Alternatifim Cafe

Erkeklerin ayrılık bahaneleri...

Discussion started on Bay

aşklar sonsuza kadar sürecek değil ya,biter elbette.ama aşkın bittiğini sevgilisine açıkca itiraf edebilen erkek sayısı pek azdır.bahanelere başvurulur ve bu bahanelerden yararlanılır;ama aslında demek istedikleri başkadır:

sorun sende değil bende...

bu cümlenin devamı büyük bi ihtimalle şu şekilde gelecektir:kafamdaki problemleri çözemediğim için ilişkimize konsantre olamıyorum.ama gerçekte söylenemk istenilen şudur:"senden bıktım.kafamdaki tek problem sensin zaten.senden ayrılabilmek için kendimi bile sorunlu insanlar grubuna soktum.anla artık ve beni rahat bırak..." 

zamana ihtiyacım var...

senden ayrılmak istiyorum ama sana bunu direkt söylersem "neden"diye soracaksın.bende başkasından hoşlandığımı söyleyemeyeceğim için dürüst bir neden gösteremeyeceğim.biraz ayrı kalırız.ararım seni arada sonra aramam seyrekleşir.ilişkimiz zamanla unutulur gider. 

çok iyi bir insansın ama...
çok iyi bir sevgili değilsin.ben;beni heycanlandıracak, ayağımı yerden kesecek, gerektiğinde beni süründürecek bi sevgili arıyorum.tamam seni seviyorum ama kardeşim gibi. 

biraz ayrı kalsak iyi olacak...
çünkü bu benim işime gelecek.seni benden uzak tutacak başka yolunu bulamadım.şimdi belli süre ayrı kalırız,bir süre gene birlikte oluruz.sonunda ilişkinin cılkı çıkar.sende bırakırsın bende.

senin sevgine layık değilim yada sen benden iyilerine layıksın

tamam beni çok seviyorsun;ama, ben seni senin beni sevdiğin kadar sevmiyorum.ee buda söylenmezki...benim gönlüm uçarı.bir hafta birisiyle,bir ay başkasıyla heyecan istiyorum.şimdi seni aldatsam ayıp olacak.en iyisi tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. 

ben seni mutlu edemem...
beklentilerimiz farklı.sen ayrı dünyadansın ben ayrı.şimdi sana bunu söylesem "herşey bir yalandı" diyeceksin.bende cevap veremeyeceğim.senin mutlu olmanı istiyorum;ama.bensiz... 

seni seviyorum;ama, ailemi de seviyorum...

ben,ana kuzusuyum.onlara karşı çıksam,harçlığımı keserler,arabamı altımdan alırlar, beş parasız kalırım.hem aşk dediğin nedirki?geçici heves.ben ailemin istediği birisiyle evlenirsem gelsin paralar...paraya sırt çevirip seninle olamayacağım kusura bakma... 

serseri ruhluyum özgürlüğü seviyorum...

başka bahane bulamadım.güzel şeyler yaşamış olabiliriz; ama, bitti artık.üstelik bu bahane çok fiyakalı.hay aklımla bin yaşayayım... 

ilişkimizi biraz dinlendirmeliyiz...

ilişkimizi bitirmeliyiz diyecektim;ama, ağzımdan bu çıktı.hem zaten diğerini söyleyecek cesaret yok bende.ilişkimizi dinlendirirken, ben harekete geçeceğim.kendime yeni ilişkiler arayacağım... 

aşkımız heyecanını kaybetti...

adrenalin bağımlısıyım.ben aşk falan değil resmen heyecan istiyorum.seni terk etmeye niyetliyimde "bana heyecan lazım" diyemiyorum.şimdi biliyorum sen kendini değiştirmeye çalışacaksın.saç şeklin,makyajın,kıyafetinle beni heyecanlandırmaya çalışacaksın;ama,boşa yorulma.çünkü "bu aşk burada biter ve ben çekip giderim"...

bence bayanlar bu cümleleri duyduğunda hiç düşünmeden o erkeğin yanından ayrılsınlar...
#1 - Nisan 11 2006, 23:03:14
ASKIN AMACI BİRİLERİ İÇİN MÜKEMMEL İNSAN OLMAK DEGİLDİR SENİ MÜKEMMELLİGE YAKLAŞTIRACAK İNSANI BULMAKTIR...

