Alternatifim Cafe

Tylers

Discussion started on Alternatif Üyeler

Kendisine karşı hain planlar düşünmekteyim, düşündürtmekte. Öğlenin şu saatinde ömür törpülüğüne soyunmuş, beni deli etmekle uğraşıyor. Sokaklar tekin değil her an başına bir şeyler gelebilir, akıllı ol!! -_-
#126 - Eylül 10 2009, 13:30:59

AlternatifimCafe sayfasında yazdıklarına katıldığım kişilik.
#127 - Eylül 13 2009, 14:17:23
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

farklı kişilik.. tanımam ama yorumlarını okurum her daim bıkmadan usanmadan ayrıyetten sadece okumayı bırakıp yorumlarına yorum katarım kendi çapımda : )
#128 - Eylül 13 2009, 16:44:39

Köpek ürür,
Kervan yürür.

taylırsım.
yani ona hitap tarzım bu. onun hakkındaki ilk düşüncem 'forumun padişahı bu, anlaşıldı' olmuştu. (6) bende kraliçesi oluyorum o  halde. .p ilk mesajımda; 'maşallah her yerinden kültür akıyor' demiştim ona hatta. (6) şimdi ilişkimiz bambaşka bi boyutta, o ayrı tabii.
herneyse, lafı uzatmıyım, seviyorum kendisini. her açıdan.
#129 - Eylül 16 2009, 15:06:12

Any_one

Pek bir çirkin geliyor bana. Böyle yaptığı yorumlar olsun, ilgilendiği konular olsun pek bir çirkin. Bir şeyler zırvalıyor, laf soktuğunu sanıyor bir de. Kişiliğini hiç sevmiyorum. Ama bir şey var, beyle çekiyor onda bir şeyler var beni çeken, farklı bi'şey,  bilemiyorum. : \
#130 - Eylül 16 2009, 17:32:40

Karahan Online'ı indirdi kurdu. 4 günde 51 lvl oldu, kızın teki onu kafalamak isterken o kızı kafaladı kızdan alacakaranlık mızrağını hediye aldı + hesabını kıza kastırdı, PvPlerde miletin şeyine şaptı..

İşte bu kadar canavarlaşabilme potansiyeline sahip bi insan kendisi (6) Sanmayın ki sadece forumda popüler. Online oyun olsun, gerçek hayat olsun buralarda hep götürüyor malı. Bende kendisiyle karı kız için dost oldum zaten yoksa ne değer verecem be. Gidiyor oyunda kızlara diyor ki "Bu benim kankam" kızlar hemen peşimden geliyor canavar kesmeye. Öyle bi popüler işte (6)

Şaka bi yana mütevazi lan bu ne artisi (6) Görene !.. :S

(6)
#131 - Eylül 16 2009, 18:13:01

Anti-tiKKy

Evliyim ben, ye bunu :Ç
#132 - Eylül 16 2009, 18:35:23

Anti-tiKKy

Oo pembe pembe negzel, daha kimlerin canını yakarsın sen böyle. -_-
#133 - Eylül 16 2009, 20:57:29

Özlediğim için gelmemesine üzüldüm tabii, ama bir çağrı sözü vardı taa bilmem ne zamandan kalma, onu da unutmuş olmalı hain. Msnden konuşmak neyse de, sesini özledim olm, dedikodunu özledim. :/
#134 - Eylül 26 2009, 03:48:37
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Any_one

Hâlâ garip biridir bana göre. Garip değil mi lan? Garip bi' şey işte.
#135 - Eylül 27 2009, 14:35:38

Git gide ona benzediğimi düşündüğüm insan. Sebebini reklamlardan sonra açıklayacağım.
#136 - Eylül 28 2009, 17:50:29
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Tylers nickini görünce aklıma Salsa getiren; Salsa ile ilgili bi konu olunca aklıma gelen insan :Ç
Sıcak, sımsıcak biri.. Dertlerinizi uzaklaştırcak merhem olur ılıklığı..
Tanıştık tanışalı genelde ne zaman yazsa derdim oluyor (6) Şans yok be Can'm napalım
Ve o her zaman bıkmadan usanmadan dinliyor.. Dinliyor..
Benim resmimi felan hiç görmediğini öğrenince çok şaşırdım, genelde sorarlar da ondan olsa gerek.
Bir Es - Es ortak yapım harikası daha :P
Hep kal yanımda :bite
#137 - Eylül 28 2009, 19:30:02
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

Kontör yüklediğim ilk dakikalar içinde arayacağım kişi :b Telefonda konuşamıyoruz ne zamandır,Merve'nin de dediği gibi sesini özlediiiiğğm dedikodunu özlediiiğm. =/ Sen beni aramaktan bıktın biliyorum,o yüzden ben aricam seni .p Yine dertlerimle başını ağrıtıcam,fikrini alıcam haberin ola canımın içisi.Öptüm, çok seviyır seni bu ergen :ihi :bite .
#138 - Eylül 28 2009, 21:32:30
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Tüm hayran kitleme selam ederketen başlamak istiyorum sözlerime :) Siz misafir takılanları da unutmadım elbet. Heyyy! hele sen, eve kız atmak konumu yazıcıdan çıkartan arkadaşım, hep aklımdasın emin ol :) Sizi çok seviyorum ya, beni sizler var et... ehehe şaka lan. ne siz var ediceksinz? kendim kendime buralara kadar geldim ben (h)

Nerden başlıyayım? yakışıklı ve çekici olmanın zorluklarından mı yoksa zenginliğin aslında büyük bi dert olduğundan mı?
Bunları hep anlatıyorum zaten. bu sefer başka konulara değinelim.

