Alternatifim Cafe

Gıcık olduğunuz şeyleri yazın...

Discussion started on Kişisel

Hayatımın içine sıçtığımı zaten bilmeme rağmen, beni gören herkesin bana bu konuda laf sokmasından bıktım artık -.-
#76 - Ekim 22 2010, 05:08:27
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Z.M.S

evli erkeklerin bariz bi şekilde asılmaları
#77 - Ekim 22 2010, 09:12:48

2 gün önce bir olay olup "Hadi lan" dediğimde "Ayy lan mıığğ?Bi kıza küfürü hiç yakıştıramıyorum özellikle de lan kelimesini filan!" diyen mal şimdi benden beter küfrediyor.Nasıl ama?Tam bi gerizekalısın lan gıcık oluyorum sana o günü de hatırladıkça gülüyorum anca salaklığına.
#78 - Şubat 20 2011, 00:33:31

Bir eve sığdıramadılar ya beni. Bundan nefret ediyorum. Hiç bir eve benim evim diyemiyorum. Annemler, babaannemler. Sıkıldım bu durumdan. Evlencem. (6)

:D dimi koca evde bi oda bulamadılar banada en gıcık halde depremsiyonlardayımm
#79 - Mart 02 2011, 17:52:57
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

Bir erkeğin kaprisi. Test edildi,onaylandı.
#80 - Mart 02 2011, 18:22:47
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

gIcIk :)
#82 - Mart 03 2011, 03:12:29
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

ded
#83 - Mart 03 2011, 09:25:47
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Kendilerini cok guzel sanipta ortaliklarda dolananlara acaip gicik oluyorum  :vur
#84 - Aralık 22 2011, 12:19:31
Hani insan aglamak ister
gozlerinden yas gelmez
Hani gulmek ister yurekten gulmez
Hani birini bekler o hic gelmez
Iste o zaman olmek isrer de ecel gelmez....

sınıftan bi kaç mal'a ve pc'de başıma dikilenlere :D
#85 - Aralık 22 2011, 15:10:17

Yeni MiniLyrics'e gıcığım. Eşşek gibi aşağıda durmasına gıcığım, önceden ne güzel simge halinde duruyordu. Şimdi boşu boşuna yer kaplıyor.
#86 - Şubat 23 2012, 12:34:26

Değer verdiğim insanları üzen herşeye gıcık oluyorum.
#87 - Şubat 23 2012, 23:58:45
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Bir eve sığdıramadılar ya beni. Bundan nefret ediyorum. Hiç bir eve benim evim diyemiyorum. Annemler, babaannemler. Sıkıldım bu durumdan. Evlencem. (6)

:D dimi koca evde bi oda bulamadılar banada en gıcık halde depremsiyonlardayımm

Bende ortada kaldım gençler. Odasızamm odasızz. Gelin 3'ümüz bi ev tutak kanka. Şöyle küçük filan kutu gibi ohh mis.
#88 - Mart 01 2012, 18:51:27

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.