Alternatifim Cafe

Uykusuz

Discussion started on Haftalık - Aylık Mizah Dergileri

Bu hafta adeta batmışlar,olamaz böyle. Yazıdan başka bir şey yok. Sanki gazete basmışlar. Bir tek iyi bir şey yapmışlar o da Fırta sitcker'ları vermişler 10 tane filan böyle.
Bununla örtmeye çalışmışlar adeta. Benim için gerekçe olmadı.
Bir an evvel kendisine gelsin ya da kapatıp gitsinler bence. Şu an sadece haybeden para kazanıyorlar. Ama batmış gibiler.
Bülent'de gelmedi.

Bülent abi 2 haftaya geliyormuuş. İsyan edip sordum, nerelerdesin diye.
geliyorum, dedi.
Çok mutlu oldum. sanırım gittin Gideli Bebek'le gelecekmiş.
Bebek yine gitmiş çünkü. yaap

2 ay olmuş ne 2 haftası. Kapatsınlar bence. Sinirlendiö, ne yani?
#101 - Şubat 12 2010, 20:01:14

yazı değil umut . onu görünce resmen midemde sevgi kelebekleri uçuştu biçok karikayada 1000 basar o umut
#102 - Şubat 13 2010, 14:35:34
İmzanız kural dışı.

umut ne yazmış arkadaş öyle , bir de haftaya diyor , hay kalemini yediğim.
#103 - Şubat 13 2010, 15:41:53

Any_one

Umut'un yazısını görünce bir sevindim anlatamam. okumadım ama ilk fırsatta okuyacağım, heyecanlıyım. Ama Bülent gelsin artık!!  hem batsa da almaya devam ederim ben bu uykusuzu. aa midesinde sevgi kelebekleri uçuşan bir ben değilmişim, yeni gördüm.
#104 - Şubat 13 2010, 21:02:39

Bu haftaki kapak ve "geceye okunan şiir" çok güzel. Gülme ihtiyacı hissettiğimde kapağa bakıyor ve her defasında gülecek bir şey buluyorum. Hele şu kollarını birbirlerinin omuzlarına atmış iki polis.
#105 - Şubat 13 2010, 21:07:36

Yanımda duruyor umut şu an. bir yerde aynen şöyle diyor "bence aşk diye bir şey yok, sence?"
Umut'un yazısından şu an derin sohpetler içerisine girdim. Nasıl bir insansın lan. Jamuraqui iyi olmuş. Torbacı amca. Aslanım benim.
#106 - Şubat 13 2010, 21:11:16

Any_one

işte şimdi iyice sabırsızlandım.
#107 - Şubat 13 2010, 21:15:46

Bu sayıda sadece fırat stickerları ve kapakla bile verdiğim parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.Ayrıca Umut'un yazısını halen okumadım ayıp mı ediyorum ne?
#108 - Şubat 17 2010, 00:48:50
insan evladı yalanını, açık vermeyen bir kurguyla yaşatabilirse herhangi bir vicdani sorun yaşamaz. çünkü fire vermeyen bir yalan, gerçekliğin yerini hiç boşluk bırakmadan doldurmuştur. ama yalan ufacık da olsa bir yerinden meme yaparsa işte o zaman bir vicdan karnavalı yaşanmaya başlar ve bazıları için de sonu gelmez bir kaygı şöleni.

umut'un yazısı yardı beni. uzun ama harikaydı. sarı balgam ahsnahsn.
#109 - Şubat 17 2010, 18:29:12

Bu hafta adeta batmışlar,olamaz böyle. Yazıdan başka bir şey yok. Sanki gazete basmışlar. Bir tek iyi bir şey yapmışlar o da Fırta sitcker'ları vermişler 10 tane filan böyle.
Bununla örtmeye çalışmışlar adeta. Benim için gerekçe olmadı.
Bir an evvel kendisine gelsin ya da kapatıp gitsinler bence. Şu an sadece haybeden para kazanıyorlar. Ama batmış gibiler.
Bülent'de gelmedi.

