Alternatifim Cafe

Dayak Cennetten Cıkmamıdır..............? (:

Discussion started on İtiraflar

Dayak Cennetten Cıkmamıdır..............?........HAkedene ACımican ARkadas (:
#1 - Ekim 25 2007, 17:56:32

olabilir :Ç
#2 - Aralık 05 2007, 20:21:25

zsem

cıkmıs iste...ama hakedene vurucan o da dogru...ama bak hakedene,ole durup dururken deil :Ç
#3 - Aralık 05 2007, 20:27:51

karşımdaki kaşınıyosa o zaman çok pis dalarım tabiki :Ç ama durduk yere vurmam... :D dayak cennetten çıkmadır..kaşınanı kaşıycaksın :D
#4 - Aralık 05 2007, 20:42:46
Now that you're gone
All that remains
Is the ghost of love
Deep in my mind
I hear the chains
Of the ghost of love :)

dayak siteyene iyice bir zopalayacaksin baska yolu yokkiq
#5 - Aralık 05 2007, 21:02:38
www.askimchat.net

/server irc.askimchat.net    dostlugun ve arkadasligin tek adresi

kızılcık sopası demek istedin heralde.. :D
#6 - Aralık 05 2007, 21:03:37
Now that you're gone
All that remains
Is the ghost of love
Deep in my mind
I hear the chains
Of the ghost of love :)

kızılcık sopası demek istedin heralde.. :D

kioptum kioptum hem nasıl kızlcık sopası varya (kaşınıyosa kaşıyacaksın :ban )
#7 - Aralık 08 2007, 13:01:31

pixie corpse

hmm bir insana ne bakıyorsun diyerek de vurulmaz ki cancağazım ..

dayak nerden çıkmıştır onu bilemem ama çok iyi birşey olduğunu söyleyemiciğim ...
#8 - Aralık 12 2007, 21:33:42
« Son Düzenleme: Şubat 05 2008, 22:44:50 Gönderen: -Hnd- »

tabikide
#9 - Ocak 24 2008, 18:55:17
böğürtlenli reçelim =)

kesinlikle hayır dayak faşistçe bişiy abi yha
#10 - Ocak 24 2008, 19:06:43

_DaRkdreams_

Bu " asarım - keserim " şeklinde şeyler yazan insanları gerçektede görmek isterdim , bu kadar cesur ve güçlüler mi merak ediyorum zira , ister istemez .
Çok güvenmeyin kendinize der ve giderim .
#11 - Ocak 24 2008, 20:21:50

fortune

cennete gitmedim bilmiyorum ama çok iyi birşey olmadıgını sanıyorum dayagın.ve cennet iyi biryerse dedikleri gibi,dayak da ordan çıkmaysa,ya cennet yalan,ya da ben istemiyorum öyle ncennet.
#12 - Ocak 26 2008, 00:53:31

Dayağı kabul etmiş,onu cennetten çıkma kabul etmiş insanlar;günün birinde "haklı sebeplerle" eşek sudan gelene kadar ya da kızılcık sopasıyla "cennetten çıkma" dayağı yiyebilme ihtimallerini göz önüne alıyorlar mı acaba??Kendi yedikleri dayakta haklı gelecek mi acaba cennetten çıkma ya!Dayak cennetten çıkma olmaktan ziyade insanoğlunun evrimini tamamlayamadığının göstergesi gibidir bence...

Bir insanın birşeyi hakedip etmediği dayakçılara kaldıysa yazık insancıklığa...

"mıdır" ayrı yazılır :)
#13 - Ocak 26 2008, 01:30:45
Önemli Olan Dış Güzelliği Değil,İç Güzelliğidir Derler Ya,Belki De Önemli Olan Düş Güzelliğidir...[G. Woodcock] [size]

