Alternatifim Cafe

Editör Alımı: Şarkı, Çeviri, Şiir ve Akor Bölümlerine

Discussion started on Duyurular

sarki sozleri editoru olabilirim
#51 - Ekim 30 2010, 16:42:25
BEYONCE

şu an ihtiyaç yok belki ileriki zamanda
#52 - Ekim 30 2010, 17:20:56
Gözlerimizden deniz akıyor kapkara... (21 mayıs 1864)

D#m                 E
ne geçti eline beni terkedince
C#m               D#m
zannetme üzüldüm diye

D#m               E
geçmedi bende anılar kaldı yine

C#m         E       C#m    D#m
onlarda senden bana tek hediye

G#
 Yıkılma toplan yüreğim
 F#m
 Olsun ya onsuz giderim 
 E             C#m
 O cehennem ateşine

D#m
 Dinmez mi sandı ki acımı
 c#m
 Onsuz nefes almak zor 
 E      C#m             D#m
 Ama olsun yıkılmaz yüreğim

D#m                    E
sandınki yıkılırım sen gidince
C#m                     D#m
Yeniden atar bu kalp bu bedende
D#m                    E
Herkes unutulur sende gitsen bile
C#m                    D#m
Zamanla alışacak elbet yürekte
#53 - Kasım 17 2010, 01:30:42

bu ne şimdi
#54 - Kasım 22 2010, 22:36:03

bu ne şimdi
şarkı tarafınının onaylarında birikme var gibi gördüm, talep varsa değerlendirebilir miyiz acaba?
#55 - Kasım 24 2010, 11:44:04
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

istanbula yeni döndüm bakayım akşam ona göre haber veririm sana
#56 - Kasım 27 2010, 15:05:04

Gitar akorlarıyla ilgili editör alımı yapılabilr.
İsteklerde ki akorları kendi çıkartabilen mevcut gönderilen akorların doğruluğunu anlayan biri varsa benle irtibata geçebilir miyiz?
#57 - Ağustos 19 2011, 10:06:20
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Şarkı sözü,şiir ve ya çeviri bölümünde editörlük yapabilirim...
#58 - Şubat 01 2013, 20:12:38

Şikayet bölümüne yazamıyorum o yüzden yazıyorum aşırı sinirliyim.... //forum.alternatifim.com/p79373 Sweettears adlı üyeniz ağzımı zor tutuyorum bu terbiyesiz sitemdeki bütün şarkıları PARA KAZANMAK İÇİN ÇALIP BURAYA EKLEMİŞ. EĞER BU KİŞİ BANLANMAZSA VE ÇEVİRİLER SİLİNMEZSE SİTENİZİ VE BU ÜYEYİ SAVCILIĞA VERECEĞİM. BENİM KARŞILIKSIZ EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇEVİRİMİ KİMSE ÇALAMAZ KENDİ KARI İÇİN ÇALAMAZ. http://elviscevirilerim.blogspot.com/ sitem... ÇEVİRİLERİN EKLENME SAATLERİNİ FALAN KONTROL EDİN...

HATTA BU SWEETTEARS BENİM Bİ YKARIMA MSJ ATAN OLUYOR
#59 - Şubat 19 2013, 18:47:06

Çevirilerin bir kısmında kaynak belirtilmiş bir kısmında belirtilmemiş. Sitenizde kaynak belirtme ile ilgili husus ekranın en alakasız yerinde olmasından dolayı sanırım bir şekilde gözüme çarpmamış. Çevirilerin hepsini sitenizin adı kaynak olarak belirtilmiş bir şekilde editledim. Editörlerin onayından sonra güncellenecektir. Başka bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Yine de çevirilerin silinmesi benim açımdan hiç bir sorun teşkil etmez. Ayrıca sizin sayenizde kazandığım lüks aracımın ve evimin anahtarlarını adresinize postalayabilirim.
İyi günler.
#60 - Şubat 19 2013, 20:15:04

Çevirilerin bir kısmında kaynak belirtilmiş bir kısmında belirtilmemiş. Sitenizde kaynak belirtme ile ilgili husus ekranın en alakasız yerinde olmasından dolayı sanırım bir şekilde gözüme çarpmamış. Çevirilerin hepsini sitenizin adı kaynak olarak belirtilmiş bir şekilde editledim. Editörlerin onayından sonra güncellenecektir. Başka bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Yine de çevirilerin silinmesi benim açımdan hiç bir sorun teşkil etmez. Ayrıca sizin sayenizde kazandığım lüks aracımın ve evimin anahtarlarını adresinize postalayabilirim.
İyi günler.

