Alternatifim Cafe

'Kartal'lar Yüksek Uçar

Discussion started on Beşiktaş

Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş ile Trabzonspor arasında yapılan ve nefeslerin tutulduğu, kartların havalarda uçuştuğu karşılaşmadan Beşiktaş 3-0 galip ayrıldı.

Maça çok hızlı başlayan Beşiktaş daha 6. dakikada Nobre ile golü buldu.

Golden sonra Trabzon fırtınası esmeye başladı.

Rüştü kalesinde devleşerek Beşiktaş galibiyetinin mimarı oldu.

Maçta 49 ve 62. dakikalarda 2 kırmızı kart çıktı. 49. dakikada İbrahim Toraman 62'de de Barış Memiş 2. sarı karttan ihrac edildi.

İşte maçın fotoromanı...

#1 - Mart 17 2008, 14:37:08
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Rica ederim, her zaman :4
Devam..

#2 - Mart 17 2008, 14:59:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ScaBieS

1903'te doğdun sporuma güneş oldun
Dalgalanır siyah beyazım en büyüksün beşiktaşım
Tarihinle gururluyum renklerinin aşığıyım
Tribünde muhteşem taraftar haydi bastır kara kartal!
 :Ç

Sağolasın Merve. :)

Geçemicem, bu nasıl bi güzelliktir ya  :sizo

#3 - Mart 17 2008, 15:08:03

Hatun yanımızdan gecerken iddaaya girmiştik arkadaşla ben peruk dedim o orijinal.karnımda açtı sagolsun. :D

yukarıdaki bayragın arkasında ''Delikanlı adama Delikanlı bayrak'' yazıyordu burda kaynamış.

#4 - Mart 17 2008, 17:58:29
« Son Düzenleme: Mart 17 2008, 17:59:05 Gönderen: ÖMeRÇiP »
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

Resimler süper konuyu sabitliyorum...
#5 - Mart 17 2008, 18:57:27

Zirvenin sahibi Beşiktaş taraftarına şok yaşattı.

Turkcell Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı maçı 2-1 kaybederek koltuğundan oldu.

Bobo kırmızı kart görerek takımını ilk yarının sonlarında 10 kişi bıraktı. Aynı zamanda haftaya oynanacak derbide de sahada olamayacak...

İşte maçtan kareler...

#6 - Mart 22 2008, 23:42:36
Mercey.

Beşiktaşımız, Sivasspor'u deplasmanda Holosko ile geçti;
Sivasspor 1-2 Beşiktaş

Turkcell Süper Lig 29. hafta mücadelesinde Beşiktaşımız, eksik çıktığı maçta Sivasspor'u deplasmanda 2-1 mağlup etmeyi başardı. Ekibimizin gollerini ilk yarıda Holosko atarken, rakibimizin tek golü uzatma dakikalarında Mehmet Yıldız'dan geldi. Tüm sezon boyunca şampiyonluğumuzu engellemek için sahneye çıkan kara gömlekli hakemler bugün yine iş başındaydı. Rakibimizin faullerini es geçen hakem Barış Şimşek, 6 oyuncumuza sarı ve 1 oyuncumuza da kırmızı kart gösterdi. Baki'nin yokluğundan defansta kendine yer bulan İbrahim Kaş, 78. dakikada ikinci sarı karttan gördüğü kırmızı kartla takımımızı sahada 10 kişi bıraktı. Beşiktaşımız aldığı galibiyetle rakibiyle olan puan olarak eşitlerken şampiyonluk yolunda ümitler ilerleyen haftalara taşındı.

#7 - Nisan 07 2008, 14:46:03
Mercey.

Turkcell Süper Lig'in 30. haftasının açılış maçında Beşiktaşımız cezası nedeniyle seyircisiz oynadığı maçta G.Birliği Oftaşspor'a 1-0 yenildi. Maçın tek golünü 56. dakikada Kadir kaydetti. Fenerbahçe derbisinden dolayı 1 maç seyircisiz ve 1 maç saha kapama cezasına çarptırılan takımımız İnönü Stadı'nda G.Birliği Oftaşspor'a 1-0 yenildi. Bu haksız cezalardan dolayı aldığımız mağlubiyet en çok TFF'yi sevindirmiş olmalı.

#8 - Nisan 12 2008, 12:14:49
Mercey.

İnönü'nün sessiz kalmaya hakkı yok..
#9 - Nisan 12 2008, 16:08:12

İnönü'nün sessiz kalmaya hakkı yok..
aynen :4 paylaşım için saolun :4 beşiktaşlıyızz bizzz... :4
bu fotoyada bayıldımmm.... iboşum çıkmış adama resmen :4
#10 - Nisan 19 2008, 17:19:27

Turkcell Süper Lig'in son haftasında Beşiktaşımız 61 yıllık mazisinde sayısız zaferler yaşadığı İnönü Stadı'nda oynadığı son mücadelede V.Manisaspor'u 5-1 mağlup etti. Takımımızın gollerini İbrahim Kaş (2), Nobre, Ali Tandoğan ve Holosko kaydederken, konuk ekibin tek golü Rafael'den geldi. F.Bahçe'nin Trabzon'da 2-0 mağlup olmasıyla beraber üçlü averajımız Sivas'a göre daha iyi olduğu için Beşiktaşımız UEFA Kupası'na katılmaya hak kazandı.

#11 - Mayıs 11 2008, 13:20:43
Mercey.

Bu tabloyu daha 100 yıl boyunca göremeyiz.. Helal olsun..

#12 - Mayıs 11 2008, 13:38:26

Turkcell Süper Lig'in 15. haftasında Beşiktaş sahasında Ankaragücü'nü konuk etti. Siyah beyazlılar Holosko'nun 25. dakikadaki golüyle sahadan 1-0 galip ayrıldı.

#13 - Aralık 13 2008, 23:04:10
Mercey.

Ben de artık bi Beşiktaş maçına gitmek istiyorum ya . X(
Bu resimleri gördükçe acayip kıskanıyorum.  :vur
#14 - Şubat 07 2009, 22:29:40
« Son Düzenleme: Şubat 07 2009, 22:30:48 Gönderen: diriliş »

Kara Kartal'ın şampiyonluğa uçuşu sürüyor. 26. hafta maçında Beşiktaşımız Kayserispor'u 1-0 mağlup etti ve ligde puanını 52'ye yükseltti.

#15 - Nisan 05 2009, 16:36:13
Mercey.

Bir gün kıyamet kopar çöker karanlık
Allah bizi affetmez çok günah aldık
Sevenler ayrılamaz bir plan yaptık
Tüm ÇARŞI cehenneme kombine aldık..!!

---

3 mayısta inönüdeim ...!! fenere atıcaz bir bir golleri ...!!

Edit: Üst üste mesajlar yazmayınız.
#16 - Nisan 27 2009, 15:11:30
« Son Düzenleme: Nisan 27 2009, 15:28:28 Gönderen: Asi Ruh »

Ankaraspor:1 - Beşiktaş:4 (09.05.2009)

#17 - Mayıs 10 2009, 22:05:04
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.