Alternatifim Cafe

Burçlara Göre Meslek

Discussion started on Astroloji

Boğa: İstemem kalsın :ehem
#26 - Haziran 30 2008, 00:10:54
Açları Beslediğim Zaman Bize ``Kahraman``  Diyorlar,
Bu İnsanların Neden Aç Olduklarını Sorduğumuz Zaman  ``KOMÜNİST``

Başak. aman yok kalsın :Ç
#27 - Haziran 30 2008, 01:00:07

Konuşma ve kalem kullanabilme yeteneği sayesinde sosyal yöneticilik, ticaret, basın, yayım alanı, oyun, mizah, fıkra yazarlığı ve siyaset için de uygun kişilerdir.

Gezgin, seyyah, din görevlisi, papaz gibi kişiler de Yay'lar arasında sıkça görülür.

azuahaaz ben imam olacam  (6)
#28 - Temmuz 01 2008, 22:37:35

Yok öyle bi Dünya.!  

lokanta, genelev ve benzeri işyerlerinin işletmeciliği uygun mesleklerdir. Piyango, toto, kumarhaneler, eğlence tertip etme gibi uğraşılarda ilgi alanları içindedir.

:hönk  :hönk
#29 - Temmuz 27 2008, 10:54:19
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

ben pek inanmam ama gerçekten doğru... kng
#30 - Temmuz 27 2008, 11:01:37
Programmer: CS3-CS4

en sonunda burçlardan bile medet ummaya başladım ya,bni bu hale getriren kararsızlığım utansın yahu,tercih dönemi bitcek,daha hala düşün düşün bi hal olmama rağmen,iki üç şeyi sıralayamıyorum,ne olacak benim bu halim.
dur dur,en iisi burcumda borsa yzıo,iktisat okim ben.
yada yada..
eet eet öle.
#31 - Temmuz 27 2008, 12:22:54
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

hadi lan ne bu  genelev işletmeciliği dio bilmem ne yaptı bızı :(
#32 - Temmuz 28 2008, 23:44:25
Ne Kadar Bilirsen Bil;
Söylediklerin Karşındakinin Anlayabildiği Kadardır...

BaGéT

YAY BURCU;
Yaydan fırlayan ok tam hedefe isabet etmişse, yani sevdiği kendine uygun gerçek alanı bulmuşsa o alanda uzman olacaktır.

Aksi halde daldan dala konar, mutlu bir çalışma hayatı olmaz. İleri görüşü, yeniliği gerektiren, enerjisini kullanabileceği fikirsel ve bedensel hareketliliğe müsait, özgürlüğünü kısıtlamayacak, seyahat edebileceği ve meslekler Yay'lara uygundur.

Sporun çeşitli dalları, voleybol, futbol veya hayvanlarla yapılan sporlardan at biniciliğine meyil verir. Ayrıca izcilik, spor koçluğu için çok uygundur.

Eğitim alanı, öğretim görevlisi, öğrencilerin sevgilisi olabilecek öğretmen, profesör, araştırmacı, din, felsefe bilimi konularında öğrenen ve öğreten kişi olabilir. Hosteslik de tam onların şanına uyan bir meslektir. Konuşma ve kalem kullanabilme yeteneği sayesinde sosyal yöneticilik, ticaret, basın, yayım alanı, oyun, mizah, fıkra yazarlığı ve siyaset için de uygun kişilerdir.

Gezgin, seyyah, din görevlisi, papaz gibi kişiler de Yay'lar arasında sıkça görülür.

Gezgin gezgin. :dondurma
Süper olurdu vallahi. :(
#33 - Temmuz 28 2008, 23:54:30

YENGEÇ BURCU;

Koruma, bakına, muhafaza etme gerektiren işler, para biriktirme, çoğaltma ile ilgili konular Yengeçler için ideal çalışma alanlarıdır. İş konusunun pek çok alanlarda gerçekten yeteneklidir. Fakat duygusal iniş çıkışları bu alanda da onların yanındadır.

Toplumla ilgili çalışmalar, annelik, çocuk bakımı ile işler, yuva idareciliği, geri zekalı çocuklarla ilgilenmek, ev işleri, hastabakıcılık, hemşirelik, aşçılık, lokanta işletmeciliği, otel işleri ve yöneticilik, antikacılık, değerli eserleri koruma, kütüphanecilik, çiçekçilik, bahçe işleri uygun mesleklerdir.

Bir diğer dal ekonomi alanıdır. Bankacılık, bankerlik, muhasebe, hesap işleri, para idare etme, parayı çoğaltma onların alanıdır.

