Alternatifim Cafe

Proje Dersi

Discussion started on Ödev

proje dersim için bi proje hazırlamam lazım konusu farketmez ilginç olması şart değl, işe yarayabilir, gerçekleştirilmesi mümkün proje fikirleriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum  :)
#1 - Şubat 02 2008, 20:30:27
ѕαу αşкα...υмυ∂α кα∂αя... çıкмαzѕαм тєкяαя уυм..!!

barbie9138

Fen liseli misin?
Ben lazer ışınları hakkında araştırma yapacağım. Bazı arkadaşlarım parfüm,sabun yapıyor. Sen de bunlara benzer birşey yapabilirsin?
#2 - Şubat 02 2008, 22:59:02

ben de fenin 1.sınıfında yapmıştım..
şampuan faLan yapabiLiRsin..nette boLca vaR,maLzemeLerini de koLay buLabiLiRsin..
#3 - Şubat 02 2008, 23:01:43
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

galiba anlatamadım.. olan bişeyi tekrar yapmıcam ya da aaraştrmıcam. yeni işe yarar pratik herhangi bişy olştrcam... tam da analatmıyrm k.bakmyın. bi de fen lisesi değilm
#4 - Şubat 03 2008, 18:25:18

Bir kizin, kumandanin evde hep kaybolmasini önlemek icin buldugu icat, televizyona tus yaparak bastiginda kumandanin calmasi gibimi ?

waaayy süpermiş yaaa =)) benm de bulmam lazım acilen yksa sevcan beni yicek   :muhah
#5 - Şubat 06 2008, 11:15:48
look at the pain around me.this is what i cry for.look at the pain around me.this is what i'll die for..

evet kısmen böle şeler.. çok teşkkür ederm fikirler için  :)
#6 - Şubat 06 2008, 17:24:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.