Alternatifim Cafe

gIcIk

Discussion started on Alternatif Üyeler

Tavlada 3-1 yenilen ve böylelikle bana kolye alicak olan üye. :ehem

-1oo. yorum ; )-

Bir günah işledim kaybettim seni
Bilirim geriye dönmezsin
Bir günah işledim çok üzdüm seni
Bilirim bir daha sevmezsin

Her gece seni özledigimi
Söylesemde
Faydası yok bilirim
Her gece seni unutmak için
Sevişsemde
Sen başkaydın sevgilim

Ben hatalarım için
Sana yaptıklarım için
Hiç affetmedim kendimi
İnan bana hala sızın içimde
Aglarım düşündükçe
Hiç affetmedim kendimi
...
#101 - Kasım 11 2009, 00:51:04
« Son Düzenleme: Kasım 11 2009, 01:48:02 Gönderen: Rüyam.. »
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

İster kölen olayım ,İstersen öldür beni , FENERBAHÇE bayrağı , Mezarda sarsın beni ; )
#102 - Kasım 11 2009, 02:02:44
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

xX_NightmarE_Xx

Nicki cuk diye oturan insan (6)
#103 - Kasım 12 2009, 17:35:03

Hayatımın yegane kalası. Ondan kalası, Şam'da kayısı. 

#104 - Kasım 12 2009, 21:08:45
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Odun, kalas her türlü yakılır kışın bu, haha. Emrah eğlencelidir, iyidir. Takımdaş ve iyi bir arkadaştır. (:
#105 - Kasım 26 2009, 14:13:36
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Öncelikle Selamün Aleyküm Forum'u Müslüman ...

Konuya nerden girsem die düşünedurayım bir yerden başlamak lazim diyip başlayayım.. Eee Artık gitme vakti geldi Şimdiden Kendinize iyi bakın ALLAH'a Emanet Olun..

Zorla üye oldugum bu forumda inanilmaz güzel günlerim geçti sizlerle bu forumun bana kazandirdiklari epey fazla acıkcası ya ben yapamam ben Anlamam bana göre degil dedigim anlar hala aklımda ama  ya güzel yer gir üye ol sevmezsin gidersin tamam diyip geldik geldik ki ne geldik Nick bulamadım kendime neyse gIcIk o zaman bir katakulle ile üye edildi foruma ve hikaye başliyor :)

Güzel günler geçmeye başliyor insanlar tanidikça dahada güzel oluyordu forum artık her akşam bakmaya başlamişdim sanki beni baglamişdı buraya birileri Tilki gibi ayni  zaten ben öle her yere üye olan biride degildim  tek foruma üyeyim orada bura hea Fenerbahçe forumlarini saymayalım :) gençfb ve antu uhehe onlar sayilmaz zaten biliyorsunuz yane Övünmek gibi Olmasın ama
FENERBAHÇELİYİZ..

Ve artık herkesi taniyordum hatta siteden banlaniyordum bile uheuhhe biraz agzım bozukda benim cook küfür Ediyormuşum :)
sagolsn klytie az banlamadi beni :D bir Ara yaptıgım bir Espirinin dönüp dolaşip bana gelecegini hiç düşünmemişdim ama  habire banlandigimiz o zamanlar ben  fatih  ( EviL )  yane oda Şimdi Asker zaten :=) Site yönetimden birini tavlayalim olum habire atiliyoz siteye girişten cook cıkışımız var dedim ama bu sözlerim alinip allanip pullanip birilerine söleniyor ve serüven tüm hızı ile devam ediyor :) tabi bazi arkadaşlarla tanişma muhabbetimizde cook acayip :D Hele buket Osman abi gIcIk hangisi Beyaz ayakkabili Olan :D ama bu forum'un bana kazandirdigi en degerli şeylerden biri o buket hele bir Jezebel merve muhabbeti var kız beni gördügü yerde küfür Ediyor bana sebebide yok ama ediyor ama şimdilerde can ciger kuzu Melemen walla :) Büşra belkide hayatımda tanidigim en iyi en güzel insanlardan bir tanesi melek gibi bazen üzerim ama olucak o kadar dmi Handsome :D bu Böyle devam eder hep . Liste kabarik Olur gider.. Ama ben Başlica Olanlari yazayim :=)

Özlem ,Tuğçeler , ilkay , merveler , Mevra , Nazli , Nazo , holi , Nurşen ,Ebru , Ersin ,Ömer Osman Abi ve Tayfasi ( Buket ,Elif ) ve En Önemlisi Büşra :) vs vs vs die uzar lan işte bu liste Uzun lafın kısası Kendinize Cook iyi bakın ALLAH'a emanet olun Tekrar bilerek yada bilmeyerek kırdıgım üzdügüm herkesden özür dilerim..

Ve İsmini yazamadigim herkes işte yaa  yapsam liste Walla uzar gider bu bu Kardeşiniz Gider..

gIcIk mI o Şimdi Asker.. Olay biter gIcIk gider..
Aradıgınız Kişiye Ulaşilamiyor
460 Gün Sonra Tekrar
DENEYİN...   :okey
#106 - Aralık 03 2009, 11:24:13
« Son Düzenleme: Aralık 03 2009, 11:28:14 Gönderen: gIcIk »