Sezgisel ve duygusal yönlen perde, sahne gibi alanlarda da başarılı olmalarına fırsat verir. Taklit, komedi, rol yapmada ustadırlar. Şairlik, senaristlik ve yazarlık da vardır onlarda.

hiçbiri tutmuyo.hayalimdeki meslek:psikologluk  :yeah
#34 - Temmuz 30 2008, 16:02:57
hyat sna tekme atsada,çelme taksada dimdik yürüyenlerden biri olmalısın...

BAŞAK BURCU;

Detaylara inmeyi, teferruatla uğraşmayı gerektiren ve titizlik isteyen iş alanları tartışmasız Başak'larındır. Şikayet etmeden, yorulduklarını anlamadan, en mükemmeli yakalamak için didinir dururlar. Ancak bu başkalarına göre gereksiz bir çalışma olsa da onlar için son derece normal hatta yetersizdir.

Araştırma alanları; tıbbın çeşitli dalları, özellikle biyokimya, öğretmenlik, hemşire, psikolog, sağlıkla ilgili çeşitli hizmetler, garsonluk, temizlik işlen uygun mesleklerdir.

Hesap işleri, muhasebe, sekreterlik, eleştirmen, gözlemcilik, kütüphanecilik, arşiv işlen, tarihçi, bulmaca hazırlama, güldürü yazarı veya komedyenlik içinde yeşil ışık yakabiliriz.

Moda dünyasının da nasiplen vardır. Mankenlik, modelistlik, konfeksiyon alanlı Başak'ların başarılı olabilecekleri konulardır.

Ben Diş Hekimliği istiorum açıkçası  :öff

#35 - Temmuz 30 2008, 16:20:40
İmzanız kural dışı.

Alıntı
BALIK BURCU;
Edebiyat, müzik, güzel sanatlar başarılı olabilecekleri dallardır. Müzisyenlik, hikaye, öykü, roman yazmak, şiir ve şarkı sözü yazarlığı, dans, bale, perde, sahne ve ressamlık uygun mesleklerdendir.

İlk kez burcumun bi özelliğini buldum kendimde sanırım. :P
#36 - Temmuz 30 2008, 16:21:10
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

benimki yanlış çıktı.
#37 - Ağustos 17 2008, 18:45:20
İmzanız kural dışı.

Ciddiyet, kararlılık ve sebat mesleki alanda da önde gelir. Çalışılan işin para getirmesi ve güvenli olması çok önemlidir. Hareketli veya pasif bir iş olması fark etmez yeter ki geliri iyi ve rahat olsun. Sabır, sorumluluk isteyen ciddi işler Boğalar için uygundur.

Venüsün verdiği sanatsal yeteneğin kullanabileceği alanlar. Kuyumculuk, mücevher işleri, saatçilik, heykeltraş, mimarlık, dekoratörlük konularında başarılı olabilirler.

Destekleyici etkilere ses güzelliği ve kulak varsa müzik alanı düşünülmelidir.

Ticaret, çiftçilik, banka, borsa işleri, inşaat alanı, emlakçılık ev alım satım işleri boğalar için uygun mesleklerdir. Ayrıca ciddi, sabırlı, azimli fakat tolerans sahibi olmayan, katı kurallı yöneticiler de bu burçtan çıkabilir.

:Ç yoo.
Belki mimarlık ister-dim ama istemiyorum işte. banane.
#38 - Ağustos 17 2008, 19:16:59

YAY BURCU;

Yaydan fırlayan ok tam hedefe isabet etmişse, yani sevdiği kendine uygun gerçek alanı bulmuşsa o alanda uzman olacaktır.

Aksi halde daldan dala konar, mutlu bir çalışma hayatı olmaz. İleri görüşü, yeniliği gerektiren, enerjisini kullanabileceği fikirsel ve bedensel hareketliliğe müsait, özgürlüğünü kısıtlamayacak, seyahat edebileceği ve meslekler Yay'lara uygundur.

Sporun çeşitli dalları, voleybol, futbol veya hayvanlarla yapılan sporlardan at biniciliğine meyil verir. Ayrıca izcilik, spor koçluğu için çok uygundur.

Eğitim alanı, öğretim görevlisi, öğrencilerin sevgilisi olabilecek öğretmen, profesör, araştırmacı, din, felsefe bilimi konularında öğrenen ve öğreten kişi olabilir. Hosteslik de tam onların şanına uyan bir meslektir. Konuşma ve kalem kullanabilme yeteneği sayesinde sosyal yöneticilik, ticaret, basın, yayım alanı, oyun, mizah, fıkra yazarlığı ve siyaset için de uygun kişilerdir.

vay be ne güsel meslekler çıkmış bana
#39 - Ağustos 22 2008, 09:55:24

EndoplazmikRetikulum.

Balık burcu.

