Alternatifim Cafe

R.Carlos: "Başkan '4 yıl daha kal' dedi"

Discussion started on Fenerbahçe

Kendisini 27 yaşında hissettiğini ve futbolu 38 yaşında bırakmak istediğini ifade eden F.Bahçeli yıldız, Şampiyonlar Ligi 2. turunda Porto ya da Real Madrid ile eşleşmek istediğini söyledi.

F.Bahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, Şampiyonlar Ligi'nin 2. turunda Porto ya da Real Madrid ile eşleşmek istediğini belirtirken, sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisine yeni sözleşme teklif ettiğini söyledi.

İspanyol "Punto" radyosuna verdiği demeçte, sarı lacivertli camiadan ve Türkiye'den övgüyle bahseden Carlos, "Şampiyonlar Ligi�nin 2. turunda Porto'yu tercih ediyorum, olmazsa Real Madrid de olur" dedi. Eski takımı Real Madrid'le eşleşmeleri durumunda tüm gücüyle mücadele edeceğini vurgulayan Brezilyalı futbolcu, "Tekrar Bernabeu'da oynamak güzel olur. Madrid, Türkiye'de çok zorlanacaktır. Eğer R. Madrid'e karşı gol atarsam hiç problemsiz sevineceğim, çünkü taraftar goller istiyor" diye konuştu.

Sert eleştiriler bıktırdı

34 yaşındaki Roberto Carlos, Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatabileceğinin ilk sinyalini de vererek, "Kendimi 27 yaşında hissediyorum. Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşmem var ama başkan (Aziz Yıldırım) sözleşmemi 4 yıl daha uzatmamı istiyor. Futbolu 37 ya da 38 yaşında bırakmak istiyorum" ifadesini kullandı.

Real Madrid'den ayrılmasında, geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e elendikleri maçta yaptığı hata sonrası aldığı sert eleştirilerin büyük etkisi olduğunu söyleyen Roberto Carlos, "O dönemde kulüpten önemli birkaç yöneticinin desteğine ihtiyacım vardı. Yöneticilerden daha çok takım arkadaşlarımdan destek aldım. Sportif direktör Predrag Mijatoviç 'Bir futbolcu sahaya konsantrasyonu tam çıkmalı' diye beni eleştiriyordu" dedi.

23 Aralık'ta oynanacak Barcelona-Real Madrid maçı ile ilgili tahmini sorulan Brezilyalı futbolcu, "1-1 beraberlik. Önemli olan Real Madrid�in kaybetmeyip, liderliği bırakmaması. Barça biraz zorlansın!" dedi.

Hürriyet
#1 - Aralık 15 2007, 23:34:06
« Son Düzenleme: Aralık 15 2007, 23:41:18 Gönderen: feat »

Umarim kaldigi kadar kalir... :)
#2 - Aralık 17 2007, 21:04:46
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

tecrübesi bile olumlu bi etki .
umarımda 2 yıldan daha çok kalır.
#3 - Aralık 17 2007, 21:08:06
''Cehennem, başkalarıdır. ''

carlosun şekli yeter.
#4 - Aralık 17 2007, 22:03:39
Kural Dışı İmza

jübilesini bizde yapsın :D
#5 - Aralık 17 2007, 23:04:55

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.