Alternatifim Cafe

Sevgilisine silikon taktırmak için inanılmaz plan

Discussion started on Haberler

İnsanlık nereye gidiyor dedirtecek türden bir olay..

ABD'nin Colorado eyaletinde bir genç, sevgilisinin meme büyütme operasyonuna para bulabilmek için annesini öldürtmek istedi.

Fountain polisi müdür yardımcısı Mike Barnett, 18 yaşındaki Nikita Lee Weis'ın, annesini öldürtmek için adam kiraladığını, çünkü annesinin parasını sevgilisine silikon taktırmak için kullanmayı amaçladığını bildirdi.

Barnett, Weis'in birinci derece cinayet planlamak suçundan tutuklandığı, Weis'ın sevgilisi 21 yaşındaki Sophia Nicole Alsept ile 18 ve 19 yaşlarındaki iki kiralık katilin de aynı suçtan tutuklandıklarını belirtti.

Weis'ın annesi Hyun Weis'in önceki gün evinde beyzbol sopasıyla saldırıya uğradığını, ancak kaçmayı başardığını belirten polis, anne Weis'in dün hastaneden taburcu edildiğini kaydetti.

Polis müdür yardımcısı Barnett, Lee Weis'ın Alsept'in silikonlarının masraflarını karşılayabilmek için annesinin aracını satmak ve bankasındaki parayı kullanmak istediğini belirtti.

Barnett, tutuklu gençlerin aralarında, anne Weis'i öldürdükten sonra cesedini bir naylona sarıp New Mexico ya da Arizona'daki çöle bırakmayı tartıştıklarını da söyledi.

Gençlerin her biri için 50 bin dolar kefalet belirlendiği bildirildi.

A.A.
#1 - Eylül 27 2008, 12:55:06
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Tövbe tövbee .
Fantezi için de bunlar yapılmaz ki kardeşim .
#2 - Eylül 27 2008, 12:56:23
« Son Düzenleme: Eylül 27 2008, 12:57:57 Gönderen: TribaL »

vayy beee öldür anneyı okşa sevgılının dolgun gögüslerını olaya bak be :Ç çılgınca özenıyorum ben bu batıya
#3 - Eylül 27 2008, 12:58:02
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

vayy beee öldür anneyı okşa sevgılının dolgun gögüslerını olaya bak be :Ç çılgınca özenıyorum ben bu batıya

güsel bi yorum olmuş :Ç
#4 - Eylül 27 2008, 14:51:05
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

sürmeli çocuk

oha ***
#5 - Eylül 27 2008, 15:10:34
« Son Düzenleme: Eylül 27 2008, 15:10:55 Gönderen: :.GeNç BuNaK.: »

aşmış bunlar ya  :yah
#6 - Eylül 29 2008, 12:57:22
[ ' oRaLaRda beNdeN yoq Bi düşüNseN anLaRsıN ●●●buRaLarDa seNdeN çoq Bi göRseN şaşaRsıN ●●● ]

İlginçmiş ;S
*** adam anneni öldüreceğine hatununun memesini kesseydin devlet karşılardı zaten silikonu falan. Daha büyük yaptırırdın böylece sorun hallolurdu.
#7 - Mart 23 2012, 00:06:32
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.