"müzik, güzel sanatlar başarılı olabilecekleri dallardır."

yes beyybi.
#40 - Ağustos 22 2008, 10:26:59

KOVA BURCU;

İleri görüşünü, devrimci ve yenilikçi kapasitesini değerlendireceği alanları seçmelidir. Öğrenmeli ve çevresine öğretebilmeli, yeni buluşlar yapabilmelidir.

Bilim adamı, kendine özgü stile sahip araştırmacı, yaşamı kolaylaştıran buluşlara imzasını atan kişi, toplumsal refahı sağlayıcı olabilir. Tıbbı ilgilendiren işlerde uygundur.

Bilgisayar, elektronik, teknoloji, uzay, havacılık, astroloji, tıp, fotoğrafçılık gibi konularda başarılı olurlar.

Düşüncelerini çok iyi ifade edebilen bir yazar, konuşmacı, sendikacı, öğretmen, dinlemeyi bilen ve rehber olabilen bir psikolog, mucit, astronot olabilirler.

Hangi alanda olursa olsun akıllarını mükemmel bir şekilde kullanabilir ve farklı bir yaşam stili yakalayabilirler.

:Ç
#41 - Ağustos 22 2008, 15:24:54
Şimdi sen gittin ya,şairin dediği gibi herkesi sana benzetiyorum.
''Buda mı p*ç acaba'' diyorum..             -Küçük İskender

TERAZİ BURCU ;

Sükûnet, denge ve adaletin gerekliği her alanda önemli rolleri vardır. Güzel sanatlar ve müzik denilince de akla Teraziler gelmelidir.

Kararlı olmayı başarabilir, tembelliği yenebilir ve yalandan kaçınırsa başarılı olur. Ortak çalışmalar için de tercih edilen kişilerdir. Ortaklıkları genellikle verimli olur.

Sanatçı, şair, müzisyen, heykeltraş, mimar, eksperlik, güzellikle ilgili konular, kozmetik sanayi, kuaförlük, berberlik, makyaj uzmanlığı, giyim, moda ve tekstil alanları, estetik, güzellik uzmanlığı da ideal mesleklerdir.

Hukukla ilgili çeşitli alanları, avukat, hâkim, diplomat, siyaset alanı, politika, sosyal uzmanlık başarılı olabilecekleri dallardır. Ticaret yapabilecek özelliklere de sahiptirler.

evet okuduğum mesLek Liseden beri moda =)
#42 - Eylül 05 2008, 04:46:08
υçмαyı iѕтємє, υçмαyı ∂єηє !
нα∂i кαρα qözℓєяiηi, вiя кєяє σℓѕυη ∂єηє !
ѕσηѕυzℓυктα ѕєяєѕєяρє υzαηмışıм вємвєуαz вυℓυтℓαяα
єℓℓєяiм, кσℓℓαяıм, iρєк∂єη кυмαş σℓмυşℓαя ѕανяυℓмυşℓαя σя∂αη σяαуα
∂υ∂αкℓαяıм∂α тєвєѕѕüм, ѕıяıтıуσяυм вєη нαуαтα (:
iηα∂ıηα υçυуσяυм υçѕυz вυ¢αкѕız, ѕσηѕυz ∂iуαяℓαяα !...

"աгﻨէէεռ ъկ_ցlﻪოօгօսร"

BAŞAK BURCU;

Detaylara inmeyi, teferruatla uğraşmayı gerektiren ve titizlik isteyen iş alanları tartışmasız Başak'larındır. Şikayet etmeden, yorulduklarını anlamadan, en mükemmeli yakalamak için didinir dururlar. Ancak bu başkalarına göre gereksiz bir çalışma olsa da onlar için son derece normal hatta yetersizdir.

Araştırma alanları; tıbbın çeşitli dalları, özellikle biyokimya, öğretmenlik, hemşire, psikolog, sağlıkla ilgili çeşitli hizmetler, garsonluk, temizlik işlen uygun mesleklerdir.

Hesap işleri, muhasebe, sekreterlik, eleştirmen, gözlemcilik, kütüphanecilik, arşiv işlen, tarihçi, bulmaca hazırlama, güldürü yazarı veya komedyenlik içinde yeşil ışık yakabiliriz.

Moda dünyasının da nasiplen vardır. Mankenlik, modelistlik, konfeksiyon alanlı Başak'ların başarılı olabilecekleri konulardır.

Pek bana gore degil ama neyse
#43 - Eylül 21 2008, 14:41:03

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Yengeç burcuyum ve Çocuk Bakımı haricinde hiçbirini düşünmüyorum.
#44 - Eylül 25 2008, 17:05:30
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Şizofren Sevdam..

Alıntı
YAY BURCU;

ilginç  :hımm
#45 - Eylül 25 2008, 17:07:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.