Asker olacak diye bir havalandı ki son zamanlarda sorma gitsin. Sanırsın mareşal olacak. Binbir türlü nazını çektim durdum. Kalas diyorum, odun diyorum inanmıyor kimse. O değil de, bir an önce gidip gelsin vallahi. Her türlü nazına da razıyım. Özlerim lan ben. Lanet olasıca bağımlılık yaratıyor bir müddetten sonra. Ayrıca, küfürlerim ve ben, hep yanındayız hacı. Aklın kalmasın. ; )
#107 - Aralık 03 2009, 20:49:00
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Merve'ye katılıyorum, çok nazını çektik. Ama bir özlenecek, bir beklenecek sorma gitsin!
#108 - Aralık 03 2009, 21:22:05
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

yüzümün mahcupluğuyla başlıyorum.öncelikli kardeşimdir,severim tanır bilirim.
bugün onun yanında o kadar çok olmak isterdimki anlatamam kelimeler biter.
davet ettin eyvallah kardeşim ama bilirsin ölüm-kalım olmasa yanındaydım.seni forum sınırlarına sığdıramam birader. :)

iznini beklicem seni seviyoruz.
#109 - Aralık 03 2009, 23:15:15
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Gökbige

Hayatımda tanıdığım en güvenilir abimdir. Candan ötedir. Her konuda dediğini dinlemişimdir. Nereye giderse gitsin, bir parçam onunladır. Allah'a emanetsin kardeşim. Hayırlı tezkereler.. Seviyoruz seni, hepimiz. (:
#110 - Aralık 04 2009, 19:18:48

Hayırlı tezkereler dilediğim.
#111 - Aralık 04 2009, 21:37:31
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

Aradı bugün, konuştuk. Hatay'daymış, sonrasında da Hakkari'ya gidecekmiş. Herkese tek tek selam söylememi istedi, üstümde kalmasın. (:
#112 - Aralık 06 2009, 20:27:18
Mercey.

Ouppss nereye dusecegini bu kadar erken bilememesi gereken uyedir (6)
#113 - Aralık 07 2009, 08:40:14
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Askerden dönünce Rakı-Balık sofrasıyla karşılıyacağım onu : )
#114 - Aralık 07 2009, 13:22:30

arsenik

Nereye gitmiş yaa. Daha tanışacaktım ben onunla. Üşengeçliğe vurmuştum, ihi.
Hayırlı tezkereler diliyorum kendisine. Yaramazlık yapmasın, cezaevlerine düşmesin.
#115 - Aralık 07 2009, 13:25:52

adam askere gitmiş daha yeni haberim oldu insan bi haber verirdi olum neyse izinde görüşürüz elbet

yolunda bahtında açık olsun allaha emanetsin
#116 - Aralık 07 2009, 13:50:38
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

Şizofren Sevdam..

Askere giderken yaptığı tüm nazı çektiğimdir. e birde söz verip tuttuğum zat. gün gün sayıyorum merak etme. hımm kaçta kalmıştık? =P
can ciğerim, en büyüğünden seviyorum ve en büyüğünden öpüyorum seni.
Eee malumunuz "asker gidecek ve geri gelecek". bekliyorum/z.
#117 - Aralık 07 2009, 13:51:47

ohooo kardeş vatan borcunu ödemeye gitmiş bile,kardeşim hayırlısı ıle git hayırlısı ıle gel tanışıp görüşemedık ama bunlar gerekmıyor birilerinin adam gıbı adam oldugunu anlamak için,bizde burdan anladık, anlattın adam gibi adam oldugunu ara sıra semtinede gelıyordum 'karabayıra' kısmet olursa orda burda yer mekan fark etmez gelıp zıyaret ederım,forum tarafından ve dostlarım tarafından sevılen bırısın yerin sağlam ;)

şimdıden hayırlı tezkereler kardeşım .
#118 - Aralık 09 2009, 22:36:26
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

askere gittiğini yeni öğrendiğim,hayırlısıyla gidip gelmesi temennisinde bulunduğum arkadaşım : )
#119 - Aralık 10 2009, 01:09:40

Şizofren Sevdam..

Tüm foruma selam eder bu asker.
449 güncük kaldı bir de =P
#120 - Aralık 11 2009, 17:30:20

Z.M.S

Askere gitmeden buluştuk hayırlısıyla, askere gittiğinide duymadım gerçi ne zaman gitti hiç bişey bilmiyorum itiraf etmek gerekirse.
Neyse Allah hemen giidip gelmesini nasip eder inşallah.
#121 - Aralık 16 2009, 01:58:55

Az önce konuştum, herkese selam söyledi =)
Günler hızlı geçiyor dedik, öyle =)
443 güncük kaldı sadece..  :))
#122 - Aralık 16 2009, 12:11:22
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Simdi burda dedelerime saygim var deyip safak 218 der ve giderim (6)
#123 - Aralık 25 2009, 08:54:15
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Öncelikle burda bu güzel cümlelri kuran sevdiceklerime tşk Ederm sonrada  hepinizi mUjakLarım uhehuehe  Kadricigime direk cwp verim benm bulundugum tabur sınırcı birligi bizim de Iki sinir iLimiz var biri hakkari biride şırnak arkadaşlar uhehe bir ihtimal de burda kalma OlasiLİGİ ama ne derece olur bilmiyorum ama içimden geçen yer Hakkari Yüksekova Walla uhuhehe Hepinizi Seviyom Evci İznindeym pazar'a kadar buralardayım Ayık Olun Lann :D
#124 - Aralık 31 2009, 15:26:00

Ağlama, bu günler gelirde geçer babam
Ağlama, bu dertler elbet biter babam
Ocaksız köylerimde, dumanlar tüter elbet
Ben yandım, sen yanma allah aşkına

İki damla gözyaşımla
Satıldım pazarlarda
Kırdılar yüreğimi
Kırdılar azarlarla
Sürgünlere yolladılar
Sabah dörtte yağmurlarla
BEN yandım,
Siz yanmayın allah aşkına

Şimdilik, hoşça kalın gözüm!
Hoşça kal, ey sevgilim hoşça kal.. !
#125 - Ocak 02 2010, 18:03:20

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.