Dayağın nereden çıktığı konusunda kesin bir bilgimiz yok. Toplumumuz hiçbir konuda anlaşamayıp birleşemediği halde dayak konusunda toplu bir kanıya, bir görüşe sahiptir. Bu görüşe göre, dayak cennetten çıkmıştır. Yapılan araştırmalar, cennetle internet bağlantısı henüz sağlanamadığı için bir türlü sonuçlandırılamıyor. Kesin olan tek şey, herhangi bir şekilde dayağın cennetten çıktığı. Niçin çıktığı, nasıl çıktığı, hangi vasıtaya binerek çıktığı da belli değil. Kendi arzusuyla mı çıkmış, yoksa zorla cennetten sepetlenmiş mi, o da bilinmiyor. Yine bilim adamları, dayağın cennetten hangi kılıkta çıktığı, çıkarken yanındaki bavulda neler taşıdığı konusunda da bir şey söylemiyorlar. Bilinen tek gerçek cennetten çıktıktan sonra ülkemize giriş yaptığı. Hong Kong gribi, Madagaskar nezlesi, Abu Dabi humması gibi, gözle görülmeyen ama ölümle sonuçlanan olaylara neden olabilen bu mikrobun kendini iyi koruyamayan
insanların bünyesine kolayca yerleştiği; hem yerleştiği bünyeye hem çevresine ağır hasarlar verdiği biliniyor. Çocuğunuzu dövüyor musunuz? Çocuğunuzu marizliyorsanız cennetten çıkma mikrobun bir yerinize kaçtığını ve tedavi olmanız gerektiğini düşünüyor musunuz? En son ne zaman dövdünüz çocuğunuzu? Neyle dövdünüz? Kızılcık sopasıyla mı, cetvelle, maşayla, ütüyle, kayışla, neyle dövdünüz? İz bıraktınız mı? Dayak yerken, ne dedi velet? "Vurma, n'olur vurma!" mı dedi? Bağırdı mı, komşular duydu mu, kimse kapıya geldi mi? Osman ağbim evde mi? Döverken ne gibi bir gereç kullandınız? Yoksa hiçbir şey kullanmadan yumruğu gözünün üstüne patlattınız mı? Patlattıysanız bence hiçbir sakıncası yok. Çünkü dayak cennetten çıkmadır. Bu cennetten çıkma mikrop kendini koruyamayan, çağdışı kalmakta direnen toplumlarda süratle yayılıyor. Büyük küçük, genç yaşlı, sivil asker, kadın erkek, okumuş cahil demeden eline kimi geçirirse, beyin hücrelerinin arasına kolayca yerleşiyor ve beyinde üremeye başlıyor. Cennetten çıkıp yeryüzü cehennemine yerleşen, çeşitli kollara ayrılan, büyük bir kolu da ülkemize yerleşen bu mikrobun ele geçirdiği bünyeler sık sık kendilerini kaybedip saldırganlaşırlar; bu nöbetlerden en çok çocuklar zarar görür. İlmülruhi tıfli, yani 'Psychologie infantile', sizin anlayacağınız çocuk ruhbilimi bu konuyla derinden ilgilenmek zorunda kalır. Efendim, ilmi olduğu tartışılamayacak bu derin girişimin ardından size langırt diye, açık seçik soruyorum: Şu anda dayak yiyor musunuz? Çocukken çok dayak yediniz mi? Tabii ki yediniz de kimden, niye dayak yediniz? Dayak yerken ne yapardınız? Diyelim o günler geride kaldı; evlendiniz, çoluğa çocuğa karıştınız; güzel peki şimdi siz, çocuğunuzu dövüyor musunuz? Söyleyin efendim, çekinecek bir şey yok. Paniklemeyin, çocuğuna sopa attı diye kimse mahkemelerde sürünmez ülkemizde. Çocuk sizin, seversiniz de döversiniz de, biz karışamayız da, muhabbet olsun diye soruyoruz...

Ali Poyrazoğlu.
#14 - Ocak 26 2008, 01:45:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

rihanna_m

dayağın çıktığı yer meçhul bence :Ç eğer sadece artistik taslamak için dövüyosanız cehennemde çıkmadır..ama adam gidip cinayet işlemişse o adamı bi güzel benzetmekk.... :Ç işte o zaman cennetten çıkmadır...
#15 - Ocak 26 2008, 22:53:10

İnsanlar eşek değil ki dövesin.Anlayanı seversin anlamayanı bırakıp gidersin hiçmi olmadı aynı b*ku sende yersin :D:D:D
#16 - Ocak 27 2008, 16:53:42
Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür

Sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim

Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim

Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim......

olurmu ole sey yaaa dayak kadar medenıyetsız ve cahıldce bıse varmı arkadas hayvana bıle dayak atılmaz kaldıkkı ınsan...
#17 - Şubat 15 2008, 10:45:03

bence dayak cennetten çıkmamış dayak cehennemden  çıkmıştır ama hakedeni gördün mü dalacaksın
#18 - Şubat 17 2008, 13:09:50
Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi.Seni ona kavuştursun.

sürmeli çocuk

evet hakedene cennetten çıkmadır .:D uslansın canım
#19 - Şubat 18 2008, 23:54:59

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.