim lan düğüne nolur ?
#187 - Ağustos 09 2010, 23:26:53

İnci Sözlük'te "entel maganda" olabilitesi çok yüksek olan user.
#188 - Ağustos 11 2010, 13:58:10

Ramazan Ayında Bile cam aç cam aç dien üyee
#189 - Ağustos 11 2010, 18:43:21
''denize düşmüşüm,yılan da ben olmuşum.
kurtuluş iksirlerini yanlış kazana dökmüşüm.
sen bişey yapmamışsın ki elmayı parlatıp,
ben ısırmışım yine ben,yine ben ölmüşüm..''

Canıım çok ciddiye almıış. kıyamam. :)
#190 - Ağustos 11 2010, 20:00:47

Any_one

yenir ki bu. :dondurma
#191 - Ağustos 18 2010, 22:39:46

Any_one

o sabah çok rahat uyudum, bebekler gibi uyudum. teşekkür ediyorum konusuna. :dondurma
uzun uzun değil de, ara ara kısa kısa yazmalıyım ben konusuna yazacaksam, öyle seviyorum onu. Eskişehir'i kazanırsam bana abilik yapacak bir sürü kız bulup tavlayacağız. :dondurma kafelerde otururken(bara falan sokamazsın beni şimdiden söyleyeyiim) onu dürtüp önümüzden geçen bir kızı işaret ederek "Caan bu kızın gideri var, arkadaşımın arkadaşı, tanışsak mı?" diyeceğim günleri bekliyor olacağım bir sene boyunca.
#192 - Ağustos 24 2010, 18:53:15

Foruma sırf bu herifin yazdıklarını okumak için giriyorum, etkiliyor hacı. Var mı bu herif gibi taşş.. pardon dalga yapabilen?
Yaşamış, tekrar tekrar söylüyorum, birşeyler yaşamışta gelip burada dalga geçebiliyor. Evet duyar gibiyim "Tylers yalakasııı" diyorsunuz gülüyorum deyin devam edin :) Hatta bazılarınızda popüler olma çabası diyebilirsiniz lütfen daha çok gülerim :)
Popüler olma gibi bir çabam yok yurttaşlarım, foruma şu herifin yazdıklarını okumak için giriyorum :)
Forum eskisi gibi değil evet bu konuda hemfikiriz. Adam tek başına canlandırıyor alteri. Kıskandınız dimi, öhm neyse :)
İnsanlar kusur ya da eksiklik gibi gözüken yönleriyle önce kendileri dalga geçer ki, bunun için fırsat kollayanlar hiçbirzaman fırsat bulamasın.
Can'ın yaptığı dalgayı alayınızı toplasak yapamazsınız. Uykudan uyanıp, pc'yi açıp, onun yorumlarını okumaya üşenmiyorum, çünkü çok eğlenceli. Okuyunca diyorum kendi kendime, "herif harbi uçmuş ya, pişmiş aga, adam sizin gibi ham değil".

Tekrar ediyorum, hepiniz aaa Tylers yalakasıı diyeceksiniz :) Evet lan, hatta bana para karşılığı bunları yazmamı söyledi, te allahım ya  :)
Siz deyin, umrumda değil, foruma giricem, Can'ın yazdıklarını okucam ve çıkıcam. Hepsi bu.

Ok by.
#193 - Eylül 08 2010, 05:30:43
« Son Düzenleme: Eylül 08 2010, 05:31:59 Gönderen: jakels »

gamzeleri olmayan geveze insan.
olsa çok pis yazacak idim ama neyse
kahpe kader :blush

#194 - Eylül 15 2010, 13:21:08

Any_one

kullanılmayı seviyor :dondurma pardon, kullanırken kullanılmayı. kullanmak, kullanması, kullanılanlar. (biliyorum nefessiz kaldınız şu an)
bazen diyorum ki, palavra palavra palavra fakat olsa da bir şey değişir mi? hayır. bir şey var, inşallah çözeceğim bir gün ve umarım o gün yakındır.
#195 - Eylül 19 2010, 07:29:35

Any_one

Allah'a yakın olsun.
#196 - Eylül 22 2010, 23:17:42

İçi boş, saçma sapan geyik ve karı-kız muhabbeti yapması, potansiyelini hiçe saydığını göstermekten başka bir işe yaramıyor. Zekâsı müridlerinin ortalamasından yüksek olmasına karşın, ekmeğini boş boş şeyler yazarak kazanması, kanımca bunu devam ettirmesine yol açıyor.
...
Bunun dışında saldırgan, *** bir tavır sergilememesi, noktasına virgülüne çok düzgün imlâ ve cümle kurma kurallarına uyması takdire şayândır. Bu yüzden kendisine yapılacak düzgün ama sert eleştirilerin hiç birinin boşa gitmeyeceğini seziyorum, ki bu da olumlu bir şey. Her zaman severek olmasa da sempatiyle takip ediyoruz.
#197 - Ekim 12 2010, 13:14:09

hani hani hani hani hani hani hani hani (kendime engel olamıyorum) hani hani hani forumu canlandıracak kişi sendin tylers. aylardır yapamadığını bir günde yaptım kalalallalalahahah
#198 - Temmuz 07 2011, 18:53:52

İnci'den -Ekşi miydi yoksa lan- hatun kaldıramayınca Alter'e sarıyor.
#199 - Aralık 05 2012, 20:27:26

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.