Alternatifim Cafe

Cansu'nun aLtın çağı

Discussion started on Magazin

Cansu'nun aLtın çağı

2000 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçilen Cansu Dere, mankenlik ve oyunculuk dalındaki başarısıyla takdir topluyor. İki yıldır rol aldığı 'Sıla' dizisiyle büyük, küçük her yaştan hayran kitlesine sahip olan güzel manken, "Dizinin Mardin'de çekilecek olması, İstanbul'dan uzun süre ayrı kalacağım için beni çelişkiye düşürmüştü. Ancak, teklifi kabul edip Mardin'e gidince hayran kaldım. Vatandaşların bize gösterdiği sıcaklık bana evimi aratmadı. Dizi ilk günden beri ilgiyle izleniyor. Emeklerimizin karşılığını alıyoruz" dedi.

Miniklerin favorisi

Geçtiğimiz günlerde bir internet sitesinin çocuklara yönelek düzenlediği, 'Sizin kraliçeniz hangisi' konulu ankette en çok oyu alan manken, sonucun kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. Dizideki oyunculuğuyla şöhretini pekiştiren Cansu Dere, bazı insanların ekranda soğuk göründüğünü iddia ettiklerini belirterek bu durumu kabul etmediği söyledi.

'Soğuk biri değilim'

Güzel yıldız, 'Bu bir rol değil. Laubaliliği, içli dışlı olmayı, yalap şalap ilişkileri sevmiyorum. Çok fazla övgüyle bahsedilmek de bana yapmacık gelir. Kimsenin beni övmesine de ihtiyacım yok; çevremde de benim her şeyimi bilen insan yoktur. Her şeyimi kendi içimde yaşarım' diyerek kendisini soğuk bulanları eleştirdi. Şovmen Cem Yılmaz ile iki yılı aşkın süredir aşk yaşayan Dere, ilişkisiyle gündeme gelmek istemediğini ifade ederek, "Özel hayatım beni ilgilendirir. Erkek arkadaşım değil işim konuşulsun istilorum. Elbette bende evlenip, anne olma hayali kuruyorum. Ama henüz netleşmiş bir karar yok" dedi.
#1 - Şubat 08 2008, 18:49:14
İmza kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.