Valla tam beleşçi tayfa oldunuz çıktınız ha. çok kızıyorum size. lan ben sözlüğe konu açmasam açanınız yok. üretemiyo musunuz, napıyosunuz anlamadım valla. elbetki benim gibi bi zekayla ölçüşemezsiniz ama yine de bi kırıntı görmek istiyo insan. hani o beyini taşıdığınızın farkında olun istiyorum. azıcık üretken olun. hep benden beklemeyin şunu. bıktım valla ya. erkekleriniz kız tavlayamaz, kızları burdaki erkeklerden dert yanaaar. amaaan, çok zahmetlisiniz he. gerçi erkeklerin kız tavlayamamasındaki en büyük etken ben olduğum için ona lafım yok. ilgisini aşılamayan hatun kalmadı. :) lan diyorum erkek mi yok... çıkın dışarı ben sanal karakterim. ama yoook. ille de taylırs, ille de taylırs. dert değil mi sizce bu ya cidden? Allah'tan belanı mı istiyosun laflarını çok duyuyorum ama mantıklı düşünün, yığınla geliyolar ve ben hangisine cevap vereyim lan?? az bi kafa yorun... evet 38 bin kadınla birlikte oldum ve hepsinde özel hatıralar bırakmış da olabilirim ama bu, bundan sonraki tüm hatunlara aynı ilgiyle yaklaşacağım manasına gelmez di mi? yapmayın arkadaşlar, ayıp oluyor. öyle yani yazayım dedim.

- nickaltına yaziyiiii, ego tatmini yapiyiiiiii
 - ciddi misin sen?
 - egosunu tazeliyiii, kendi götünü kendi kaldırıyiiii..
 - ben neymişim ya (h)
 - bak yine aynısını yapıyiiii
 - uza lan! uza mnagoduummmm..

#139 - Ekim 05 2009, 05:01:35
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Any_one

oh bebeğim, rahatça modluğumu ona veriyorum. daha güzel savunacaktır sözlüğü, daha fazla zaman harcayabilecektir. zaten hep aklımdaydı, ben seçilirken Can yoktu forumda, o olsa da o olsa dediydim. şimdi de istemiş, benden daha iyi bakacaksın sözlüğe, eminim. bir de, heye candır. yep. kaybol o isteksiz çekimimde emi.
#140 - Kasım 03 2009, 18:48:46

Şizofren Sevdam..

Acil olarak imha edilmesi gereken üyedir.
#141 - Kasım 05 2009, 15:46:00

mg

Düşünsel bazda epey geliştirmiş kendisini gördüğüm kadarıyla, bravo diyorum. Ve evet, übermensch olduğum için hiç bir şey kaçmaz gözümden.
#142 - Kasım 09 2009, 21:38:37

Any_one

sözlükte takıla takıla beyni yıkandı yiğidimin. böyle olmamalıydı, olmamalıydı. eski ateşli Can'ı istiyoruz biz. neredesin Can?
-ateşli derken savunduğu şeyler hakkındağ-
#143 - Kasım 09 2009, 21:45:11

xX_NightmarE_Xx

Hak edene hak ettiği gibi davrandığını düşünmekte olduğum malum kişilik.
#144 - Kasım 12 2009, 17:29:34
« Son Düzenleme: Kasım 12 2009, 17:49:52 Gönderen: Hyphen »

Zeitgeist

Hatun zevkimiz birebir aynı. ;)

- kendimi lezbiyen gibi hissettim lan, asdklasdad.
#145 - Kasım 17 2009, 07:50:12

Şizofren Sevdam..

rumuzu altında sövmek istediğimdir.  fbkjşenşkbjr
arz ederim.
#146 - Kasım 18 2009, 15:23:44

Anti-tiKKy

bula bula bunu mu buldunuz dediğim modereytır bozuntusu.
#147 - Kasım 19 2009, 17:28:38

Anti-tiKKy

Duygularıyla oynanan genç kız oldum sayesinde. Mesaj kutum boş beböm diyip, bana kandırık yapıyor. Üzüyor saftirik.
#148 - Kasım 20 2009, 20:59:01

tylers=terapi  (6)

benim saçmalıklarımı dinleyen güldüren insan ya bana terapi size bilmem  (6)
ayrıca kafa dengiyiz yau tanıdığıma tanıştığıma memnun olduğum şahsiyet
iyi ki varsın can'ımcım =)
tylers
tyler
tyle
tyl
ty
t
  :Ç

edit:silinirmiş öyle dedi bende karaladım iyice aslında iyice olmadı yeni tanışıyoruz sonuçta daha çok şey yazmak isterdim hakkında ama bu kadar napalım.. haydin çüzünnnnn meraklılar sizi
#149 - Aralık 14 2009, 01:09:44
« Son Düzenleme: Aralık 14 2009, 01:27:10 Gönderen: Rahatı Kaçan Ağaç »

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Any_one

ayyyy o benim Can'IııııIımmm.
-vallaha hiçbir art niyetim yok, aklıma eskiden adının kullanılışı geldi böyle yazasım geldi bi an ehihihi-
ayrıca zekasına laf etmeyin. en zeki o, en yakışıklı da...eee... bahsedildi ya zaten bu konudan çok öncelerde. hâlâ öğrenemeyenler var. :\
#150 - Aralık 17 2009, 16:04:55

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.