Alternatifim Cafe

Şiddet kurbanı ünlüler

Discussion started on Magazin

Ünlü simalar da zaman zaman şiddetten nasiplerini alıyorlar. İşte o ünlüler...

Hiç tasvip edilmese de şiddet toplumumuzda yaygın durumda. Şiddetin örneklerini, ailede, okulda, sokakta, maçta ve daha pek çok yerde görebiliyoruz. Ünlü simalar da zaman zaman şiddetten nasiplerini alıyorlar. İşte, öyle ya da böyle bir şekilde dayakla tanışan şöhretlerimiz...

YÜZÜNE YUMRUK
Murat Aslan'la geçen yıl aşk yaşayan ünlü manken Deniz Akkaya, birlikte yaşadıkları eve gece yarısı alkollü gelince sopayı yedi. Akkaya, "Yüzüme hem tokat hem yumruk vurdu. Kadın olduğum için karşılık veremedim" demişti.

KOCASI DÖVDÜ
Türkiye eski güzeli Zeynep Tokuş'u Jinekolog eşi Alp Nuhoğlu iki yıl önce tekme tokat dövmüştü. Polis kayıtlarına bile geçen olayda Nuhoğlu, karısına dayak atmadığını, eşinin psikolojik tedavi gördüğünü öne sürmüştü. Karı- koca bir süre sonra barıştılar.

MAÇTA COPLANDI
Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesinde Şükrü Saracoğlu numaralı tribünü önünde iki grubun kapışması ve çevik kuvvetin müdahalesi sonrasında çıkan arbedede coplananlar arasında Beyazıt Öztürk de bulunuyor.

SÜRPRİZ DAYAK
Demet Akalın da sevgilisi Oğuz Kayhan'dan dayak yedi. Hem de doğum gününde... Kayhan, Demet Akalın için 100 kişilik bir sürpriz parti hazırlayınca, Demet çok kızdı. Sevgilisi de ona okkalı bir tokat attı.

SEVDA TOKADI
Hande Ataizi, 5 yıl önce sunduğu programda, konuğu şarkıcı Sevda Demirel tarafından fena halde tokatlandı. Ataizi "Senin seviyene inmeyeceğim" demekle yetindi. Tokat izini makyajla kapatan Ataizi yayına devam etti.

DAMSIZ UYARISI
Ünlüler bazı konularda ayrıcalıklıdır. Fakat bazı durumlarda da istisnalar fayda etmiyor. Ünlü ressam Bedri Baykam "Damsız girilmez" uyarısı yapan bodyguardlara, "Hadi len sen de!" diyerek diklenince sağlam bir dayak yemişti.

TV’DE ARBEDE
Bir yarışma programıyla ünlenen Caner, İstanbul TV'de yaptığı program sırasında kanalın sahibinin oğlu ile tartıştığı gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından tekme tokat dövülmüştü. Dayak olayı kameraya da çekilmişti.
#1 - Aralık 22 2007, 17:15:29
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

şiddet ünlü ünsüz ayrımı yapmıyor .
#2 - Aralık 22 2007, 17:22:45
''Cehennem, başkalarıdır. ''

bencede ama bazılarıda hakketse bile şiddet çok kötü birşey.
#3 - Aralık 24 2007, 18:16:07
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

bencede ama bazılarıda hakketse bile şiddet çok kötü birşey.

katılıyorum çok kötü bir davranış...
#4 - Aralık 24 2007, 18:20:24

şiddet onlara, onlar şiddete kurban.
#5 - Aralık 24 2007, 18:22:26
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.