Alternatifim Cafe

Doğa Beklerize Taciz

Discussion started on Magazin

Manken Doğa Bekleriz, daha çocuk yaşlarda evde yanlızken yaşadığı tacizi anlattı.

Evde yalnız olduğu bir anda kapı zilinin çaldığını belirten Bekleriz ' Ben de kapıyı açtım .Birden içeri bir adam girdi. Çok garip davranıyordu. Birden üzerime atladı. Ben bağırmaya başlayınca panik olup kaçtı.

Polise gitmemize rağmen o kişiyi bulamadık. Haftalar sonra annem bir şey almak için alt komşumuza görderdi. Kapıyı bana saldıran kişi açınca kendimden geçtim. Bu kişi komşumuzun akli dengesi bozuk oğlu çıktı. Hatta geçmişte çocukları taciz etmiş. O gün ucuz kurtulduğum için çok mutluyum' dedi.
#1 - Kasım 14 2007, 21:43:42
''Cehennem, başkalarıdır. ''

aman önmli birisi ya şimdi olay olur anlatmasa..
#2 - Kasım 15 2007, 16:39:56
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

çocuk yaşta dıyo ya .:vur..kardesım hatun nerdeyse menepoza gırecek :icon...of of gündemi neyle meşgul edeceklerini şaşırdı ŞARLATANLAR :ban :ban
#3 - Kasım 15 2007, 16:54:06

bize ne?napalım yani.yıllar önce yaşanmış bişey söylemek zorunda değilsin.
hem özel hayata saygı gösterin derler hemde özel hayatlarını en ince ayrıntısına kadar anlatırlar.
#4 - Kasım 15 2007, 17:14:26

bize ne?napalım yani.yıllar önce yaşanmış bişey söylemek zorunda değilsin.
hem özel hayata saygı gösterin derler hemde özel hayatlarını en ince ayrıntısına kadar anlatırlar.

reklam .. :dondurma
#5 - Kasım 15 2007, 17:46:14
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.