Alternatifim Cafe

Uyku ilacıyla aşk tuzağı

Discussion started on Haberler

Bir bara eğlenmek için giden Hüseyin Aslan, bar girişinde tanıştığı bir kadın tarafından soyuldu.

Şişli’de geçen hafta bir bara eğlenmek için giden Hüseyin Aslan, bar girişinde tanıştığı bir kadın tarafından soyuldu. İçkisine katılan ilaçların etkisiyle şuurunu kaybeden ve 6 gün hastanede tedavi gören Hüseyin Aslan, kendine geldiğinde polise giderek başından geçenleri anlattı. Bara gireceği sırada yanına yaklaşarak yakınlık kuran kadınla birlikte bara giderek içki içtiklerini dile getiren Aslan, "Beyoğlu’nda Radio Bara girdiğim sırada yanıma gelen bir kadın benimle içki içmek istediğini söyledi, ben de kabul ettim. Birlikte barda otururken iki kadeh içki içtik ve daha sonrasını hatırlamıyorum. Uyandığımda hastanede yatıyordum" iddiasında bulundu.

Bunun üzerine harekete geçen polis tarif edilen eşkaller doğrultusunda Gülçin Sevindir ile arkadaşı Mustafa Kaplan’ı gözaltına aldı. Yapılan incelemeler doğrultusunda Gülçin Sevindir’in bar önünde beklediği ve tanıştığı erkeklere barmen arkadaşı Mustafa’nın hazırladığı içkili ilacı içirdiğinin belirlendiği öne sürüldü.

Tuzağa düşürdükleri erkeklerin üzerinde bulunan kredi kartları ve paraları gasp ettikten sonra arabalarını da alan ikilinin, çaldıkları otomobilleri değerinden daha düşük fiyata sattıklarının tespit edildiği ileri sürüldü.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken aynı yöntemle gasp edilen başka kişilerin olup olmadığının araştırıldığı belirtildi.
#1 - Mart 20 2008, 18:56:25
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


ScaBieS

Biraz daha geç yakalansaydı keşke. :P
#2 - Mart 20 2008, 19:01:11

BaGéT

Otur evinde.Niye gidersin ki bara. :Ç
#3 - Mart 20 2008, 19:02:42

Ne aşk ama.  :öff
#4 - Mart 20 2008, 23:44:49

Otur evinde.Niye gidersin ki bara. :Ç

benjedee :D
#5 - Mart 21 2008, 17:19:31
Şimdi ister dursun ister dönsün dünya
Hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya
sönsün tüm mumLar bitsin sevgiM
ister dursun...ister dönsün dünyaa !..
ben hayaTı çeVrimdıŞı yaŞıyoruM haYat beNi enGeLLese ne oLur ki ?...

Açmayın böyle konular ya ... Korkuyorum.
#6 - Mart 08 2012, 14:59:00
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.