SUSULACAK YERDE KONUŞMAK APTALLIK
SUSULMAYACAK VERDE KONUŞMAMAK KORKAKLIKTIR

ya çok sıkıldım ama seni hala seviyorum.
#2 - Nisan 12 2006, 18:26:59

Fenerli-cadi

senlede sensizde mutlu olamiyorum en iyisi ayrilalim....
#3 - Nisan 14 2006, 01:25:26
« Son Düzenleme: Nisan 21 2007, 16:42:32 Gönderen: $ıмάЯıк_ЌαNαЯỳα »

dark

işte bu en büyük bahane...
#4 - Nisan 14 2006, 16:48:54

senlede sensizde mutlu olamiyorum en iyisi ayrilalim ve böyle mutlu ol dedi gitti :agla :agla

Senle olmak zor sensiz olmaksa imkansız dedi
ve imkansızı seçti  (6)
#5 - Nisan 21 2007, 00:41:23
aLıNyaZı'M | SisTıR BaCıM MeRvE'm

Erkeklerin ayriLmak icin bahaneye ihtiyaci yokdur :) senden daha güzelini ßuLmu$tur ceker gider :)) hehe Olay ßiter..  No bahane NO Panic :))
#6 - Nisan 21 2007, 16:38:19
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Erkeklerin ayriLmak icin bahaneye ihtiyaci yokdur :) senden daha güzelini ßuLmu$tur ceker gider :)) hehe Olay ßiter..  No bahane NO Panic :))

kesinlikle sana katılıyorum hiç öle bi dertleri yok
#7 - Nisan 26 2007, 00:58:03
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

çakal_karlos

BaNa HiÇ iLgi GöSTeRMioSun.. :öff
#8 - Nisan 26 2007, 08:00:49

delikadir

boş laf hepsi
#9 - Nisan 26 2007, 12:11:31

Sorun sende değil bende.... :ban :yanlis :vur
#10 - Mayıs 08 2007, 21:33:01
:icon ::yeagüv€ndiğiM t€k $ey aynaya baktıĞımda GöRdüĞüm v€ yukarı baKtıĞımda göremediĞimdiR!!! ::yea  :icon

kesinlikle sana katılıyorum hiç öle bi dertleri yok

Ewt öLe ßir derdimiz  yok :))
#11 - Mayıs 10 2007, 20:33:26
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

sorun sende değil bende  :vur :vur
#12 - Mayıs 13 2007, 21:53:02
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

bArBoY çok doğru sölüon gardeşm tebrik açık sözlü olsalar keşke
:"senden bıktım.kafamdaki tek problem sensin zaten.senden ayrılabilmek için kendimi bile sorunlu insanlar grubuna soktum.anla artık ve beni rahat bırak..." 

#14 - Haziran 19 2007, 15:45:29
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

ÇOK KOLAY EN İİ BAHANE HEP ANLAŞAMIYORUZ BİZ SENİNLE KAFALARIMIZ UYMUYOR OLUR :bye
#15 - Haziran 22 2007, 15:30:03
!!!W..SL..T!!!ÖLÜMLER ÇIPLAK GELİR!!!W..SL..T!!!
DÜNYA YUVARLAK İNSANLAR NEDEN OLMASIN

erkeklerde duygu yok bunu keşfettm
#16 - Haziran 22 2007, 15:54:19
İmzanız kural dışı

öğrendiğim ii oldu bunlarıı
#17 - Temmuz 13 2007, 21:43:47
...Fasulyeden sevildim hep..Oynadım fasulyeden...Zararım künyeden mi..?..Yoksa külliyen mi bünyeden?.... azad  edin beni dostlar..Yittim yittim  bittim..Belki birgün dönerim aranıza..Ben şimdilik  BİTTİM..

ölüadam

#18 - Temmuz 14 2007, 16:57:30

ben seni mutlu edemem güle güle ollleey  bekarlık sultanlık
#19 - Temmuz 18 2007, 13:25:00
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

(6)
#20 - Temmuz 18 2007, 13:40:35
.

kelis

biraz ayrı kaLsak iyi oLacak... :hih:
#21 - Temmuz 18 2007, 14:07:56

john

ÇOK KOLAY EN İİ BAHANE HEP ANLAŞAMIYORUZ BİZ SENİNLE KAFALARIMIZ UYMUYOR OLUR :bye
:D
#22 - Temmuz 18 2007, 14:13:32

Erkekler sadece bu yazılanlarla sınırlı kalmaz ki, ayrılmak istiyosa ama sonra pişman olmaktan korkuyosa kızın ondan ayrılmasını bile sağlayabilir :)
#23 - Eylül 22 2007, 01:02:15
Zamane Aşığı

#24 - Ekim 07 2007, 15:03:01
Blue funk

çok saçmaa bahaneler :nanik
#25 - Ekim 13 2007, 10:23:03
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.