Silinmesini istiyorum. Bu siteye o çeviri ilk eklendiğinde benim sitem kaynak olarak belirtilmetikten sonra şuan benim için hiçbir önemi yok kaynak eklenmesinin. Bir tane daha yalanını ortaya çıkaracağım şimdi, bana özel mesajdan bazılarında eklemişim bazılarında yok demiş. Hepsini kontrol ettim çaldığı çevirilerin  birtek ''My Boy şarkısında eklemiş gibi duruyor ama kopyala yapıştır yaparken kalmış http tag ı bile düzgün değil. Zaten bu site çevirmenlere para veriyormuş çevirdikleri için çaldıkları için değil o yüzden kaynak falan yazılsa da mümkün değil. Hala küstahlık yapıyosun kazandığın para umrumda değil sonuçta para kazanma umuduyla benim bütün çevirilerimi buraya eklemişsin hatta PTT ödeme konusunda yardım bekliyorum yazmışsın yaşın kaç çok merak ediyorum nasıl bir banka kartın veya kredi kartın yok. Küstahlık yapmaya devam etme bütün deliller aleyhine.  burda özür dilemesi gereken kişi sensin. Ayrıca kaynak belirtme ile ilgili husus en alakasız yerde diyorsun da sitelerin %90'ında en aşağıdadır benim sitem deki gibi. İstersen sorun teşkil etsin senin için, bide benim için sorun teşkil etmez yazmış adam. Sanki kendi çevirmiş de. Kimlere denk geliyoruz allahım, rastgele index kontrolü yaparken nelere denk geldim 

Hala neden silinmedi bu çeviriler Siteyle ilgilenen biri yokmu!
#61 - Şubat 20 2013, 03:12:30
« Son Düzenleme: Şubat 20 2013, 17:34:58 Gönderen: ElvisTheKing »

Hala neyi bekliyorsunuz! Bu siteyle ilgilenen birisi YOKMU İlla insanı kötüye sevkediyosunuz. Eklemesine günde bilmem kaç tane çeviri ekleniyor sitenize. bir türlü silemediniz şu kadar çeviriyi bir daha yazmıcam silin diye 2 gününüz var.  Bir kaçtane daha gözden kaçırdığım olabilir onlarıda siz silersiniz artık bir zahmet. Ben olsam gerçi bu adamı sitem de barındırmam da banane.

//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25561&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25553&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25583&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25585&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25555&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25551&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25581&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25564&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25569&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25582&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25570&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25580&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25568&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25569&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25578&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25548&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25577&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25556&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25550&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25566&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25572&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/data.asp?ID=25572&sarki=Release%20Me&sarkici=Elvis%20Presley&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25576&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25549&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25579&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25560&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25558&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25574&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25584&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25573&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25565&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25554&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25544&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25540&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25562&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25559&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25563&ok=1
//ceviri.alternatifim.com/goster.asp?ac=25565&ok=1
#62 - Şubat 21 2013, 16:23:09
« Son Düzenleme: Şubat 21 2013, 16:27:03 Gönderen: ElvisTheKing »

emrah koooşşşş
#63 - Şubat 22 2013, 17:27:09

salih yonetici olarak küçük enişteye cevap ver adam çok sinirlenmiş.  bir de duyuru yapayım ben de buradan, ingilizce bilen ve forum moderatoru olacak kişiler arıyorum. çok fazla ilgi gerektirmeyen bir şey. ben uğraşamıyorum, uğraşacak biri lazım. aylık cebime üç beş kuruş gelsin diyenler burhansonmez@gmail.com adresine mail atabilirler. ha bir de erkek olsun mümkünse.  :sigara erkek olsun derken site +18 değil bu arada :p futbol ile alakalı.  kadınla kızla uğraşmak istemiyorum.  :sigara
#64 - Şubat 28 2013, 02:25:14

Ben sitenin forum dışındaki diğer kısımlarıyla ilgilenmiyorum. Gerçi şu an forumla da ilgilenmiyorum açıkçası. Çeviri, şarkı sözü, gitar akorları gibi kısımlarda yetkim yok. Bunun için yardımcı olamam. Teşekkür ederim beni okuduğunuz için.  :dunno
#65 - Şubat 28 2013, 23:39:58

Ben sitenin forum dışındaki diğer kısımlarıyla ilgilenmiyorum. Gerçi şu an forumla da ilgilenmiyorum açıkçası. Çeviri, şarkı sözü, gitar akorları gibi kısımlarda yetkim yok. Bunun için yardımcı olamam. Teşekkür ederim beni okuduğunuz için.  :dunno
ne çektin be toto...
#66 - Mayıs 03 2013, 03:02:09

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.