2 ay olmuş ne 2 haftası. Kapatsınlar bence. Sinirlendiö, ne yani?

Büstün haftalık dergilere geçtiğinden beri pek dikiş tutturamadı, nerede o kötü kedi hikayeleri..Fermuara geçti haftalık olarak kötü kediyi çizmeye başladı ama tek sayfa olduğu için beni hiç sarmadı, eskiden 5-6 sayfa çizerdi..Şimdi bakalım ne ile dönücek bekleyip görücez.
#110 - Şubat 22 2010, 12:29:24
He-man in abisi Çetin.

Evet, katılıyorum o konuda. Fermuar aslında Büstün'ün dergisiydi, finansman sevgilisiydi. Ama o bile battı.
Sanırım aylık dergi gerekli şu sıralar. Kemik gelse. Ya da lombak daha sağlam bir şekilde olsa.

Ayrıca Umut bu hafta evine gelen arkadaşlarıyla düşüncelerimi açığa kavuşturmuş. Duj al, duj al süperdi ahaha.
Bu haftayaki devamı olmadı tamamen bağımsız oldu, olsun. Güzeldi.
#111 - Şubat 22 2010, 14:16:06

Evet, katılıyorum o konuda. Fermuar aslında Büstün'ün dergisiydi, finansman sevgilisiydi. Ama o bile battı.
Sanırım aylık dergi gerekli şu sıralar. Kemik gelse. Ya da lombak daha sağlam bir şekilde olsa.

Ayrıca Umut bu hafta evine gelen arkadaşlarıyla düşüncelerimi açığa kavuşturmuş. Duj al, duj al süperdi ahaha.
Bu haftayaki devamı olmadı tamamen bağımsız oldu, olsun. Güzeldi.

Nası devam etcek acaba diye bi hafta beklemek arkasından böyle bi yazı . Geçen haftadan devam etseydi bu kadar gülmezdim ama .
#112 - Şubat 27 2010, 00:39:04
Montla Sıç!

sessiz yalnızlık

ne zamandır almıyorum laan. nasıl bişeydi uykusuz? evde beslenir mi ki? =/
bugün gidip alayım bari. iyi hatırlattınız hee. :cicek

+boş mesaj. muah..
#113 - Mart 26 2010, 14:43:14

24 Nisan'da İzmir'de imza günü varmış. Ellerimizden öper bence.
#114 - Nisan 09 2010, 22:43:36
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

doğum günümde imza gününde olacağım değer mi? değer tabiki(kendin sor kendin cevapla)[/size]
#115 - Nisan 14 2010, 19:13:02
Montla Sıç!

Any_one

umut niye yazmadı. hiçbir şey niye çizmedi. bu sayıda umut niye yok? (noktalar virgül olsaa)
#116 - Mayıs 13 2010, 17:47:54

uykusuz kalın olm bu hafta almıyosanız bile gidin alın bence .yarın yine 8:30 gidip alıcam ben mesela.bugün pengueninde doğum günü diye gittim ama değilmiş.serkan yılmazla konuştum evet dedi 2 hafta sonra o dedi çiziyoz şimdi dedi ne dedi pek anlamadım haftaya mı ondan sonraki hafta mı ne olcakmış sanırım onlarınki.geçen yıl ki negzeldi lan çocukluklarını yazmışlardı keşke bu yılda uykusuz yazsa ama yazmaz ki özentilik olur.kalın olcakmış zaten geçen seneki gibi.neyse yarın gelsinde alalım hemen.
#117 - Ağustos 25 2010, 18:01:55
Montla Sıç!

Uğur Gürsoy'un çizdiği Otisabi'yi okumadan ölürseniz yaşamamış sayılırsınız.

Ayrıca Ayıoğluayı vardı lan bide Daral & Timsah vardı.

Epik bi 3. yıl sayısıydı. Fotoromanıda kaçırmayın ama
#118 - Eylül 28 2010, 00:55:04

Fotoroman bitirdi beni.okumaya kıyamıyorum dergiyi neasıl bi sayı bu böyle.
#119 - Eylül 28 2010, 17:51:21
Montla Sıç!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.